استامپ پد کوروش سایز متوسط نمره 2.5

از گذشته های دور تا به حال اثر انگشت و مهر را برای معتبر کردن اسناد و مدارک به کار می بردند که برای این کار استفاده از یک استامپ خوب و با کیفیت لازم بود. همچنین امروزه استامپ پد یکی از مهم ترین و کاربردی ترین محصولاتی است که در ادارات، فروشگاه و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال اگر شما صاحب یک کسب و کار فروشگاهی هستید برای مهر کردن انواع فاکتورهای روزمره مجبور به استفاده مکرر از مهر فروشگاه خود می باشید استامپ پد کوروش می تواند یک گزینه مناسب جهت این امر باشد همچنین اگر شما تا به حال به ارگان دولتی رفته باشید که نیاز به زدن اثر انگشت باشد باید از یک استامپ کوچک و باکیفیت استفاده شود و از دیگر مزیت های این استامپ این است که از یک پد نمدی مناسب برخوردار باشد تا جوهر را به اندازه کافی به پوست دست شما انتقال داده تا اثر انگشت به جای مانده خوانا و دقیق باشد. در تولید پد استامپ کوروش ویژگی هایی از طرف تولید کننده به کار رفته که بهتر است برای شارژ دوباره پد استامپ از جوهر استامپ کوروش برای حفظ کیفیت اولیه استفاده شود. اگر شما صاحب هر یک از این کسب و کارها می باشید با خرید اینترنتی استامپ کوروش با قیمت مناسب یک محصول کارآمد روی میز کارتان را در اختیار داشته باشید.

ویژگی های استامپ پد کوروش

  • استامپ کوروش یک استامپ خوب، با قیمت مناسب و کیفیت بالا در بازار لوازم التحریر می باشد.
  • استفاده از پلاستیک غیر بازیافتی در ساخت استامپ کوروش باعث جلوگیری از شکستن در اثر ضربه های ناگهانی می شود.
  •  درب این استامپ به شما این امکان را می دهد تا زمانی که در طولانی مدت استفاده ای از این محصول ندارید درب آن را بسته و مانع از خشک شدن جوهر استامپ شوید.
  • استامپ کوروش دارای یک نوار همرنگ با جوهر درون پد استامپ می باشد تا در زمان استفاده دچار اشتباه نشوید.
  • از مرغوب ترین نمد ساخته شده که جوهر را در خود به خوبی حفظ و در زمان استفاده میزان مناسبی از جوهر را روی انگشت دست و یا ژلاتین مهر منتقل می کند.
  • روی پد استامپ کوروش یک طلق پلاستیکی تعبیه شده که شما می توانید در زمان استفاده نکردن در طولانی مدت از آن جهت ماندگاری بیشتر جوهر داخل استامپ استفاده نمایید.

انواع استامپ

استامپ طلایی، استامپ نانو یا استامپ پاک شونده، استامپ مهر، استامپ رنگی و استامپ ترودات

ادامه مطلب