تخفیفات

فروشگاه برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با ارسال رایگان خدماتی نوین را جهت خریدی آسان در بستر اینترنت فراهم نموده است. شما می توانید خرید اینترنتی لوازم التحیر را با تخفیفات ویژه از ما دریافت نمایید.

 

تخفیف محصولات ویژه

تخفیف محصولات ویژه

انتخاب کالا از قسمت فروش ویژه لوازم التحریر با تخفیف

در صفحه اصلی، اجناس با دسته بندی مشخص انتخاب و نمایش داده شده که دارای برچسب درصد تخفیف می باشد.
همکاران ما در قسمت پشتیبانی وب سایت سعی دارند روزانه این کالاها (لوازم التحریر با تخفیف) را به روز کرده و از اجناس پر مصرف که بیشترین نیاز شما را در بر می گیرد استفاده نمایند. شما کاربران عزیز می توانید با انتخاب کالا از داخل صفحه اصلی از تخفیف های لوازم التحریر در نظر گرفته شده بهره مند شوید که این خدمت ارائه شده از طرف فروشگاه برایتو به پاس از همراهی شما عزیزان می باشد.

کد تخفیف لوازم التحریر برایتو

کد تخفیف لوازم التحریر برایتو

استفاده از کد تخفیف برایتو

بعد از انتخاب کالا در سایت و افزودن آن به سبد خرید قسمتی به عنوان کد تخفیف در نظر گرفته ایم که با وارد کردن کلمه کد تخفیف و زدن گزینه ثبت کد تخفیف شما می توانید درصد تخفیف مشخصی را روی جمع مبلغ قابل پرداخت فاکتور خود دریافت نمایید.

تخفیف در خریدهای عمده لوازم تحریر

تخفیف در خریدهای عمده لوازم تحریر

تخفیف در خریدهای عمده و بالای 10.000.000 تومان

به دلیل نوسانات شدید بازار، فروشگاه برایتو قادر به دادن تخفیف با درصدی مشخص نمی باشد. تمامی تخفیفات لوازم التحریر این فروشگاه برای مشتریان محترم طبق میزان خرید آنها محاسبه می گردد و مبالغ متغیر در جمع فاکتور شما میزان تخفیفات متغیری را می طلبد. در صورتی که مبلغ فاکتور شما بیش از 10.000.000 تومان می باشد حتماً قبل از ثبت خرید با شماره های فروشگاه برایتو تماس گرفته و از میزان تخفیفی که شامل سفارش شما می شود مطلع شوید. همکاران ما در واحد فروش با استفاده از روش های مختلف از قبیل دادن کد تخفیف و غیره تخفیفات لازم را بر روی سفارش های شما اعمال می کنند.