به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و روان گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

در مقاله پیش درباره ی پیامدهای عجول بودن برایتان سخن گفتیم در این مقاله نیز با برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر همراه باشید تا راه های درمان عجول بودن را نیز با هم بررسی کنیم .

برای درمان عجول بودن باید راه‌های زیر را پیش بگیریم :

1 - مدیریت زمان داشته باشیم :

همه ما باید زمان را از طلا بدانیم و برای تک تک ثانیه ها زمانبندی درست داشته باشیم تا باعث عجله در کارها نشود.

2 - استرس نداشته باشیم :

باید استرس یا اضطراب را از خودمان دور کنیم چون استرس خود یکی از عوامل تقویت عجله و شتاب زدگی می باشد.

3 - معایب عجول بودن را بررسی کنیم :

اگر شما انسان عجولی هستید حتما با معایب عجول بودن رو به رو شده اید حتما معایب عجول بودن را برای خود بنویسید و اینکه از عجله و شتابزدگی چه صدمه هایی به شما رسیده است و چه مشکلاتی در زندگی برایتان پیش آمده است.

4 - تفریح داشته باشیم :

حتما وقتی را برای تفریح و گردش برای خود انتخاب کنید و از دغدغه کار رها شوید و در زمان تفریح به چیزی جز خودتان فکر نکنید.

5 - در کارها مشورت بگیرید :

در انجام کارهای روزمره به جای شتابزدگی و تصمیم سریع گرفتن حتما از دیگران و اطرافیان خود استفاده کنید و از فکر آنها کمک بگیرید چون با نتایجی که از کمک گرفتن از دیگران می بینید حتما شگفت زده خواهید شد.

6 - به استراحت خود اهمیت بدهید :

همیشه استراحت کافی داشته باشید ، کم خوابی و خستگی باعث می شود که مغز کارایی درستی نداشته باشد در نتیجه باعث می‌شود نتوانیم درست تصمیم بگیریم. بنابراین خواب کافی داشته باشید تا مغز بتواند استراحت کند و تصمیمات عجولانه و شتابزده نگیرد.

7 - ایمان خود را تقویت کنیم :

در تمامی کارها این نکته مهم است که فراموش نکنیم همه امور را به دست خدا بسپاریم.
آن چیزی که برای ما رقم میخورد حتماً به سود ماست.


برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.


نویسنده : الف . غ