مداد رنگی چیست ؟

می دانید که مداد رنگی به نوعی از مداد گفته می شود که می توانید با مغزی آن اثری رنگی و هنری را خلق کنید.
همچنین مداد از مهم ترین بخش به نام گرافیت ساخته شده است.
که دور این گرافیت ، چوبی مقاوم قرار دارد که مداد را در برابر تراشیدن مکرر حفظ می کند.

مداد رنگی مپد maped :

کمپانی مپد بعد از جنگ جهانی دوم شروع به فعالیت کرد که به کمک شانزده شرکت در اکثر نقاط مختلف جهان موفق به تولید و پخش انواع نوشت افزار و لوازم التحریر شد.
ماپد در سال 1947 میلادی که یک کمپانی خانوادگی به شمار می آمد با ساخت اولین پرگار به بازار تولید لوازم التحریر قدم گذاشت.
دفتر مرکزی کمپانی خانوادگی maped در فرانسه در شهر آنی قرار دارد.
می توان گفت که شرکت مپد از جمله پیشروها در طراحی و تولید ملزومات دانش آموزی ، لوازم تحریر ، نوشت افزار و ملزومات اداری می باشد که شهرت بسیار زیادی در جهان پیدا کرده است.
از افتخارات کمپانی مپد این است که توانسته محصولات تولیدی شرکت خود را به 125 کشور متفاوت صادر کند.
مدادرنگی آبرنگی 24 رنگ مپد جعبه فلزی یکی از محصولات کمپانی ماپد است که با طول تقریبی 17.5 سانتی متر ، مناسب برای استفاده کودکان ، دانش آموزان و ... می باشد.

ویژگی های مداد رنگی آبرنگی color peps maped :

از ویژگی های مداد رنگی مپد 24 رنگ آبرنگی سری کالر پپس می توان به طراحی ارگونومیک سه ضلعی ، نوع پوشش بدنه مداد که برای جلوگیری از لیز خوردن در دست طراحی شده و نگارش آسان بدون خستگی اشاره نمود.

نحوه کار کردن با مداد آبرنگی :

همانطور که از نام مداد آبرنگی معلوم است می توانید به عنوان یک مداد رنگی معمولی به خلق یک اثر هنری بپردازید و یا آنکه قبل از کشیدن ، نوک مداد را کمی خیس کرده و بر روی کاغذ بکشید.
یا این که بعد از اتمام رنگ آمیزی با قلمویی که در جعبه مداد آبرنگی موجود می باشد کمی روی نقاشی خود را خیس کرده و روی آن را با قلمو بکشید تا اثری آبرنگی به جای بماند.
نکته : توجه داشته باشید کاغذی باید استفاده شود تا تحت تاثیر آبی که به همراه مداد برای نقاشی به کار می رود پاره نشود و تاب بر ندارد.
پس کاغذ استفاده شده باید ضخیم باشد.
معمولاً از مقواهای مخصوص آبرنگ با وزن 200 گرم می توان استفاده نمود.

مقاومت نوک مداد آبرنگی مپد در برابر شکستگی :

نوک مداد آبرنگی مپد فشاری برابر با یک کیلوگرم را بدون شکستن تحمل می کند.
و این استراتژی هوشمندانه شرکت ماپد به دلیل شناخت مناسب از کاربرانی است که می خواهند از این محصول استفاده کنند.
کودکان همیشه تمایل به فشردن نوک مداد بر روی کاغذ دارند و به دلیل نداشتن کنترل روی انگشتان دست خود این فشار دو چندان می شود.
با تهیه مداد آبرنگی 24 رنگ مپد جعبه فلزی از فروشگاه برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر دیگر نگران خرد شدن نوک مداد رنگی آبرنگی کودکتان نباشید.

برچسب ها :
مداد رنگی ، لوازم التحریر و هنر ، لوازم اداری ، نوشت افزار ، ساخت مهر ژلاتینی ، آشپزخانه اداری ، اسباب بازی و سرگرمی ، فروش انواع کاغذ A5 ، کاغذ A4 ، کاغذ A3

ادامه مطلب