به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

راه کارهایی برای منظم بودن میز کار :

همه ما یک سری از عادت های خوب و یک سری از عادت های بد داریم. که بی نظمی یکی از همین عادت های روزمره و بد است ، می خواهیم بدانیم که در محل کار چگونه میتوانیم از بی نظمی فرار کنیم و خود را یک انسان منظم به نظر برسانیم.

چند نکته برای منظم بودن :

بارعایت چند نکته در یک هفته می توانیم یک فرد ایده‌آل در این زمینه شویم می خواهیم با تمیز کردن میز کارتان شروع کنیم .

برای مثال :

روی میز کارتان یکسری از لوازم التحریر دارید که باید مرتب شود و هر کدام را در جای خودشان بگذارید تا در زمان نیاز بتوانید زودتر به آنها دسترسی داشته باشید .
شما می توانید با خرید یک جاقلمی شیک از جنس چوب و فلز ، پلاستیک و یا از جنس فلز خودکارهای مورد نظرتان را درون آن بگذارید.
یک مداد ، مداد نوکی یک غلط گیر قلمی می تواند در یک جا قلمی جای گیرد.
بعد با داشتن یک کازیه دو طبقه یا کازیه سه طبقه رومیزی می توانید تعدادی کاغذ را به تفکیک در هر طبقه از آن قرار دهید و یا اگر از خودکارهایی استفاده می‌کنید .
که آن را باید به دیگران قرض دهید می‌توانید از یک پایه خودکار از جنس کریستال یا فلز یا سنگ استفاده کنید .
این کار باعث می شود که دیگر تا زمان اتمام آن خودکار یا روان نویس آن را گم نکنید.
هر میزی که در داخل یک دفتر باشد یک سری کشو دارد شما می توانید وسایلی که با آنها نیاز کمتری دارید ، برای شما ارزش زیادی دارد یا این که محرمانه است را داخل آن کشو ها قرار دهید .
در محل کارتان حتماً از یک زیر پایی با جنس خوب استفاده نمایید تا از خستگی بیش از حد پاهایتان جلوگیری کند و همچنین می توانید در صورت استفاده از مهر ژلاتین آن را درون کشور قرار داده و در صورت نیاز آن را از داخل کشور آورده و بعد مورد استفاده قرار دهید .

اهمیت گذاشتن وسائل جای خود :

سعی کنید هر چیزی را بعد از استفاده در جای خودش قرار دهید تا برای پیدا کردنش دنبال آن نگردید.
نقاطی را برای گذاشتن وسایل تان در نظر بگیرید حتما کمی جای خالی هم بگذارید ، ممکن است بعدها برای گذاشتن وسایل دیگر به کارتان آید.
ممکن است وسیله ای دیگر به شما اضافه شود ، دچار مشکل نشوید .

نکته آخر :

و نکته دیگر اینکه هر وسیله ای را در نزدیکی جایی بگذارید که به آن نیاز دارید .
اگر وسیله‌ای دارید که به آن نیاز بیشتری دارید را در دم دست قرار دهید تا در جایی در جلوی چشمتان باشد . کمک می کند که شما زودتر به کارهایتان برسید در مقاله های دیگر سعی می‌کنیم نکته های در این باره بازگو کنیم تا به هر چه نظم دار تر شدن در کارهایتان بیانجامد .
برای تهیه لوازم نظم دهنده روی میزکار یا میز کامپیوتر خود اینجا کلیک کنید .

برایتو پخش لوازم تحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : شهاب . آ