کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی

کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی را می توان به عنوان یکی از پرطرفدارترین کاغذ های بازار لوازم التحریر و ملزومات اداری معرفی کرد. این کاغذ توانسته است در سال های متمادی در بین انواع برندهای مطرح و مختلف خودنمایی کند. البته کاغذ کپی مکس (Copimax) داخل ایران و در کارخانه های مختلفی تولید می شود که هر تولیدکننده به طور اختصاصی جلد کاغذ جهت وکیوم را با طراحی خاص در دو رنگ آبی یا زرشکی تولید می کند. پس اگر در زمان تهیه و استفاده با جلدها و طرح های مختلفی از این برند روبرو شدید تعجب نکنید. کاغذ ها معمولاً به دو شکل، محصولی کاملاً آماده و قابل مصرف یا به صورت رول هایی بزرگ و برش نخورده وارد می شود. اگر کاغذ به صورت آماده وارد کشور شود دارای قیمتی بالا بوده مانند کاغذ پیپروان یا دبل آ که می تواند پاسخگوی نیاز عده ای از افراد باشد که انواع کار کپی یا پرینت حساس را انجام می دهند و کیفیت کاغذ مصرفی برایشان مهم است. لازم به ذکر است که این نوع از کاغذها دارای کیفیت بسیار بالایی از بسته بندی تا محصول داخل آن می باشد. در کشور ما به دلیل تلاش برخی از افراد جهت پایین تمام شدن قیمت نهایی کاغذ، آن را به صورت رول وارد کشور کرده و بعد به اندازه های دلخواه برش زده و بسته بندی می کنند. کاغذ کپی مکس از جمله برندهایی است که توانسته است با توجه به قیمت مناسبی که دارد جایگاهی مناسب برای خود ایجاد کند. از نظر شکل ظاهری کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی در دو رنگ کلی در بازار عرضه می شود. که مصرف کنندگان این محصول در زمان خرید بیشتر آن را با نام کاغذ کپی مکس آبی یا کاغذ کپی مکس زرشکی جستجو می کنند و با اطمینان می توان گفت که از نظر کیفیت، کاغذ درون جلدها هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. به طور کلی رول کاغذ کپی مکس از کشورهایی همچون پرتغال، چین، برزیل و اندونزی در گرماژهای 75 گرم و 80 گرم وارد ایران می شود. بهترین کیفیت کاغذ کپی مکس از برش رول کاغذ اندونزی 80 گرم به دست می آید و طبق استاندارد هر کارخانه تولید کاغذ می تواند داخل جلد آبی یا زرشکی قرار گیرد.

کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی

درجه بندی انواع کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی با یکدیگر

همانطور که در قسمت بالا هم اشاره کردیم نوع محصول نهایی که داخل هر کدام از بسته بندی های متنوع کاغذ کپی مکس وجود دارد با یکدیگر همسطح هستند و تنها گرماژ کاغذ است که به شما این تصور را القاء می کند که شاید نرم بودن کاغذ به دلیل کیفیت پایین آن باشد. تنها نکته مهم در زمان خرید کاغذ کپی مکس از بازار توجه به شهر مبدأ تولیدکننده این محصول است و رنگ بندی این برند داخلی تفاوتی در مرغوبیت آن ایجاد نمی کند. به طور کلی کاغذ کپی مکس برش لیزر با کیفیت را، می توان در بین کارخانه های تبریز، شیراز و یزد جستجو کرد و اگر قیمت کاغذ در الویت اول شما و کیفیت در الویت دوم شما قرار دارد می توانید نیاز خود را با خریدن کاغذ A4 کپی مکس اصفهان برطرف سازید. اکنون می خواهیم اطلاعاتی مختصر از چند کارخانه مطرح برش و بسته بندی کاغذ در ایران را بررسی کنیم.

کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی تبریز (درجه یک)

پس از تولید خمیر کاغذ از مزارع درخت اکالیپتوس در کشور اندونزی و چین، با درجه سفیدی مناسب و وزن 80 گرم واقعی، محصول نهایی رول کاغذ با درجه کیفیت عالی مقصد خود را به کارخانه ای در تبریز ترک می کند. در این کارخانه دستگاه های برش تمام اتوماتیک و به روز با تکنولوژی و دقت لیزری رول کاغذ را به سایز مورد نظر برش زده و در مراحل بسته بندی مختص به این کارخانه آماده عرضه در بازار می شود. استفاده از دستگاه های به روز باعث شده است تا مصرف کنندگان کاغذ کپی مکس تبریز یک محصول با کیفیت را در اختیار داشته باشند. این کاغذ 80 گرم واقعی را دارد و دارای لبه هایی بسیار منظم و صاف و یکنواخت بوده و باعث می شود کمتر داخل دستگاه کپی و پرینتر شما گیر کند. 

کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی شیراز (درجه دو)

همانطور که گفتیم مراحل تولید کاغذ Copimax داخل ایران به این گونه است که رولی از کاغذ داخل کشور وارد شده و داخل یکی از کارخانه های بزرگ برش، بسته بندی و به بازار عرضه می شود. کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی شیراز نسبتاً از نظر کیفیت با کاغذ تبریز در یک سطح و اندازه است و از لحاظ قیمت تفاوت چندانی ندارد. از ویژگی های این محصول می توان به لبه هایی صاف و یکدست، کاغذی با کمترین مقدار پودر و پرز، بسته بندی قابل بازیافت و وکیومی از جنس پلاستیک که مانع از نشت رطوبت به داخل بسته می شود، اشاره کرد.

کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی اصفهان (درجه سه)

اگر در مراکز چاپ دیجیتال کار می کنید که باعث شده با کاغذ سر و کار زیادی داشته باشید. و روزانه به تعداد قابل توجهی از آن را نیاز دارید اولین چیزی که در زمان خرید به آن توجه می کنید، قیمت کاغذ می باشد و سعی می کنید تا با قیمتی مناسب کاغذی که بتواند داخل دستگاه کپی و پرینتر هماهنگی خوبی از خود نشان داده و به اصطلاح داخل دستگاه گیر نکند را تهیه کنید. در این قسمت بهترین انتخاب شما تهیه کاغذ اصفهان است. که بیشتر از برش رول های کاغذ با وزن 75 گرم تولید می شود و با حفظ کیفیت فقط دارای وزنی کمتر می باشد. 

5 مشخصه مهم کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی

  • به دلیل آن که در اولین مرحله، این کالا به صورت رول وارد کشور می شود و بعد در کارخانه های داخلی شروع به برش و بسته بندی آن می کنند، نسبت به کاغذهای موجود در بازار قیمتی به مراتب پایین تر دارد که باعث شده جزو پرفروش ترین کاغذ های بازار محسوب شوند.
  • به دلیل رقابت بالا در زمینه تولید انواع کاغذ کپی مکس در ایران هرچه بیشتر سعی شده کیفیت آن حفظ و از موارد غیر ضروری دوری شود. به طور مثال کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی را جهت حمل و نقل داخل کارتن قرار نمی دهند و هر پنج بسته کاغذ را به صورت یک وکیوم پلاستیکی عرضه می کنند.
  • این محصول پرفروش و پر مصرف مشخصاً دارای یک ضعف بزرگ است که می توان به نداشتن تسمه جهت حمل و نقل راحت آن اشاره کرد.
  • کاغذ کپی مکس شیراز، تبریز، اصفهان و یزد یک محصول کارخانه ای محسوب می شوند، که با دستگاه های برش لیزر تمام اتوماتیک تولید شده و بعد از بسته بندی به بازار عرضه می شود. در نظر داشته باشید که هستند کارگاه های کوچک که بند کاغذ را تهیه می کنند و به وسیله دستگاه های گیوتین دستی بعد از برش و بسته بندی این محصول را با قیمت پایین تری در بازار به فروش می رسانند که دارای سطوحی ناهموار و اندازه هایی غیر استاندارد بوده که بعد از استفاده داخل انواع دستگاه کپی و پرینتر موجب آسیب های جدی به قطعات دستگاه می شود.
  • اندازه کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی 21 × 29.7 سانتی متر می باشد که به طور استاندارد تعداد 500 برگ کاغذ بر روی یکدیگر قرار گرفته و آن را با یک جلد که آرم کارخانه مورد نظر بر روی آن می باشد بسته بندی می کنند. در مرحله بعد تعداد 5 بسته کاغذ را بر روی یکدیگر قرار داده و با بسته بندی نایلونی آن را وکیوم می کنند. باز هم با توجه با نکاتی که در بالا گفته شد در نظر داشته باشید که در زمان حمل و نقل، گوشه های این محصول نسبت به ضربات احتمالی بسیار آسیب پذیر است. 
فروش خرید کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی

5 نکته مهم در زمان استفاده از کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی

  • کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی از موادی بسیار حساس مانند تکه های خرد شده درختان ساخته شده است که اصطلاحاً خمیر کاغذ نام برده می شود. ساختار خمیر کاغذ کپی مکس سلولوزی بوده و همانطور که می دانید این محصول به رطوبت عکس العمل منفی نشان داده و لبه های به اصطلاح تاب خورده بر می دارد. اگر در منطقه ای کار می کنید که هوایی با رطوبت بالا را دارد می بایست بعد از باز کردن جلد کاغذ مقدار قابل استفاده ای از آن را برداشته و به سرعت اقدام به بستن درب آن کنید. لبه ها بعد از تغییر شکل باعث می شود در زمان عبور از داخل قسمت های مختلف دستگاه کپی تا خورده، مچاله شده و با توقف ایجاد شده در کار مانع از تداوم سرعت کپی می شود.
  • ساختار این محصول به گونه ای است که می تواند در تغییرات دمایی شدید واکنش نشان دهد. این ضعف در تمام کاغذهای تولید شده با برندهای مختلف قابل مشاهده است. شما نمی توانید توقع داشته باشید کاغذ با کیفیتی که روز اول تهیه نموده اید و در معرض نوسانات دمایی شدید قرار گرفته بتواند کیفیت خود را به مانند روز اول حفظ نماید، پس این محصول را در محیطی با دمای یکنواخت قرار دهید.
  • کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی دارای بسته بندی از جنس کاغذ می باشد که می تواند بعد از استفاده مورد بازیافت مجدد قرار بگیرد این نشان می دهد که این محصول دوستدار محیط زیست است. همچنین یک روکش از جنس نایلونی مانع از درز رطوبت به داخل بسته های کاغذ A4 می شود.
  • فروشگاه برایتو در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و با تکیه بر دانش فنی کسب شده در سال های متمادی خود به این نتیجه رسیده است که کاغذ کپی مکس تبریز و شیراز به دلیل استفاده از دستگاه های برش لیزر تمام اتوماتیک و بسته بندی تمام اتوماتیک دارای کیفیت بالاتری نسبت به محصولات مشابه خود می باشد. این انتخاب به دلیل دارا بودن لبه هایی یکدست و صاف و اندازه استاندارد سایز A4 این محصول می باشد که تنها می توانید کاغذ کپی مکس 80 گرم واقعی را در این دو نمونه یافت نمایید. پس ما به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که بعد از خرید این محصول در زمان استفاده تجربه ای متفاوت را از این برند کاغذ ایرانی حس می کنید.
  • اگر به دنبال یک کاغذ با کیفیت مناسب در بازار هستید می توانید با حمایت از این محصول ملی باعث رونق در چرخه اقتصادی شوید. به دلیل استفاده از تکنولوژی های های تک در تولید خمیر کاغذ محصول به دست آمده دارای درجه های کیفیت متنوعی است که سفیدی کاغذ از جمله این پارامترها محسوب می شود. کاغذ کپی مکس دارای 96% سفیدی می باشد و تمایل بسیار اندکی به رنگ زرد دارد که نسبت به قیمت این محصول قابلیت چشم پوشی را دارد.
سفارش اینترنتی فروش خرید کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی

خرید اینترنتی کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی

کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی یک محصول پر مصرف در بازار کاغذ تحریر محسوب می شود که با بیش از 93% تراکم در بافت می تواند پاسخگوی انواع نیازها در زمینه چاپ، پرینت و غیره محسوب شود. فروشگاه اینترنتی برایتو توانسته است به دلیل تهیه این کاغذ به تعداد انبوه از تولیدکنندگان قیمتی مناسب از کاغذ کپی مکس را در بازار ارائه دهد و این محصول را جهت استفاده در انواع دستگاه کپی، پرینتر و فکس پیشنهاد می کند. شما می توانید در صورت سفارش و خرید عمده کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی با همکاران ما در قسمت فروش تماس گرفته و در صورت امکان، کد تخفیف کاغذ را دریافت و با قرار دادن آن در قسمت سبد خرید و اعمال آن از تخفیفات لازم فروشگاه برایتو بهره مند شوید.

فروش ویژه سفارش اینترنتی فروش خرید کاغذ A4 کپی مکس 80 گرمی شیرینک 5 عددی
ادامه مطلب