تخته وایت برد ساده صدف سایز 40 × 20 سانتی متر

از انواع مختلف تخته وایت برد کوچک به عنوان تخته وایت برد قابل نصب بر روی دیوار یا تخته وایت برد سوار بر پایه متحرک می توان به عنوان تخته وایت برد کودکانه جهت نوشتن و نقاشی کشیدن کودکان در منزل استفاده کرد. یک تخته وایت برد خوب، از ورق ام دی اف 3 میل آغشته به رنگ مخصوص تخته وایت برد، که آن را با زهواری از جنس آلومینیوم جهت مقاومت بیشتر در برابر تاب برداشتن و تعبیه دو قلاب بر روی کلاف که قابلیت نصب بر روی دیوار را به کاربر می دهد ساخته شده است.

ویژگی های تخته وایت برد کوچک صدف

تخته وایت برد 40 × 20 ساده صدف که در داخل تولید می شود یکی از با کیفیت ترین انواع تخته وایت برد که توانسته است نیازهای مشتریان را به خوبی پاسخگو باشد. در تولید این تخته وایت برد جهت راحتی در نوشتن از یک ورق ام دی اف 3 میل با کیفیت، بدون ناهمواری و 2 برابر پوشش رنگ سفید بیشتر که باعث طولانی شدن عمر تخته وایت برد و مقاومت بیشتر در مقابل خط و خش می شود، استفاده شده است که امکان پاک کردن راحت تر جای ماژیک بر روی ورق تخته وایت برد را به کاربر می دهد. همچنین قاب (زهوار) آلومینیومی، تولید شده از مرغوب ترین شمش آلومینیوم با طراحی گوشه های پلاستیکی مقاوم در برابر ضربه و فشار همراه با 2 قلاب جهت نصب راحت تابلو بر روی دیوار.

خرید اینترنتی وایت برد کوچک (whiteboard)

امروزه افراد به دلیل مشغله های کاری فراوان و هزینه های بالای رفت و آمد ترجیح می دهند خرید ملزومات اداری را از فروشگاه های اینترنتی که امکان فروش لوازم اداری ارزان را فراهم کرده اند انجام دهند. فروشگاه اینترنتی برایتو نمایندگی فروش تخته وایت برد کوچک با ارسال رایگان (طبق قوانین و مقررات سایت) امکان مشاهده انواع ابعاد تخته وایت برد با قیمت و خرید تخته وایت برد ارزان را به صورت اینترنتی فراهم نموده است.

سفارش اینترنتی تخته وایت برد

فروشگاه برایتو امکان سفارش آنلاین تخته وایت برد در ابعاد مختلف را جهت مشتریانی که ابعاد تخته وایت برد آن ها به جز ابعاد ارائه شده در سایت می باشد فراهم نموده است. (ابعاد سفارشی تخته وایت برد)

چگونه طول عمر تخته وایت برد را افزایش دهیم؟

نکاتی جهت حفظ کیفیت تخته وایت برد

  • بعد از نوشتن آثار به جا مانده روی سطح تخته را سریع پاک نمایید و از ماندن جوهر ماژیک بر روی تخته وایت برد در طولانی مدت جلوگیری کنید.
  • جهت طولانی شدن عمر تابلو، ماهیانه سطح تخته وایت برد ساده را با اسپری تمیزکننده مخصوص تخته وایت برد پاک نمایید.
  • استفاده نکردن از تخته پاک کن هایی که دارای پدی زبر می باشند که باعث افتادن خط و خش بر روی ورق تخته وایت برد می شود.
  • از مواد غیر استاندارد مانند: استون، تینر، الکل و بنزین جهت پاک کردن سطح تخته وایت برد استفاده نکنید.
  • استفاده نکردن از ماژیک غیر وایت برد (ماژیک مارکر یا پرمننت) بر روی انواع تخته وایت برد.
  • تعویض تخته پاک کن بعد از کثیف شدن و یا شستن آن جهت تمیز شدن.