دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9

Kanex Punch FL-B9

قیمت : 65,000 تومان

پاک کردن
ویژگیهای محصول :
 • نوع : منگنه متوسط
 • قابلیت : 2 الی 40 برگ کاغذ
 • جنس بدنه : فلزی
 • سوزن مصرفی : 24.6 الی 26.8
 • عرضه کننده : فروشگاه برایتو
هنوز امتیازی دریافت نکرده است.
قیمت : 65,000 تومان

دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9

دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9 به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات کارخانه کانکس می باشد که این محبوبیت به دلیل برخورداری از قیمتی ارزان و طراحی ساده و کاربردی آن می باشد. همچنین با وجود گذشت سالیان متوالی تولید آن بدون تغییر مانند روز اول (طراحی کلاسیک) می باشد که این موضوع باعث می شود بعد از تهیه دوباره ابزاری با شکل و شمایل کلاسیک اما نو در اختیار داشته باشید. کارخانه کانکس در کشور هندوستان محصولاتی از قبیل انواع دستگاه منگنه و دستگاه پانچ را تحت لیسانس کشور آلمان با بالاترین کیفیت با مواد اولیه مرغوب، همچنین با استفاده از تیم تحقیق و توسعه خود تولید می کند. دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9 آنقدر که از روز اول به درستی تمامی نکات جهت طراحی در آن به کار برده شده همانطور که گفته شد می تواند باز هم پاسخگوی نیاز کاربران در آینده باشد. در صورت داشتن مقدار زیادی اسناد و مدارک که تعدادی از آن ها به تنهایی به کاغذی دیگر مرتبط است و می خواهید جهت مرتب کردن و نظم بخشیدن، آن ها را به یکدیگر متصل کرده و بایگانی نمایید تا در زمان مراجعه بتوانید به راحتی به فایل مورد نظر دسترسی داشته باشید، ما به شما خرید دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9 را پیشنهاد می کنیم. این محصول با تک رنگ مشکی تولید می شود که می تواند با تمام اقلام روی میز شما هماهنگ شود. رنگ مشکی دارای یک خصوصیت دیگر نیز می باشد و آن هم این است که خط و خش یا آلودگی های ناشی از دست گرفتن این ابزار کمتر به چشم می آید. این محصول به طور کلی از فولاد مقاوم، استیل ضخیم ضد زنگ و قسمت هایی پلاستیکی تولید شده است که قسمت های فلزی پوشیده شده با رنگ کوره ای می باشد که می تواند این محصول را در مقابل نفوذ رطوبت در امان نگه دارد.

ویژگی های دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9

 • دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9 از بدنه ای فلزی و مقاوم در برابر انواع ضربه ساخته شده است که جهت جلوگیری از خوردگی در مقابل رطوبت آن را به رنگ الکترواستاتیک و کوره ای آغشته کرده اند.
 • از مزیت های مهم این محصول، طراحی ضامنی در قسمت انتهایی روی بدنه از جنس استیل می باشد که به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند به سرعت خشاب دستگاه را با سوزن پر کند. این تکنیک در طراحی آن باعث صرف وقت کمتری در حین انجام کار می شود.
 • دستگاه منگنه کانکس b9 با رنگ مشکی و به صورت تک رنگ در بازار لوازم التحریر عرضه می شود که مناسب جهت هماهنگ کردن با تمام محیط های اداری می باشد.
 • یک پایه از جنس استیل جهت فرم دادن نوک سوزن پس از خارج شدن از کاغذ بر روی بدنه دستگاه با دو فرم ایجاد پایه بسته (Stapling) و پایه باز (Pinning) تعبیه شده که به راحتی می توانید به وسیله یک شاسی در زیر قسمت دستگاه قرار دارد که باید آن را به سمت بالا فشار داده و بچرخانید تا قالب مورد نظر در محل مناسب قرار گیرد.
 • کاربران حین استفاده از دستگاه منگنه طبق نیاز خود شکل ظاهری پایه سوزن بعد از دوخت کردن را انتخاب می کنند اگر قرار بر منگنه کردن تعدادی اسناد و مدارک و قرار دادن آن ها داخل زونکن باشد از حالت پایه باز استفاده می کنند که در این حالت قسمت منگنه شده فضای کمتری را در داخل زونکن اشغال می کند و در موارد دیگر می توانند از حالت دوم بهره بگیرند.
 • دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9 می تواند به عنوان منگنه کوب دستی برای مثال جهت اتصال کاغذ بر روی دیوار استفاده شود که این خصوصیت به دلیل یک طراحی (دستگاه را داخل دو دست قرار داده، آن را در راستای محور دستگاه 180 درجه باز نمایید) و استفاده از مواد اولیه مرغوب و مقاوم ( می توانید آن را روی دیوار قرار داده دست خود را مشت کرده و ضربه بزنید) می باشد.
 • نحوه پر کردن مخزن با سرعت بالا یکی از ویژگی های مهم این محصول می باشد که تنها با سه حرکت در کمترین زمان ممکن می توانید بعد از اتمام سوزن دوباره دستگاه را پر کرده و آماده به کار نمایید. گام اول فشار دادن یک ضامن از جنس استیل بر روی بدنه (قسمت انتهایی) می باشد که این نوآوری در طراحی کمک می کند تا نیازی به باز کردن دستگاه جهت شارژ خشاب نباشد. بله همانطور که حدس می زنید خشاب این منگنه به صورت ریلی ( کشویی) بیرون می آید. حال در مرحله دوم با استفاده از دو انگشت مخزن را تا انتها به سمت خود بیرون بکشید. در این زمان و گام آخر کافیست با دو یا سه خشاب سوزن مخزن را به طور کامل پر نمایید. مخزن را به عقب فشار داده تا دستگاه آماده به کار باشد.
 • مشخصات دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9

  • قابلیت منگنه کردن 30 برگ انواع کاغذ 80 گرم با سوزن سایز 26.6 و 24.6 و 40 برگ انواع کاغذ 80 گرم را با سوزن 26.8 و 24.8 را دارد.
  • لازم به ذکر است که ظرفیت خشاب این محصول با استفاده از سوزن منگنه 24.6 و 24.8 تعداد 100 سوزن (2 خشاب) و 26.6 و 26.8 تعداد 150 سوزن (3 خشاب) می باشد و کمک می کند تا پس از پر کردن دستگاه تا مدتی نسبتاً طولانی نیاز به سوزن گذاری مجدد نباشد. این امر در فضاهایی که سرعت عملکرد برایشان بسیار مهم است کمک می کند تا با صرف کمترین زمان در روز مشغول به فعالیت باشند.
  • این محصول ابعادی برابر با 4.8 × 6.8 × 16.6 سانتی متر دارد که به سادگی امکان قرار دادن بر روی میز، داخل کشو یا کمد را برای شما امکان پذیر می کند. این ابعاد جهت طراحی لقب دستگاه منگنه متوسط رومیزی را می تواند نصیب این محصول کند.
  • وزنی برابر با 410 گرم، یک وزن مناسب که امکان قرار گرفتن داخل دست و حمل و نقل راحت آن را جهت زدن منگنه برای شما فراهم می کند که می تواند نقش مهمی در بایگانی اسناد و مدارک ایفا کند.
  • از نقطه اتصال قسمت بالایی به سطح پایینی تا نقطه فرود سوزن فضای خالی به عمق 8.5 سانتی متر امکان دسترسی شما از لبه کاغذ تا فواصل مختلف را فراهم می کند. تقریباً این امکان وجود دارد تا بتوانید لبه تا شده انواع نامه ها، صحافی وسط جزوات تا سایز A5 را به راحتی انجام دهید.
  • این دستگاه دارای یک بسته بندی مقوایی با ضخامت بالا می باشد که محصول داخل یک بسته بندی پلاستیکی درون آن فیکس شده است که این نوع از بسته بندی امکان حمل و نقل بدون آسیب رسیدن به وسیله را به راحتی امکان پذیر می کند. همچنین یک بسته سوزن کانکس سایز 24.6، این امکان را برای شما بعد از تهیه ایجاد می کند تا بدون نیاز به خرید سوزن تا 1000 بار عمل دوخت را انجام دهید.
  • یکی از مهم ترین خصوصیات این محصول دوخت کردن انواع کاغذ و مقوا بدون شکستگی یا خم شدن سوزن تا قبل از فرو رفتن کامل تا عمق مورد نظر می باشد که به دلیل طراحی مناسب بدنه در زمان دوخت کردن است. شما قبل از فشار دادن فک بالایی دستگاه بر روی کاغذ یک گیر کوچک در هنگام پایین آمدن حس می کنید که این موضوع باعث تجمع نیروی دست شما و بعد از رد کردن آن گیر افزایش نیرو جهت فرو رفتن صحیح سوزن داخل سطح مورد نظر می باشد.
  • این محصول در رنگ بندی های اداری و مختلف تولید می شود که تنها رنگ مشکی آن داخل بازار لوازم التحریر ایران موجود می باشد. یک سوراخ بر روی جعبه تعبیه شده که امکان مشاهده رنگ محصول را بدون باز کردن درب و بیرون آوردن آن برای شما فراهم می کند.
  • خرید اینترنتی دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9

   در فروشگاه برایتو انواع قیمت دستگاه منگنه کانکس جهت استفاده در ادارات، بیمارستان ها، دانشگاه ها، مدارس و منازل وجود دارد که شما می توانید بعد از بررسی طبق نیاز، محصول مورد نظر خود را بیابید. همچنین اگر با تعداد برگه هایی متوسط جهت بایگانی سر و کار دارید ما به شما خرید دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9 را با قیمتی ارزان و کیفیتی مطلوب که ساخت کشور هند و تحت لیسانس آلمان می باشد، پیشنهاد می کنیم.

   دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9

وزن 0.410 kg
ابعاد 4.8 × 6.8 × 16.6 cm
نوع

مدل

FL-B9

قابلیت منگنه

2 الی 40 برگ کاغذ

جنس بدنه

فلزی

سوزن مصرفی

24.6 الی 26.8

ظرفیت خشاب سوزن

100 الی 150 عدد سوزن

رنگ بندی

مشکی

نوع بسته بندی

مقوایی

کمک زن

ندارد

سوزن کش

ندارد

کشور سازنده

هندوستان

فروشگاه عرضه کننده

برایتو

ویژگی ها

شاسی جهت شارژ راحت مخزن
خوش دست با عملکرد مطلوب
طراحی ارگونومیک

رنگ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

 • پیشنهاد می‌کنم
 • خیر ، پیشنهاد نمی‌کنم
 • نظری ندارم
 • نقاط قوت
 • نقاط ضعف