پرداخت کارت به کارت

پرداخت کارت به کارت از جمله روش هایی است که شما می توانید به وسیله آن خرید لوازم التحریر را انجام داده تا بعد از تسویه کامل سفارش خود را در محل تحویل بگیرید. فروشگاه برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با ارسال رایگان خدماتی نوین را جهت خریدی آسان در بستر اینترنت فراهم نموده است.

 

آرامش و اطمینان در خرید اینترنتی

 

∴ با خیالی آسوده از برایتو خرید کنید ∴♦ فروشگاه ما دارای تمامی نماد های اطمینان لازم از جمله «نماد اعتماد الکترونیکی» و «نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال» می باشد.

♦ دارای درگاه امن پرداخت پی پینگ (PayPing) که از آغاز تا پایان یک پرداخت امن و موفق را تجربه می کنید. پی پینگ به‌عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی ایران، با ارائه‌ی درگاه پرداخت امن، روزانه میزبان چندین هزار تراکنش در شبکه بانکی کشور می باشد.

 

∴ پرداخت از طریق کارت به کارت ∴

توجه داشته باشید که تنها شماره کارت معتبر فروشگاه اینترنتی برایتو که می توانید مبلغ فاکتور خود را تسویه نمایید این شماره کارت می باشد.لازم به ذکر است که در روش پرداخت از طریق کارت به کارت قبل از خروج جنس از انبار مبلغ کل فاکتور باید تسویه گردد.

شماره کارت: 6218  4946  9975  6037

به نام: سید شهاب الدین آذرنیاکان

نام بانک: بانک ملی

راه های ارتباطی با ما

شماره تلفن: 55700740-021


شماره تلفن: 55179124-021


شماره موبایل : 09361100947

 

روش کارت به کارت
روش کارت به کارت

توجه:

  • برای سهولت در ثبت سفارش و همچنین ارسال سریع تر کالا، ثبت سفارش خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.
  • در زمان تحویل کالا مشتری موظف به ارائه کارت شناسایی معتبر به نام شخص سفارش دهنده می باشد.
  • به دلیل بروز احتمالی مشکلات و قوانین ساختمان ها، همکاران ما موظف به تحویل کالا دم درب اصلی ساختمان می باشند.
  • ضمناً به هیچ عنوان تسویه مبلغ فاکتور به صورت نقدی صورت نمی گیرد.
  • تحویل اجناس سفارش داده شده توسط شما مشتری گرامی در اماکن عمومی همچون کافی نت، هتل، رستوران و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، قابل استناد و دقیق باشد.
  • فروشگاه برایتو با تمام توان و در صورت امکان کالاهای ارسال شده را بررسی و بعد از اطمینان از سلامت فیزیکی، ترخیص کالا را از انبار انجام می دهد در زمان ارسال و جا به جایی احتمال بروز هرگونه مشکلی وجود دارد بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط سفارش دهنده از مامور ارسال کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود مشتری موظف است کالای دریافتی را به دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند در غیر این صورت کالای تحویل داده شده از طرف فروشگاه برایتو سالم تلقی شده که این موضوع هرگونه حقی را از طرف مشتری بابت پیگیری و مرجوعی کالا سلب می نماید.