تخته وایت برد ساده صدف سایز 200 × 120 سانتی متر

انواع تابلو وایت برد ساده در ابعاد مختلف جهت ارائه مطالب مهم به مخاطبین و نوشتن در ادارات، اتاق های کنفرانس، بیمارستان ها، دانشگاه ها و غیره به کار برده می شود. تخته وایت برد ساده ساخته شده از یک ورق ام دی اف 3 میل که با پوششی از رنگ مخصوص تخته وایت برد پوشانده شده است. که آن را با زهواری از جنس آلومینیوم جهت مقاومت بیشتر تخته وایت برد بزرگ در برابر تاب برداشتن و تعبیه 2 قلاب بر روی کلاف که قابلیت نصب بر روی دیوار را به کاربر می دهد می سازند همچنین انواع تخته وایت برد جهت جا به جایی و استفاده از آن در مکان های مختلف، قابلیت نصب بر روی پایه تخته وایت برد چرخ دار را دارد.

ویژگی های تخته وایت برد معمولی صدف

تخته وایت برد 200 × 120 ساده صدف تولید داخل بوده که در ساخت آن جهت راحتی در نوشتن از یک ورق ام دی اف 3 میل با کیفیت بدون ناهمواری و 2 برابر پوشش رنگ بیشتر استفاده شده است که امکان پاک کردن راحت تر جای ماژیک بر روی ورق تخته وایت برد را به کاربر می دهد. همچنین قاب (زهوار) آلومینیومی، تولید شده از مرغوب ترین شمش آلومینیوم با طراحی گوشه های پلاستیکی مقاوم در برابر ضربه و فشار همراه با 2 قلاب جهت نصب بر روی دیوار و تعبیه یک جای ماژیک تخته وایت برد در سایزهای 100 × 70 به بالا که امکان گذاشتن تخته پاک کن و انواع ماژیک وایت برد را بر روی تخته وایت برد ساده صدف می دهد.

فروش اینترنتی تخته وایت برد معمولی صدف

امروزه افراد به دلیل مشغله های کاری فراوان و هزینه های بالا ترجیح می دهند خرید ملزومات اداری و لوازم التحریر را از فروشگاه های اینترنتی انجام دهند. فروشگاه لوازم التحریر برایتو مرکز فروش تخته وایت برد در تهران با ارزان ترین قیمت و ارسال رایگان (طبق قوانین و مقررات سایت) امکان خرید تخته وایت برد سایز بزرگ را فراهم نموده است.

چگونه تخته وایت برد را تمیز کنیم؟

نکاتی جهت حفظ کیفیت تخته وایت برد و طولانی تر شدن عمر آن

  • جهت طولانی شدن عمر تابلو، ماهیانه سطح تخته وایت برد ساده را با اسپری تمیزکننده مخصوص تخته وایت برد پاک نمایید.
  • بعد از نوشتن آثار به جا مانده روی سطح تخته را سریع پاک نمایید و از ماندن جوهر ماژیک بر روی تخته وایت برد در طولانی مدت جلوگیری کنید.
  • استفاده نکردن از تخته پاک کن هایی که دارای پدی زبر می باشند که باعث افتادن خط و خش بر روی ورق تخته وایت برد می شود.
  • از مواد غیر استاندارد مانند: استون، تینر، الکل و بنزین جهت پاک کردن سطح تخته وایت برد استفاده نکنید.
  • استفاده نکردن از ماژیک غیر وایت برد (ماژیک مارکر یا پرمننت) بر روی انواع تخته وایت برد.
  • تعویض تخته پاک کن بعد از کثیف شدن و یا شستن آن جهت تمیز شدن.
ادامه مطلب