جای کاغذ یادداشت طلقی شهاب تحریر مدل 2011

روی میز اداری کارمندان در تمام شرکت ها و ارگان ها یک ست رومیزی جمع و جور، مناسب و ارزان قیمت که فضای کمتری را روی میز اشغال کند مورد نیاز است. ست رومیزی شهاب تحریر مدل 2011 با طراحی بسیار شیک، زیبا و کارآمد به گونه ای ساخته شده است که می توانید آن را به عنوان جا خودکاری اداری، جای کاغذ یادداشت 10 × 10 و جای کارت ویزیت استفاده کنید که این ست لوازم رومیزی اداری با استفاده از مرغوبترین مواد پلاستیکی غیر بازیافتی با رنگ شفاف در ابعاد 4.8 × 11 × 15 سانتی متر و با وزن 120 گرم تولید و قابل عرضه است. جای کاغذ یادداشت شهاب تحریر مدل 2011 قابلیت هماهنگ کردن با انواع لوازم روی میز کار اداری را دارا می باشد. طراحی این ست رومیزی به گونه ای است که به دلیل یکپارچه بودن تمامی اقلام، بر روی میزهای شلوغ باعث جلوگیری از گم شدن وسایل شما می گردد. به طور مثال ست رومیزی شهاب تحریر مناسب برای افرادی می باشد که بخواهند اطلاعات مهمی را به وسیله خودکاری که در این ست قرار می گیرد به سرعت یادداشت و به همراه یک کارت ویزیت به یک مراجعه کننده بدهند. همچنین شرکت شهاب تحریر تولید کننده انواع ست رومیزی اداری با کیفیت در ایران می باشد که تمامی محصولات تولیدی این شرک ساخته شده از بهترین مواد اولیه و رقابت پذیری با نمونه های خارجی از ویژگی های محصولات این شرکت به شمار می آید.

ویژگی های ست رومیزی کریستال شهاب تحریر

  • در تولید جا کاغذی یادداشت شفاف شهاب تحریر، طلقی بی رنگ، با ضخامت بالا، از مواد استاندارد و غیر بازیافتی استفاده شده است.
  • لبه های پرداخت شده جا کاغذی یادداشت شیشه ای شهاب تحریر، جهت جلوگیری از خراشیده شدن پوست دست.
  • تعبیه شیاری بر روی بدنه پلاستیکی جا یادداشتی شهاب تحریر جهت دسترسی راحت تر به کاغذ درون آن.
  • جای یادداشت شهاب تحریر، دارای قابلیت نگهداری خودکار، کاغذ یادداشت 10 × 10 و کارت ویزیت.

خرید اینترنتی ست رومیزی اداری ارزان

برایتو بزرگترین سایت خرید لوازم روی میز تحریر، خرید ست لوازم روی میز اداری شهاب تحریر مدل 2011 را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت جهت تکمیل ست رومیزی کارمندی و نظم بخشیدن به میز کاری شما، پیشنهاد می نماید. همچنین شما می توانید با مشاهده لیست قیمت ست رومیزی ارزان قیمت با مدل های متنوع محصول مورد نظر خود را در سایت جست و جو کرده و از خدمات ارسال رایگان و تخفیف دار این فروشگاه بهره مند شوید.

ادامه مطلب