حمایت از کالای ایرانی

به گزارش حوزه اجتماعی فروشگاه اینترنتی برایتو :

حمایت از کالای ایرانی

ما باید از کالای ایرانی حمایت کنیم این جمله هیچ نیازی به تحلیل و یا تفسیری ندارد زیرا این جمله خیلی روشن است ، حمایت از کالای ایرانی در واقع حمایت از کارگر ایرانی است.
برای رسیدن به این هدف نیاز به یک سری برنامه های کاربردی و راهکارهای عملیاتی می باشد.

مشکل اساسی در حمایت از کالای ایرانی :

متاسفانه جامعه امروز ما به شدت دچار تجمل گرایی و چشم و هم چشمی شده است و استفاده از کالا و برند خارجی مایه فخر و افتخار آنهاست .
از کودکی که دنبال اسباب بازی و کیف و لوازم تحریر خارجی هستند و در زمان بزرگسالی نیز دنبال لوازم منزل و پوشاک مارک دار و خارجی می گردند .

چگونه از کالای ایرانی حمایت کنیم ؟

اگر قرار است که در طرح استفاده از کالای ایرانی موفق باشیم پس باید برای مصرف کننده زمینه ی مناسب آماده شود .
باید تبلیغات مفید و موثری تهیه شود که مصرف کننده از نظر فکری و رفتاری آماده استفاده از کالای ایرانی باشد اما برای رسیدن به این هدف باید به تولید کننده نیز میدان داده شود یعنی از طرح او پشتیبانی شود و اسیر قوانین دست و پا گیر نشود .
باید برای تولید کننده بستر تولید کار به شکلی فراهم شود ، که او فقط دغدغه تولید با کیفیت را داشته باشد .
برای رسیدن به این هدف باید از طرح تولیدکنندگان حمایت شود .
همچنین برای تخصص او ارزش قائل شوند و گرنه او به جایی می رود که از تخصص او استفاده کنند و این یعنی فاجعه .
برای اینکه تولید کننده بتواند برای اجرای طرح خود کوشش کنند و کالای ایرانی ارائه دهد نیاز به سرمایه گذار است .
سرمایه گذار احتیاج به امنیت دارد ، باید قوانینی در جامعه به وجود آید که از تولیدات داخلی حمایت شود ، نرخ سود تسهیلات بانکی باید کم شود .
البته برای رسیدن به این نکات احتیاج به زمان است و نباید توقع داشته باشیم که کالای ایرانی از روز اول قابل رقابت با کالای خارجی باشد .
بگذارید به شما به صورت کاملا ساده بگوییم که احتیاج به یک عزم همگانی برای حمایت از تولید با کیفیت کالای ایرانی می باشد .

نظارت بر تولیدات و واردات کالاهای خارجی :

باید خیلی جدی و فوری قوانین و مقرراتی تدوین شود و یا بعضی از قوانین اصلاح شوند ،نظارت اساسی به تولیدات داخلی انجام شود و با هر کارشکنی قاطعانه برخورد شود .
وقتی اعتماد مشتری به کالای ایرانی جلب شود پس به خریدن آن رغبت نشان داده و به مرور زمان میلی برای خریدن کالاهای غیر ایرانی از خود نشان نمی دهد .
مهمترین اصل برای حمایت از کالای ایرانی این مساله است که مصرف کننده به کالای ایرانی وفادار بماند و به خریدن ادامه دهد .

طبق بیانات رهبری که فرمودند :

کسانی که مصرف کننده هستند که همه ملت ما در واقع مصرف کننده اند ،  محصولات داخلی را مصرف کنند ، که من روی این بارها تکیه کردم و امروز هم عرض می‌کنم و تکیه می کنم .
همه سعی کنند محصولات داخلی را مصرف کنند ، کارگر ایرانی را حمایت کنند و کارگاه تولیدی داخلی را با مصرف کردن آن رونق بدهند .

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد .
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : الف . ی

مدیر وب سایت
دی 4, 1397