خمیربازی 7 رنگ آریا جعبه مقوایی کد 1047

خمیربازی 7 رنگ آریا جعبه مقوایی کد 1047 ابزاری مناسب است که زمینه ای مناسب را جهت ایجاد فرصت های طلایی برای کودکان در زمان بازی و تفکر خلاقانه به وجود می آورد. به خاطر داشته باشید که کودکان با ارائه فعالیت هایی که بر اساس خلایق و ایده های کودکان باشد شروع به بروز ایده هایی نوآورانه می کنند. خمیر بازی محصولی است تولید شده توسط شرکت نقش تندیس آریا که برای اولین بار توسط این تولید کننده ایرانی به بازار عرضه شد. این محصول می تواند زمینه ای را برای یکی از مهم ترین فعالیت های خلاقانه جهت کودکان خردسال با استفاده از بازی های نوآورانه ایجاد کند. به طور کلی معنی و مفهوم بازی های خلاقانه به زمانی گفته می شود که کودکان خردسال شما بتوانند با استفاده از موادی آشنا (خمیر بازی) به روشی جدید و یا حتی غیر معمول به ساخت اشکالی سه بعدی و پیاده سازی تخیلات ذهنی خود دست یابند. به گفته محققان استفاده از خمیر بازی و قرار دادن این ابزار آموزشی و سرگرم کننده به عنوان یک فرصت مناسب جهت بازی آزادانه کودکان شما می باشد که می تواند نقش بسیار مهمی در رشد سالم فیزیکی و فکری آن ها داشته باشد. این محصول دارای رنگ بندی متنوعی است که کودکان می توانند آزادانه با ترکیب این رنگ ها با یکدیگر به تنوع بالایی از رنگ ها دست یابند و یا آن که جهت درست کردن یک شکل ذهنی، آموزش تشخیص حجم و اندازه را ناخودآگاه یاد می گیرند. خمیر بازی ها به طور معمول از موادی نرم و غیر سمی با شکل پذیری آسان در رنگ بندی هایی متنوع تولید می شوند. شرکت آریا این محصول را از مواد درجه یک و با کیفیت تولید می کند که دارای نشان استاندارد اروپا، ISO 10002، نشان سازمان غذا و دارو و علامت استاندارد ایران می باشد. اگر به دنبال سرگرم نمودن فرزندان خود با ابزار آموزشی، کارآمد و استاندارد هستید محصول مناسبی را برای شما پیشنهاد داریم که در بازار لوازم التحریر با نام خمیربازی 7 رنگ آریا جعبه مقوایی کد 1047 شناخته می شود که دارای یک بسته بندی مقوایی شیک با طراحی مناسب و کودکانه جهت بهره بردن و استفاده برای کودکان در مهد کودک ها، مدارس و خانه می باشد.

ویژگی های خمیربازی 7 رنگ آریا جعبه مقوایی کد 1047

در پشت بسته بندی از جنس مقوا با روکشی سلفونی جهت کمتر آسیب دیدن در مواجه با رطوبت با قابلیت چندین بار بازیافت اطلاعات مهمی جهت راهنمایی و آموزش نقش بسته است. یکی از مهم ترین این اطلاعات این است که به هیچ عنوان این محصول مناسب استفاده جهت کودکان زیر سه سال نمی باشد و در صورت بلعیدن حتماً باید به پزشک مراجعه شود.
خمیربازی 7 رنگ آریا جعبه مقوایی کد 1047 تشکیل شده از شمش هایی یک اندازه و یک دست می باشند که به ترتیب رنگ در کنار یکدیگر درون محفظه ای پلاستیکی و وکیوم شده جهت ممانعت از نفوذ گرد و غبار، رطوبت و در نهایت خشک شدن قرار دارند.
بر پشت جلد این جعبه 8 رنگ جدید با استفاده از تلفیق رنگ ها با توجه به تناسب ایجاد شده بر روی اشکالی دایره ای شکل به صورت نقشه برای شما کشیده شده است.
 این خمیر های زیبا تا حد لازم بسیار نرم، قابل انعطاف و شکل پذیر می باشند که کودکان شما در زمان بازی کردن نا خودآگاه به چند ویژگی مهم دست پیدا می کنند که می تواند در شکل دهی زندگی آینده آن ها بسیار مؤثر باشد که به چند مورد اشاره می کنیم.

  • با ورز دادن هر یک از این قطعات منعطف (خمیر بازی) هماهنگی آنی حرکات دست و چشم.
  • بالا بردن قدرت گرفتن اجسام با انگشتان دست.
  • ایجاد تمرکز لازم و هماهنگی حرکات دست با افکار ذهنی.
  • کمتر شدن و در نهایت از بین رفتن ترس از اجرای تخیلات ذهنی و به مرحله عمل رساندن آن ها.

مشخصات خمیربازی 7 رنگ آریا جعبه مقوایی کد 1047

  • بر روی جلد عدد 7 نشان از تعداد رنگ های موجود در بسته بندی (نارنجی، سبز، سفید، صورتی، آبی، زرد و قرمز) می باشد که با امکان تلفیق آن ها با یکدیگر می توانید 8 رنگ دیگر به مجموع دارایی های خود اضافه کنید. این موضوع باعث ایجاد خلاقیت در کودکان شما می شود و امکان ساخت اشکالی سه بعدی را با رنگ بندی هایی بیشتر برای شما فراهم می کند.
  • بر پشت جلد تاریخ تولید، سری ساخت و قیمت جهت مصرف کننده چاپ شده است که حتماً در زمان تهیه و خرید باید به این موضوع توجه داشته باشید چون به اعلام کارخانه تولید کننده خمیربازی 7 رنگ آریا جعبه مقوایی کد 1047 تنها پس از دو سال بعد از تولید قابل استفاده است و با تمام شدن تاریخ انقضاء دیگر قابل استفاده نمی باشد.
  • این محصول دارای 7 رنگ بندی شاد و متنوع می باشد که با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک تولید شده است. توجه داشته باشید که قبل از استفاده دستان کودکان خود را با آب و صابون بشویید، این موضوع کمک می کند تا کثیفی های دست به شمش های خمیر وارد نشود و همانطور بعد از اتمام کار و بازی کودکان باز هم دستان آن ها را جهت جلوگیری از هرگونه آسیب و کثیفی اطراف بشویید.
  • این محصول با کسب دو نشان مهم و ضروری از جمله استاندارد ملی ایران و سیب سلامت، کیفیت بی نظیر خود را اثبات می کند که نشان می دهد با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک این محصول ساخته و عرضه می شود که در نتیجه به پوست دست کودکان در زمان بازی آسیب نمی رساند.  
  • ترکیبات جهت تولید خمیر بازی 7 رنگ آریا تشکیل شده از پرکننده های طبیعی، پارافین، موم و همچنین رنگدانه های مجاز خوراکی می باشد که به طور مداوم طی آزمایش های مکرر مورد بررسی و سنجش قرار می گیرد.
  • این محصول به طور کلی دارای جعبه ای مقوایی و قابل آویز به ابعاد 12 × 11 × 1 سانتی متر می باشد که 7 رنگ خمیر در بسته بندی پلاستیکی با ابعاد 10 × 7.5 × 1 سانتی متر درون آن با وزن تقریبی 80 گرم قرار گرفته است. تمامی اطلاعات ذکر شده نشان از آن دارد که کاملاً قابلیت حمل و جا به جایی بدون کوچکترین آسیبی توسط فرزندان شما به راحتی امکان پذیر است.

خرید اینترنتی خمیربازی 7 رنگ آریا جعبه مقوایی کد 1047

خمیربازی 7 رنگ آریا جعبه مقوایی کد 1047 با قیمتی ارزان توسط فروشگاه اینترنتی برایتو به صورت مستقیم و بدون واسطه بعد از تولید توسط شرکت آریا در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد. این محصول به دلیل قیمت مناسبی که دارد می تواند به عنوان یک هدیه یا یک جایزه در مدارس و مهدهای کودک مورد استفاده مربیان قرار بگیرد و یا با تهیه آن برای کودکان خود در منازل می توانید آن ها را تشویق به خلاقیت و نوآوری بیشتر در بازی های روزانه خود با دوستانشان نمایید.

ادامه مطلب