پایه تقویم چوب و فلز جهان نما مدل WW-32

مدیران، کارمندان در ادارات، منشی پزشکان در بیمارستان ها و افرادی که نیاز به یادداشت مطالب مهم جهت یادآوری در تاریخی معین را دارند باید از تقویم رومیزی که جایی خالی برای یادداشت برداری دارد استفاده نمایند. تقویم رومیزی دو سوراخ وسیله ای مناسب جهت حل این مشکل می باشد. به وسیله تقویم با پایه چوبی می توانید قرارهای کاری خود در آینده را برنامه ریزی و جهت یادآوری به آن مراجعه نمایید. با پایه تقویم فلزی چوبی به وسیله دو حلقه استیل که دارد می توانید انواع تقویم دو سوراخ را به وسیله دو مهره به صفحه زیر تقویمی فلزی محکم کنید و از به هم ریختن و گم شدن صفحات مهم پر شده تقویم جلوگیری نمایید. همچنین روی چوب این جای تقویم رومیزی که به عنوان پایه جهت شیب دادن و دیدن راحت تر نوشته های روی کاغذ می باشد، سه عدد حفره برای قرار گرفتن انواع نوشت افزار مانند خودکار و یک شیار جهت قرار دادن انواع کارت ویزیت تعبیه شده است. چوب این استند تقویم رومیزی در برابر ضربات ناگهانی بسیار مقاوم بوده و در رنگ های متنوع (مشکی، ونگه، خود رنگ، قهوه ای روشن، قهوه ای پررنگ) و از فلزی توری شکل، ضخیم، پوشیده شده با رنگ الکترواستاتیک، مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی همراه با دو قلاب از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده که می تواند نمایی بسیار شیک و زیبا به میز کاری شما ببخشد. انواع ست های مدیریتی چوب و فلز در طرح های شیک و با اقلام مختلف در بازار لوازم التحریر موجود می باشد. به دلیل قیمت بالای این ست ها تولیدکنندگان اقدام به بسته بندی مجزای هرکدام از اقلام و عرضه آن ها به بازار کرده اند.

ویژگی های جا تقویمی رومیزی فلزی چوبی

  • جا تقویم رومیزی چوبی فلزی در ابعاد 21 × 18 × 4 سانتی متر، دارای سایزی مناسب جهت استفاده بر روی انواع میز اداری.
  • دارای 300 گرم وزن و نواری پلاستیکی جهت اصطکاک بیشتر و جلوگیری از لیز خوردن پایه تقویم روی میز.
  • مورد استفاده به عنوان جای تقویم، جامدادی رومیزی و جاکارتی رومیزی.
  • دارای بسته بندی شیک و زیبا و صادراتی.

خرید اینترنتی پایه تقویم رومیزی چوب و فلز

فروشگاه برایتو جهت تجهیز انواع میز اداری در دفاتر کاری، اقدام به فروش پایه تقویم رومیزی جهان نما با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت نموده است. همچنین انواع ملزومات اداری و لوازم التحریر مورد نیاز بیمارستان ها، دفاتر کاری، دانش آموزان و غیره را با امکان خرید لوازم التحریر با تخفیف، با ارسال رایگان (طبق قوانین و مقررات سایت) و با ضمانت اصالت کالا به فروش می رساند.

انواع پایه تقویم رومیزی

پایه تقویم فلزی، پایه تقویم چوبی، پایه تقویم پلکسی، پایه تقویم شهاب تحریر، پایه تقویم چرمی، پایه تقویم رومیزی پلاستیکی و پایه تقویم کریستالی.

نحوه جا زدن تقویم رومیزی

بعد از خرید پایه تقویم رومیزی از فروشگاه برایتو ابتدا اقدام به باز کردن درب جعبه نمایید. 2 حلقه از جنس استیل ضد زنگ و 4 مهره جهت ثابت کردن به پایه وجود دارد. تولیدکنندگان در ساخت پایه تقویم رومیزی از قلاب هایی U شکل با خاصیت فنری استفاده می کنند، شما می بایست ابتدا یک پایه از این قلاب را درون یکی از حفره های تقویم و بعد این پایه را به صفحه زیر تقویمی به وسیله مهره محکم نمایید و با یک دست با فشار دادن پایه دیگر حلقه آن را به حفره روبرویی نزدیک تا بعد از داخل شدن آن را به وسیله مهره ای دیگر ثابت نمایید. این کار را مجدداً برای پایه U شکل بعدی تکرار نمایید.

ادامه مطلب