کازیه 3 طبقه امیران

به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

معنی کازیه در لغت نامه :

کازیه یا کازیو در لغت یعنی جعبه ای رو باز که پرونده و نامه‌ها را در داخل آن روی میز قرار می دهند.

کاربرد کازیه :

یکی از نکات مهم در جلوگیری از پراکنده شدن و یا گم شدن اوراق و پرونده ها بر روی میز کار جمع آوری آن ها می باشد ، برای جمع آوری این مدارک نیاز به وسیله ای است که هم در دسترس بوده هم فضای کمی را اشغال کند و هم به راحتی اسناد و مدارک در آن جای بگیرد.
برای نظم دادن به کاغذ های روی میز و پرونده‌ها می توانیم از کازیه استفاده نماییم که به آن جا کاغذی نیز گفته می شود.
کازیه ها انواع مختلفی دارند مانند : کازیه فلزی ، کازیه چوب و فلز و کازیه پلاستیکی ساخته می شوند.

انواع کازیه :

نوع پلاستیکی کازیه ها به دلیل قیمت مناسب و در دسترس بودن بیشترین کاربرد را در شرکت ها ، ادارات ، مدارس و ... دارد.

تعداد طبقات کازیه :

کازیه دو طبقه ، کازیه سه طبقه :
کازیه ها در انواع یک طبقه ، دو طبقه و سه طبقه در بازار موجود میباشد.
یکی از دغدغه های زیادی که مدیران  و کارمندان با آن مواجه هستند سر و سامان دادن به اسناد ، مدارک و نظم دهی به پرونده ها می باشد که کازیه می تواند وسیله مناسبی برای پایان دادن به این دغدغه‌ها باشد و از تداخل پرونده ها و حتی مفقود شدن آنها جلوگیری می کند.

چند برند معروف داخلی تولید کازیه پلاستیکی :

یکی از شرکت های معروف که در ساخت کازیه فعالیت می کند شرکت امیران تحریر نام دارد.

تاریخچه شرکت امیران :

امیران تحریر در سال ۱۳۷۹ با هدف پخش لوازم التحریر اداری به موسسات ، ادارات دولتی و خصوصی کار خود را در بازار تهران آغاز کرد.
این مجموعه با گذشت ۱۵ سال و با تجربه ای که در این زمینه کسب کرده است ، همچنین با رضایت مشتریان خود که اصلی ترین آرمان و هدف امیران تحریر است به نتایج خوب و قابل قبولی در زمینه تولیدات لوازم اداری رسیده است.

تاریخچه آذران تحریرات :

یکی دیگر از برندهای مهم داخلی در زمینه تولید لوازم اداری کارخانه آذران تحریرات است این کارخانه در سال ۱۳۵۲ فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز کرد که تولیدات خود را در ابتدا با نوشت افزار به بازار عرضه کرد پس از آن در سال ۱۳۴۶ وارد عرصه تولید لوازم التحریر در کشور شد.

محصولات آذران تحریرات :

در ابتدا سنجاق های ته گرد و پایه چسب های فلزی تولید می کرد که بعد از انقلاب این مجموعه وسعت پیدا کرد و محصولات پلاستیکی متنوعی را عرضه کرد شرکت آذران تحریرات یکی از بهترین برندهای تولید لوازم التحریر در زمینه اداری می باشد.
شما می توانید انواع کازیه های امیران تحریر و آذران تحریرات را از فروشگاه اینترنتی برایتو با بهترین قیمت خریداری نمایید و در سریعترین زمان ممکن در محل تحویل بگیرید.

کلام آخر :

برای دیدن انواع کازیه های عرضه شده در فروشگاه برایتو اینجا کلیک نمایید.
برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد.
تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : الف . ی