مداد رنگی چیست ؟

می دانید که مداد رنگی به نوعی از مداد گفته می شود که می توانید با مغزی آن اثری رنگی و هنری را خلق کنید.
همچنین مداد از مهم ترین بخش به نام گرافیت ساخته شده است.
که دور این گرافیت ، چوبی مقاوم قرار دارد که مداد را در برابر تراشیدن مکرر حفظ می کند.

مداد رنگی مپد maped :

کمپانی مپد بعد از جنگ جهانی دوم شروع به فعالیت کرد که به کمک شانزده شرکت در اکثر نقاط مختلف جهان موفق به تولید و پخش انواع نوشت افزار و لوازم التحریر شد.
ماپد در سال 1947 میلادی که یک کمپانی خانوادگی به شمار می آمد با ساخت اولین پرگار به بازار تولید لوازم التحریر قدم گذاشت.
دفتر مرکزی کمپانی خانوادگی maped در فرانسه در شهر آنی قرار دارد.
می توان گفت که شرکت مپد از جمله پیشروها در طراحی و تولید ملزومات دانش آموزی ، لوازم تحریر ، نوشت افزار و ملزومات اداری می باشد که شهرت بسیار زیادی در جهان پیدا کرده است.
از افتخارات کمپانی مپد این است که توانسته محصولات تولیدی شرکت خود را به 125 کشور متفاوت صادر کند.
مدادرنگی 12 رنگ جامبو مپد جعبه مقوایی یکی از محصولات کمپانی ماپد است که با طول تقریبی 17.5 سانتی متر ، مناسب برای استفاده کودکان ، دانش آموزان و ... می باشد.

ویژگی های مداد رنگی color peps maped Jumbo:

از ویژگی های مداد رنگی مپد ضخیم 12 رنگ کالر پپس می توان به طراحی ارگونومیک سه ضلعی و نوع پوشش بدنه مداد که برای جلوگیری از لیز خوردن در دست طراحی شده و نگارش آسان بدون خستگی اشاره نمود.
به دلیل کنترل نداشتن کودکان در سنین پایین بر روی انگشتان دستانشان کار با مداد رنگی معمولی برایشان سخت است.
پس شما می توانید با تهیه مداد رنگی 12 رنگ مپد جامبو کالر پپس از فروشگاه برایتو خیالی آسوده از کنترل هرچه بیشتر مداد توسط کودکانتان داشته باشید.

برچسب ها :
مداد رنگی ، لوازم التحریر و هنر ، لوازم اداری ، نوشت افزار ، ساخت مهر ژلاتینی ، آشپزخانه اداری ، اسباب بازی و سرگرمی ، فروش انواع کاغذ A5 ، کاغذ A4 ، کاغذ A3

ادامه مطلب