دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850

دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850 به عنوان یک ابزار کمکی جهت بایگانی بیشتر مناسب افرادی است که می خواهند تعداد متوسطی از کاغذها را در روز پانچ نموده تا بایگانی نمایند. اکثراً مشاهده می شود که در بعضی از مراکز به دلیل سر و کار داشتن با تعداد زیادی برگه معمولاً بر روی میز آن ها اسناد و مدارک پراکنده و نامرتب بسیاری وجود دارد. اگر در نظر دارید که به آن ها سر و سامانی بدهید تا بتوانید آن ها را به طور استاندارد بایگانی نمایید تا در مواقع نیاز دسترسی راحت تری به آن ها داشته باشید، ما به شما استفاده از یک روش قدیمی و کارآمد را پیشنهاد می کنیم و آن هم استفاده از دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850 است. شما می توانید با استفاده از این ابزار کمکی بایگانی پر مصرف برگه های خود را در نقاطی مشخص پانچ کرده تا به این شکل امکان متصل کردن و در انتها بایگانی آن ها داخل انواع زونکن، کلاسور و پوشه امکان پذیر باشد. به طور کلی انواعی از بایگانی مانند قرار دادن اسناد و مدارک داخل زونکن که بتوانید در انتها تعدادی از آن ها را داخل انواع کمد بایگانی قرار دهید و یا می توانید با استفاده از پوشه های دوار اسناد خود را داخل انواع کمد دوار یا کشو به وسیله پوشه آویز مرتب کنید و نظم بخشید. تمامی این نوع دسته بندی ها مدیون استفاده از دستگاه پانچ و ایجاد دو حفره دایره ای با قطر و فاصله ای استاندارد می باشد. شرکت Kangaro به عنوان یک تولید کننده انواع ملزومات اداری تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت و تنوعی مثال زدنی در نوع کارایی، تحت لیسانس آلمان در هندوستان تولید و در بازار لوازم التحریر سراسر دنیا عرضه می کند.

دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850

ویژگی های دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850

 • دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850 به عنوان یک دستگاه پانچ متوسط، دارای درپوشی پلاستیکی جهت جمع آوری خرده کاغذهای ایجاد شده بعد از پانچ کردن می باشد. این درپوش به کار رفته مات و به رنگ طوسی بوده که به راحتی بر روی بدنه این دستگاه متصل می شود. به جز جمع آوری خرده کاغذها با ایجاد یک اصطکاک در کف کار باعث می شود تا بر روی انواع سطوح صاف و صیقلی با ایجاد یک اصطکاک تقریبی مانع از لیز خوردن این دستگاه در هنگام کار کردن اپراتور شود. طراحان شرکت کانگورو بر روی درپوش با ایجاد زبانه هایی برآمده امکان اتصال خط کش دستگاه پانچ را داخل مخزن برای شما ایجاد نموده اند این موضوع باعث می شود تا در صورت نیاز نداشتن به آن بتوانید به سادگی با جا نمایی داخل خود دستگاه مانع از گم شدن خط کش بشوید.
 • خط کش فلزی تعبیه شده در دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850 این قابلیت را به شما می دهد تمامی پانچ ها را منظم و در یک نقطه بزنید. همچنین نحوه استفاده از آن بسیار ساده است به گونه ای که در دو طرف دستگاه دو شیار وجود دارد که به سادگی این خط کش قابلیت جا به جایی و تنظیم در سایزهای A6، A5، A4 و A3 را دارد. حفره هایی در نقاط مشخص شده بر روی این خط کش فولادی وجود دارد که در زمان جا به جایی بر روی برآمدگی قفل می شود تا برای شما امکان تنظیم کاغذ و ایجاد سوراخی در نقطه ای مورد نظر را فراهم کند.
 • دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850 به طور کامل از بدنه ای فلزی مقاوم و آغشته به رنگ الکترواستاتیک تولید می شود که این موضوع باعث می شود تا بدنه دستگاه در مقابل رطوبت مقاوم شده و به هیچ عنوان زنگ نزند.
 • یک هدایت کننده پلاستیکی با امکان سه حالت تنظیم شوندگی این امکان را برای شما به وجود می آورد که بتوانید فاصله پانچ از لبه کاغذ را تنظیم کنید. این فاصله ها به ترتیب از کمترین 10 میلی متر، 12 میلی متر و 14 میلی متر امکان تغییر و جا به جایی را دارد.
 • طراحی یک اهرم مطابق با آناتومی دست، با سطح مقطعی بالا جهت افزایش نیروی دست شما در زمان پانچ باعث می شود تا با کمترین نیرو بیشترین تعداد ورق کاغذ را بتوانید در هر بار فشردن اهرم پانچ نمایید. همچنین به وسیله دو فنر قدرتمند بعد از هر بار فشردن اهرم را مجدداً جهت آماده به کار شدن دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850 به حالت اولیه بر می گرداند.
 • دو درفش به قطر 6 میلی متر از جنس اسنلس استیل با قدرت، حفره مورد نظر را ایجاد می کند و به دلیل جنسی که دارد در مقابل فشارهای وارده مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد و به راحتی امکان استفاده تا مدت ها را برای شما فراهم می کند.
ویژگی های دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-8501

مشخصات دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850

 • دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850 روی برگه ها تعداد 2 سوراخ با فاصله 80 میلی متر ایجاد می کند که قطر هر سوراخ 5.5 میلی متر می باشد. به طور استاندارد شما می توانید کاغذهای خود را بعد از پانچ کردن درون انواع ابزارهای بایگانی مانند زونکن، کلاسور و انواع پوشه ها نگهداری نمایید. چون اکثراً شرکت های تولید کننده حلقه ها و قفل های در برگیرنده کاغذ ها را دقیقاً با همین ویژگی تولید می کنند.
 • این محصول دارای ابعادی برابر با 12 × 18 × 7 سانتی متر در زمانی که درون جعبه قرار دارد می باشد که جهت بسته ماندن اهرم درون کارتن یک نوار پلاستیکی دسته پانچ را در حالت فشرده قرا می دهد تا در زمان حمل و جا به جایی فضای کمتری را اشغال کند و در زمان آماده به کار بودن این محصول دارای ابعادی برابر با 17 × 11 × 12 سانتی متر می باشد که امکان قرار دادن داخل کشو یا بر روی میز جهت استفاده کاربر به سادگی وجود دارد.
 • وزنی برابر با 600 گرم امکان جا به جایی و حمل این دستگاه را بعد از استفاده برای شما به سادگی ایجاد می کند.
 • دستگاه پانچ  Kangaro 376224مدل DP-850 در دو رنگ تلفیقی دسته مشکی یا طوسی و صفحه سینی به رنگ سفید شیری ثابت تولید می شود که قابلیت ست کردن بر روی انواع میز کار و محیط اداری را دارد.
 • قابلیت پانچ 36 برگ کاغذ 80 گرم یا 2.5 میلی متر ضخامت کاغذ با هر بار فشردن اهرم به سمت پایین یک ویژگی مهم جهت استفاده از این دستگاه پانچ متوسط است. به طور تقریبی با ظرفیتی که این ابزار کارآمد ایجاد می کند به شما این امکان را می دهد تا در کمتر از چند دقیقه تعداد زیادی کاغذ را پانچ نموده تا داخل زونکن بایگانی نمایید.
 • یک حفره بر روی جعبه این محصول وجود دارد که این امکان را به وجود می آورد تا بدون نیاز به باز کردن جعبه و بیرون آوردن محصول رنگ مورد نظر بر روی اهرم را مشاهده نمایید.
 • جهت زیبایی در طراحی کل کار در نقطه اتصال اهرم به بدنه 4 درپوش دایره ای از جنس پلاستیک با رنگ بندی منطبق و هماهنگ با اهرم قرار دارد.
مشخصات دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850

راهنمای استفاده از خط کش دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850

بر روی خط کش این دستگاه پانچ یک نشانه وجود دارد (888) با قرار دادن خط کش بر روی عدد ذکر شده این امکان وجود دارد تا بتوانید کاغذی در ابعاد 297 × 210 میلی متر (سایز استاندارد کاغذ A4) را از طول به طور استاندارد دو حفره (سوراخ) ایجاد نمایید. بعد از اتمام پانچ یک طرف از کل کار به صورت برعکس از طرف دیگر این عمل را بر روی کاغذ ها تکرار نمایید. شما با استفاده از این ترفند می توانید با استفاده از دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850 تعداد 4 پانچ (سوراخ) با فاصله هایی کاملاً استاندارد را بروی کاغذها ایجاد نمایید تا اسناد و مدارک شما امکان بایگانی داخل کلاسورهای 4 حلقه را داشته باشد.
همانطور که در بالا هم اشاره کردیم هدایت گر کاغذ در سه حالت قابلیت تنظیم دارد که فاصله های پانچ از لبه کاغذ را تعیین می کند. توجه داشته باشید که هرچه قدر فاصله پانچ با لبه کاغذ کمتر باشد امکان بایگانی اسناد و مدارک در تعداد بالاتری درون حلقه های زونکن امکان پذیر است اما این ویژگی یک ایراد هم دارد به دلیل نزدیک بودن لبه کاغذ دارای سطح مقطعی کمتر می باشد و به اصطلاح قسمت پانچ شده ضعیف می شود که در برگ زدن های مداوم احتمال پاره شده کاغذ ها وجود دارد. این ابزار همانطور که گفته شد با سه فاصله پانچ را ایجاد می کند که بیشتر در حد وسط از آن بهره می گیرند. 

کاربرد دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850

خرید اینترنتی دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی برایتو انواع لیست قیمت محصولات کانگورو را مشاهده و بعد از انتخاب و بررسی جهت خرید دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850 با ارزان ترین قیمت اقدام نمایید. این دستگاه پانچ دارای ابعادی متوسط و مناسب انواع بایگانی ادارات، بیمارستان ها و مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها و مدارس می باشد و کمتر مشاهده می شود که در منازل استفاده شود. شما بعد از تهیه مطمئن باشید که می توانید به راحتی تعداد زیادی اسناد و مدارک را در روز در کمترین زمان ممکن درون انواع ابزارهای بایگانی به صورت تفکیک شده و منظم جمع آوری کنید تا در زمان نیاز دسترسی راحتی به اسناد و مدارک مورد نیاز خود داشته باشید.

خرید اینترنتی دستگاه پانچ کانگورو مدل DP-850
ادامه مطلب