در گام اول سعی در توضیح مجموعه فعالیت های فروشگاه اینترنتی برایتو داریم .

فروشگاه برایتو

نمایندگی پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری در تهران :

فروشگاه اینترنتی برایتو در سال 1388 شروع به فعالیت در زمینه پخش عمده لوازم التحریر در تهران و پخش عمده ملزومات اداری در تهران ، تأمین وسایل جانبی گوشی و کامپیوتر ، مایحتاج پذیرایی ، مایحتاج نظافت ، ساخت انواع مهر ژلاتینی ، ساخت تابلو استیل و پخش اسباب بازی نمود.
فروشگاه اینترنتی برایتو در طی این سال ها با هدف ارتقاء در کیفیت خدمات ، اصل مشتری مداری و با فکر اولیه ای که در ذیل به آن می پردازیم شروع به فعالیت کرد.

حمایت از تولید لوازم التحریر داخلی :

حمایت از تولید ایرانی یک راه کار برای برون رفت و گذر از مشکلات آن کشور می باشد ، که این تفکر در راستای تبدیل شدن به یک کشور صنعتی و تبدیل مصرف گرا بودن  به صادر کننده در عرصه تولیدات محصولاتی استراتژیک و در راستای بازار هدف آن کشور خواهد بود.
در نظر داشته باشید که کشور های قدرتمند با داشتن فناوری های به روز دنیا جای گاه اول در دنیا را پیدا خواهند کرد و در عوض کشور هایی که از بومی کردن فناوری های روز جا مانده باشند هر روز به وابستگی های خود افزوره و کنترل کشور را ناخواسته به دست بیگانگان می سپارند از جمله این تهاجمات فرنگی می باشد و یک کشور را از درون تهی و در نهایت آسیب پذیر می کند .
حمایت تمام قد از تولیدات لوازم التحریر داخلی یک هدف مهم است که فروشگاه اینترنتی برایتو سعی در پیش برد آن دارد و از نظر فرهنگی در این راستا برنامه ریزی کرده است.

اقدامات موثر فروشگاه برایتو و اهداف کاری :

گام اول : تهیه لوازم التحریر بدون واسطه در تهران و راساندن آن به دست مصرف کننده که این امر باعث کاهش محسوس قیمت می شود.
گام دوم : ارسال رایگان لوازم التحریر در تهران ، در فروشگاه اینترنتی برایتو شما میتوانید در خرید های بالا 70 هزار تومان اجناس خود را درب محل با ارسال رایگان تحویل بگیرید.
گام سوم : حمایت از تولید لوازم التحریر ایرانی ، نیاز سنجی از مشتریان که بدانیم چه اقلامی مورد نیاز آن ها است و بعد با الویت بندی به جمع آوری لوازم التحریر تولید داخل و استفاده کمتر از لوازم التحریر خارجی نمودیم که این خود می تواند گامی در حمایت از تولید لوازم التحریر داخلی باشد هر چند کوچک ولی مهم .

معروف ترین برندهای لوازم التحریر در ایران :

الف : برندهای لوازم التحریر ایرانی : در این قسمت می خواهیم درباره معروف ترین برند های لوازم التحریر در ایران که با در نظر گرفتن تولید لوازم التحریر با کیفیت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با طراحی به روز شده و متناسب با نیاز های جامعه هدف می باشد کمی توضیح دهیم و آن ها را برایتان یکی یکی نام ببریم .
1 - بیک : نامی آشنا که با تولید خودکار بیک در ایران خود را بین مردم جا کرد تا در این اواخر که با نا ملایماتی هایی که در بازار به وجود آمد با کمی افت نسبت به گذشته باز هم به تولید این محصول استراتژیک مشغول به فعالیت می باشد .
2 - پاپکو : یک شرکت بومی شده در عرصه تولیدات انواع محصولات بایگانی مانند : زونکن 7.5 سانت A4 پاپکو ، زونکن 4.5 سانت A4 پاپکو ، کلاسور 4 حلقه پاپکو ، کلاسور 2 حلقه پاپکو ، دفتر یاداشت پاپکو ، کاور A4 پاپکو ، کاور A3 پاپکو ، کاور A5 پاپکو ، آلبوم کارت وزیت پاپکو ، کاغذ A4 پاپکو ، انواع اوراق کلاسوری پاپکو ، انواع کلیر بوک پاپکو و ...
3 - نهال : ای شرکت به تولید انواع دفتر نهال و دفتر یادداشت نهال مشغول به فعالیت است که دفاتر نهال را در بازار به عنواع یک دفتر با کیفیت و با قیمت مناسب می شناسند .
4 - سهند : شرکت سهند در بازار ایران یکی از تولید کننده های قوی و خوش نام در تولیدات محصولات بایگانی است که با شرکت پاپکو در یک راستا فعالیت دارند و شرکت سهند توانسته است تا هدی از نیاز های روزانه کشور را در عرصه محصولات بایگانی برطرف نماید .
از محصولات سهند می توان به تولید زونکن سهند اشاره نمود : زونکن 7.5 سانت A4 سهند ، زونکن 4.5 سانت A4 سهند از جمله زونکن با کیفیت است که تولید سهند می باشد.
انواع پوشه دکمه دار سهند : پوشه دکمه دار A4 سهند ، پوشه دکمه دار A5 سهند ، پوشه دکمه دار A3 سهند
انواع کاور سهند یا همان پوشه کیسه ای سهند : کاور A4 سهند ، کاور A5 سهند ، کاور A3 سهند ، کاور های تولیدی این شرکت جزء کاور ضخیم به حساب می آید که از کیفیت خوبی برخوردار می باشد .
5 - مداد با کیفیت ایرانی : این شرکت های بی نام با تولید مداد های با کیفیت بالا ولی با نام و برند های خارجی خود می توانند بعنوان یک تولید کننده قوی در این عرصه ظاهر شوند ولی به دلیل حمایت نکردن کافی مجبور به تولید مداد با کیفیت ولی با برد خارجی نموده اند.
6 - کاغذ ایرانی : کاغذ سل پرینت یک کاغذ ایرانی است که به شکل کاغذ سل پرینت A4 سفید و کاغذ A4 سل پرینت HD در بازار موجود می باشد کاغذ سل پرینت یزد در کارخانه ای در شهر یزد به وسیله دستگاه های اتوماتیک برش لیزر و در همان کارخانه بسته بندی و در کارتن 5 عددی روانه بازار می گردد.
7 - آریا : این کلمه به ناچار ما را به یاد خمیر بازی آریا می اندازد که تمامی کودکی ما با آن گذشته است .
امروزه شرکت تولیدی آریا انواع خمیر بازی را روانه بازار نموده است از جمله این خمیر بازی ها می توان به خمیر بازی سطلی آریا که در دو سایز خمیر بازی سطلی کوچک و خمیر بازی سطلی بزرگ می باشد اشاره نمود .
انواع پاستل آریا ، مداد شمعی آریا ، آبرنگ آریا ، مداد رنگی آریا و ...
8 - امیران : شرکت امیران روزانه تولید انواع پایه چسب امیران ، جا سوزنی امیران ، سطل آشغال امیران ، کازیه دو طبقه امیران و کازیه سه طبقه امیران و محصولاتی دیگر در راستای تأمین نیاز های بازار لوازم التحریر و ملزومات اداری ایفا می کند.

راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی برایتو :

می خواهیم درباره راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی برایتو صحبت کنیم پس با ما همراه باشید .
این فروشگاه در صفحه اول وب سایت خود یک نوار جستجوی پیشرفته دارد و به شما این امکان را می دهد تا نام و یا کد محصول کالای مورد نظر خود را در آن نوار سرچ نوشته و با زدن کلید سرچ و با یافتن این کالا در حدود بیش از 20000 کالای موجود در سایت اقدام به خرید کنید.
نواری دیگر در ذیل منوی سرچ و در بالای وب سایت فروشگاه اینترنتی برایتو وجود دارد که کالاها دسته بندی و یافتن آن ها را برای شما مشتریان آسان تر می کند در این نوار شما می توانید دسته بندی هایی را مشاهده کنید از قبیل

لوازم اداری ، نوشت افزار ، لوازم التحریر و هنر ، سی دی و کامپیوتری ، کارتریج و پرینتر ، آشپزخانه اداری ، اسباب بازی و سرگرمی ، جدیدترین محصولات و پشنهاد ویژه

ما به فراخور نیاز شما محصولات را دسته بندی کرده و طبق الویت داخل هر کدام از آن کادرها قرار داده ایم.

منوی لوازم اداری :

گیره و کلیپس ، استامپ و جوهر استامپ ، تخته و تخته پاک کن ، فاکتور ، مهر ، پانچ ، آلبوم کارت ویزیت ، دفاتر حسابداری ، کاتر و قیچی ، لوازم روی میز اداری ، دستگاه منگنه و سوزن منگنه ، باتری ، دیوایدر ، کاغذ ، کلیربوک ، چسب ، یادداشت ،پست ایت و نشانه ، زونکن و کلاسور ، کاور ، پایه چسب ، پوشه و پاکت ، طلق و شیرازه و ماشین حساب.

منوی نوشت افزار :

تراش و پاک کن ، زیر دستی ، خط کش ، غلط گیر ، خودکار ، کش پول ، ذره بین ، ماژیک و هایلایت ، روان نویس ، مداد و مداد نوکی

لوازم التحریر و هنر :

مداد رنگی ، مداد شمعی ، ابزار رنگ آمیزی و نقاشی ، انواع ست لوازم التحریر ، گونیا و نقاله ، رنگ انگشتی و ابزار طراحی و مهندسی و...

منوی سی دی و کامپیوتری :

کامپیوتری ، CD و DVD ، کاور سی دی و کابل

منوی کارتریج و پرینتر :

کارتریج ، پرینتر و ماشین های اداری ، دستگاه فکس ، شارژ کارتریج

آشپزخانه اداری :

نظافت و شستشو ، وسایل پذیرایی ، ظروف یکبار مصرف و ظروف آشپزخانه

اسباب بازی و سرگرمی :

سرگرمی ، روبیک ، هالی تویز ، لگو ، کنترلی ، عروسک ، فکری و آموزشی ، اسباب بازی

و در انتها در دسته پیشنهادهای ویژه می توانید با محصولاتی که به صورت عمده عرضه می گردد و شامل تخفیف می باشد و در دسته جدیدترین محصولات می توانید محصولاتی را که به تازگی به سبد فروشگاه اضافه گردیده را ملاحضه نمایید.
این نکته فراموش نشود که شما عزیزان مراجعه کننده به وب سایت فروشگاه اینترنتی برایتو می توانید با ثبت نام که در گوشه چپ وب سایت فروشگاه برایتو قرار داده شده ثبت نام کرده بعد از ثبت نام با ورود به حساب کاربری خود می توانید از تمام این محصولات همراه با ارسال رایگان در نقاط شهر تهران بهره مند شوید.

نحوه ثبت نام و خرید از وب سایت فروشگاه اینترنتی برایتو :

1 - وارد کردن نام و نام خانوادگی
2 - وارد کردن گذر واژه
3 - وارد کردن شماره موبایل (جهت دریافت کد فعال سازی )
4 - ثبت تلفن ثابت ، بابت پیگیری سفارشات ثبت شده توسط شما کاربر گرامی از طرف فروشگاه برایتو
5 - وارد کردن آدرس برای ارسال سفارشات ( تمامی سفارشات شما کاربر گرامی طبق همین آدرس ثبت شده ارسال می گردد.)
6 - زدن تیک تمامی قوانین و مقررات را می پذیرم الزامی ست.
7 - بعد از پر کردن تمام فیلدها ارسال کد فعال سازی را فشار دهید که با انجام این کار پیامکی حاوی کد برای شما ارسال می شود که شما با وارد کردن این کد و زدن ثبت نام کار ثبت نام خود را نهایی می کنید و پس از نهایی شدن ثبت نام پیغامی مبنی بر اعلام نتیجه ثبت نام روی صفحه ظاهر می شود.

نحوه ورود به صفحه کاربری :

1 - وارد کردن شماره موبایل که در زمان ثبت نام وارد کرده اید.
2 - وارد کردن گذر واژه ای که خود در زمان ثبت نام وارد کرده اید.

نکته :

برای ثبت سفارش و انجام خرید قطعی حتماً باید وارد صفحه کاربری خود شده و از صفحه کاربری خود اقدام به ثبت سفارش نمایید.
در غیر این صورت ثبت سفارش شما به عنوان محصولات رها شده در سبد خرید تلقی شده و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی بابت ارسال اجناس ندارد.
در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ثبت نام می توانید با شماره های فروشگاه تماس گرفته تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.