لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101

لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101 با پیشرفت های صورت گرفته امکان قرار دادن پوششی مناسب و یکدست را با رنگی سفید بر روی متن های تایپ شده یا نوشته شده با استفاده از دست به صورت اشتباه امکان پذیر می کند. به طور کلی در بازار لوازم التحریر تولیدکنندگان انواع لاک های غلط گیر این نوع از ابزار را به دو گونه ی کاملاً متفاوت از یکدیگر اما با کارایی تقریباً مشابه تولید می کنند. شما می توانید در نوع اول آن را به صورت مخزنی پر شده با مایعی سفید (لاک سفید رنگ) که به صورت قلمی طراحی و امکان پوشاندن سطح نوشته اشتباه با کمی فشار جهت انتقال مایع بر روی کاغذ عمل می کند. اما در حالت دوم مانند لاک غلط گیر نواری شما با محصولی کاملاً متفاوت از نظر شکل و کارایی مواجه هستید که توانسته است کاربردی آسان تر و بی دردسرتر و در صد بالاتر رضایت مندی پس از استفاده را برای شما به ارمغان بیاورد. غلط گیر نواری Panter با استفاده از یک بدنه ارگونومیک و شفاف و مکانیسم دو غلطک با استفاده از یک نوار به طول 8 متر امکان پوشاندن محیطی صاف به صورت خطی به عرض 5 میلی متر را برای شما فراهم می کند. پنتر یک شرکت کاملاً ایرانی است که با ارائه طیف وسیعی از محصولات لوازم التحریر و نوشت افزاری توانسته است طی سال های متمادی با توجه به سه واژه کلیدی کیفیت مطلوب، پاسخگویی به نیاز مشتریان و قیمت قابل رقابت و مناسب نیاز جامعه را تا حد امکان پاسخگو باشد. به طور کلی در زمان نوشتن با مداد بارها پیش آمده است که اشتباهات خود را با پاک کن پاک کرده باشیم، زمان نوشتن با خودکار اگر اشتباهی پیش آید این لاک غلط گیر است که می تواند مشکل شما را حل کند و پیشنهاد ما به شما استفاده از یک محصول با کیفیت در این زمینه مانند لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101 است.

لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101

ویژگی های لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101

 • طراحی مناسب و سازگار با ارگونومی دستان شما به گونه ای که در نگاه اول می توانید مخزنی دایره ای شکل را مشاهده کنید که در زمان استفاده بر روی کاغذ تسلط کافی را با استفاده از اصطکاک به وجود آمده و پر شدن فضای کافی درون دست شما ایجاد می کند همچنین با طراحی مناسب دو غلطک که امکان رول شدن نوار حاوی لاک را بر عهده دارند با ظرافت درون همین قسمت طراحی و جای گذاری شده است. در ادامه نازل لاک غلط گیر نواری پنتر با شکل منحنی امکان استفاده را برای کاربر با بیشترین تسلط بر روی نقطه اتصال لاک جامد بر روی نوشته را ایجاد می کند.
 • لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101 با استفاده از یک نوار کاملاً صاف، با ضخامت 5 میلی متر امکان پوشاندن اشتباهات متنی شما را با یک بار استفاده ایجاد می کند. تنها نکته قابل توجه در زمان استفاده کشیدن و قرار دادن نوار به صورت صاف و یکدست بر روی کاغذ می باشد. اگر در زمان استفاده از این قانون استفاده نکنید و اشکالی مانند "S" اعمال کنید حتماً با پارگی نوار مواجه خواهید شد. 
 • سعی کنید جهت اصلاحات مؤثر پس از قرار دادن نوک محصول بر روی سطوحی کاملاً صاف و بدون برآمدگی زاویه دستان خود را بین 45 تا 90 درجه با سطح افق قرار دهید. غلطک های داخل دستگاه به گونه ای بسیار دقیق طراحی و جای گذاری شده اند که بعد از انتقال نوار سفید بر روی کاغذ، پوسته زیری نوار که از جنس پلی استر مقاوم می باشد، بدون جمع شدگی در داخل بدنه شفاف به دور غلطک نهایی رول می شود.
 • هر شخصی در نوشتن اشتباه می کند که جهت تصحیح با استفاده از لاک غلط گیر اقدام به پوشاندن کلمه اشتباه و نوشتن مجدد بر روی آن می شود. اگر از لاک های مایع استفاده کنید جهت خشک شدن مجبورید تا مدتی طولانی صبر کنید که حتی ممکن است باعث آسیب رسیدن به نوشته و ایجاد کثیف کاری شود. اما با استفاده از لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101 به دلیل جامد بودن، بعد استفاده بلافاصله می توانید بر روی آن با انواع نوشت افزارها مانند خودکار بنویسید بدون این که ایجاد کثیفی روی متن بر جای بماند.
 • این لاک در زمان استفاده و کشیدن بر روی اشتباهات سهوی بر روی کاغذ، کاملاً بدون بو بوده و مواد تشکیل دهنده آن غیر سمی می باشد که به دست و ریه شما آسیبی نمی رساند. در زمان استفاده یا نگهداری بعد از خرید به دو نکته مهم توجه کنید تا در زمان باز کردن و استفاده محصول کیفیت خود را مانند روز اول حفظ کند. نکته اول این که آن را در مکان های مرطوب با دمای بالا نگهداری نکنید و نکته دوم این که از قرار دادن این لاک در زیر تابش مستقیم نور خورشید جداً خودداری کنید.
 • این محصول با استفاده از بدنه هایی شفاف در رنگ بندی های متنوع تولید می شود که این امکان را به شما می دهد که از تمام شدن نوار رول غلط گیر درون آن مطلع شوید و امکان جایگزینی برای آن داشته باشید. به طور کلی شرکت پنتر مستقر در ایران، طراحی و تولید این محصول را در کشور چین با دریافت گواهی نامه ISO 9001 آلمان در سال 2015 میلادی به صورت سفارشی و کاملاً انحصاری جهت رفع نیاز لوازم التحریر و نوشت افزار کشور عزیزمان ایران به انجام رسانده و در بازار عرضه می نماید.
 • در زمان استفاده و کشیدن لاک بر روی نوشته می بایست با کمی فشار اولیه دست پوشش لاک جامد را بر روی کاغذ قرار دهید و از سمت چپ به سمت راست به نرمی اثری سریع و تمیز با قابلیت نوشتن بدون کمترین زمان جهت خشک شدن را در اختیار داشته باشید.

مشخصات لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101

 • این لاک نواری در زمان قرار گرفتن بر روی نوشته شما ضخامتی برابر با 5 میلی متر دارد و کاملاً مناسب جهت پوشاندن کامل متن حتی با یک بار کشیدن بر روی نوشته می باشد.
 • به دلیل استفاده فراوان تولید کننده این محصول یک نوار به طول 8 متر را به صورت رول شده در فضایی بسیار کم در اختیار شما قرار می دهد که به دلیل فضای کمی که از شما اشغال می کند به راحتی درون جامدادی شما جای می گیرد و تا مدت ها امکان استفاده جهت پوشاندن کلمات نوشته شده اشتباه را فراهم می کند.
 • در تولید این محصول یک درب پلاستیکی شفاف جهت جداسازی نوار آغشته به لاک جامد با سطوح دیگر برای جلوگیری از کثیفی های احتمالی طراحی و به کار برده شده که می توانید بعد از هربار استفاده با قرار دادن درب بر روی نازل از گذاشتن آن درون جامدادی خود نگران خراب شدن و کثیف شدن نوک آن نباشید.
 • به طور کلی جهت استفاده و کشیدن نواری سفید رنگ بر روی نوشته های خود می توانید دست خود را در دو زاویه 45 و 90 درجه بر روی کاغذ به گونه ای که بیشترین تسلط را داشته باشید، قرار دهید.
 • لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101 در 4 رنگ متنوع و شفاف (سبز، صورتی، طوسی و آبی) تولید می شود که امکان پاسخگویی به نیاز استفاده در محیط های اداری یا افرادی با سلیقه های فانتزی را دارد.
 • به طور کلی این محصول در یک بسته بندی مقوایی روکارتی (آویز دار) با قابلیت بازیافت و برگشت به چرخه تولید ساخته شده است که با پوششی طلقی و کاملاً شفاف، این محصول بر روی مقوای ذکر شده پلمپ و چسبانده می شود که این نوع از بسته بندی از نفوذ گرد و غبار و رطوبت جلوگیری می کند.
 • ابعاد بسته بندی در نظر گرفته شده در زمان تولید این محصول ابعادی برابر با 14.5 × 9 × 2 سانتی متر می باشد، اما ابعاد دقیق خود محصول در زمان استفاده برابر با 9 × 5 × 1.5 سانتی متر می باشد که کاملاً کم حجم و مناسب قرار گرفتن داخل دست طراحی و تولید شده است.
 • به طور کلی شما فقط با یک بار استفاده از لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101 و کشیدن آن بر روی متن جهت اصلاح، پوشش دهی مناسب را تجربه می کنید که به هیچ عنوان نیاز به کشیدن دوباره بر روی نقطه مورد نظر را ندارید. این محصول به طور کلی در بسته بندی های روکارتی 12 عددی داخل یک جعبه تولید می شود که هر یک از آن ها دارای وزنی برابر با 25 گرم می باشند.

خرید اینترنتی لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101

اگر دستی در نوشتن دارید همیشه بروز خطا در نگارش امری اجتناب ناپذیر است. امروزه انواع ابزارهای نوشت افزاری در رفع نیازهای روزانه با کاربردهایی متفاوت می توانند به کمک شما بیایند. در اختیار داشتن لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101 در جامدادی جهت تصحیح سریع اشتباهات نگارشی یک امر ضروری است که می تواند  مورد استفاده دانش آموزان، دانشجویان و کارمندان در ادارات قرار گیرد. فروشگاه اینترنتی برایتو با تضمین کیفیت، خرید لاک غلط گیر نواری پنترمدل BONNY CT 101 را با قیمتی ارزان تر نسبت به فروشگاه های دیگر به شما پیشنهاد می کند. شما به راحتی می توانید در حالت دو زاویه از آن جهت پوشش خطای نوشتاری خود استفاده نمایید و به دلیل استفاده نکردن از مواد سمی در تولید این محصول، به هیچ عنوان نگران بروز مشکلات پوستی و ریوی در خود نباشید. این لاک با رنگ بندی بسیار شاد و متنوعی که دارد می تواند در طولانی مدت همراه خوبی جهت تصحیح اشتباهات نگارشی شما باشد.

ادامه مطلب