به گزارش حوزه فناوری فروشگاه اینترنتی برایتو

خودکار

نوشت افزار ها جزو وسایلی هستند که به نوعی هر روزه با آنها سر و کار داریم .
از نوشت افزارها می توانیم از خودکار ، روان نویس ، هایلایت ، ماژیک وایت برد ، ماژیک مارکر و اتود نام ببریم .
برای ثبت بعضی از نکات روزانه با خودکار و کاغذ سر و کار داریم ، در واقع خودکار و کاغذ دو یار جدا نشدنی هستند که در زندگی هر فردی نقش مهمی را ایفا می کنند .

ویژگی های مهم یک خودکار : 

از مهمترین ویژگی های هر خودکار می توان از قطر نوشتاری ، راحتی نگارش ، شکل و طرح بدنه و رنگ جوهر نام برد که هنگام خرید خودکار باید به آن توجه نمایید .

1 - وزن خودکار : 

یکی از مشخصه هایی که می تواند یک خودکار خوب را برای شما معرفی کند وزن خودکار می باشد .
اگر خودکار خیلی سبک باشد برای اینکه هنگام نگارش دچار لغزندگی نشوید مجبور هستید که آن را محکم در دست گرفته و به انگشتان فشار زیادی را وارد نمایید.
از طرفی اگر خودکار سنگین باشد نیز باعث وارد شدن فشار زیاد به انگشتان می شود در نتیجه دچار خسته شدن دست هنگام نوشتن می شود. پس وزن خودکار هنگام خرید می‌تواند مشکلات خستگی را هنگام نگارش برطرف نماید .

2 - جوهر خودکار :

ویژگی دیگری که برای خرید خودکار حتما باید به آن توجه کنید جوهر خودکار میباشد اگر خودکاری انتخاب کنید که جوهر روان داشته باشد هنگام نوشتن نیاز به فشار کمی به خودکار دارید و همین موضوع خستگی دستان شما را کاهش می دهد .

3 - تنه خودکار :

تنه خودکار نیز یکی دیگر از نکات مهمی است که هنگام خرید خودکار باید به آن توجه نمایید بهتر است از خودکارهایی استفاده نمایید که بدنه آن از جنس پلاستیک نرم باشد زیرا این لایه ی نرم روی خودکار هایی که از جنس فلز هستند باعث می شود که خیلی راحت در دست جا بگیرند و باعث خستگی دستان شما نشوند .

4 - شکل و ساختار خودکار :

شکل و ساختار خودکار نیز یکی دیگر از نکات مهمی است که حتما باید به آن توجه شود خودکار های پهن و کشیده به این دلیل که در دست به راحتی جای می گیرند می توانند انتخاب مناسبی باشند .
پس بهتر است هنگام خرید خودکار چند نمونه را در دست گرفته و امتحان کنید و پس از بررسی وزن ، پهنا ، طرز جایگیری در دست انتخاب و خریداری نمایید.

یک توصیه برای کسانی که با خودکار زیاد در ارتباط هستند :

اگر از آن دسته آدم‌هایی هستید که زیاد با خودکار سر و کار دارید و مصرف خودکار شما بالا است توصیه می کنیم که یک خودکار خوب و یا مارک دار داشته باشید و اگر از آن دسته افرادی هستید که تند تند خودکار گم می کنید برای شما توصیه می کنیم که تا جایی که می توانید ، خودکار ارزان قیمت تهیه نمایید .
اگر شما هم زیاد با خودکار در ارتباط هستید و هم اینکه خودکار گم می کنید . پیشنهادمان برای شما خریدن یک بسته خودکار است زیرا با این کار علاوه بر قیمت مناسب تری که می توانید خودکار را تهیه کنید ، در وقت خود نیز صرفه جویی کرده اید .
شما می توانید برای مشاهده انواع خودکار در وب سایت برایتو اینجا کلیک نمایید .

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد .
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : الف . ی