پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010

Shahab Tahrir Stone Chain Automatic Stand Model 6010

قیمت : 18,000 تومان

ویژگیهای محصول :
  • جنس بدنه : سنگ مرمر
  • کاربرد : پایه نگهدارنده خودکار
  • عرضه کننده : فروشگاه برایتو

پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010

پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010 محصولی کاربردی و تولید داخلی از محبوب ترین ابزارهای کاربردی بر روی میز کارمندان در ادارات و پیشخوان بانک ها محسوب می شود. شرکت شهاب تحریر با استفاده از سنگ مرمر و استیل ضد زنگ یک نگهدارنده خودکار را با کیفیتی مناسب و دارای وزنی سنگین تولید می کند. این پایه خودکار رومیزی به شما امکان می دهد که بتوانید انواع خودکار با قطرهای متفاوت را جهت جلوگیری از گم شدن و همیشه در دسترس بودن درون آن قرار دهید. گم کردن خودکار بر روی میز کار یکی از بزرگترین مشکلات در زمانی است که جهت نوشتن به آن نیاز دارید. همچنین پایه این محصول از جنس سنگ مرمر با کیفیت ساخته شده است که ظاهری بسیار شیک و زیبا دارد و امکان استفاده در طولانی مدت را به شما می دهد. این محصول نه تنها کاملاً مناسب است بلکه به نظر می رسد در فضای کاری شما می تواند بسیار عالی و کاربردی باشد. شرکت شهاب تحریر تلاش نموده تا با طراحی ساده و در نظر گرفتن عواملی همچون استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساخت محصولی را تولید کند که مناسب استفاده اغلب افراد بر روی میز کار محسوب شود. پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010 از نظر ابتکار در طراحی بسیار ساده است و تنها از چهار قسمت (پایه دایره ای از جنس سنگ مرمر، ستون فنری شکل از جنس استیل با امکان قرار دادن خودکار در جاخودکاری آن که امکان کشیده شدن خودکار توسط کاربر را تا حدی امکان پذیر می کند و مانع از خط خوردگی در هنگام نگارش می شود، یک زنجیر از جنس استیل ضد زنگ با مکانیسم کارکردی ساده و یک گیره مخروطی شکل جهت اتصال خودکار به این محصول.

ویژگی های پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010

به وسیله یک زنجیر از جنس استیل ضد زنگ به طول مناسب با امکان متصل شدن به انواع خودکار یا مداد جهت استفاده بر روی میز کارمندانی که با تعداد زیادی ارباب رجوع سر و کار دارند و می خواهند تا قطره آخر جوهر درون خودکار استفاده کنند بدون این که خودکارشان گم شود. این زنجیر از تعدادی گوی تشکیل شده که این گوی ها به وسیله یک میله به یکدیگر متصل شده اند که قابلیت حرکت 360 درجه ای را فراهم می کند. این مکانیسم باعث می شود تا بدون گره خوردگی و تاب برداشتن بتوانید خودکار را از روی آن برداشته و استفاده نمایید.
پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010 با داشتن میله فنری شکل ضخیم با قابلیت انعطاف بالا، با ارتفاع مناسبی که ایجاد می کند کاملاً همخوان با طول انواع خودکار های موجود در بازار می باشد. در زمان نوشتن افراد بیشتر توجه خود را معطوف به نگارش می کنند و فاصله خود را با این محصول ممکن است که از یاد ببرند. این میله فنری شکل تا حدی منعطف بوده و امکان کشیده شدن خودکار را به کاربر جهت نگارش می دهد و به دلیل ساخته شدن از مواد با کیفیت می تواند تا مدت ها همچنان حالت فنریت خود را حفظ کرده و این قابلیت را از دست ندهد.
یک سری از جنس استیل با طراحی هوشمندانه و مخروطی شکل امکان اتصال هر گونه خودکار یا مداد را در قطرهای استاندارد و مختلف به شما می دهد و باز هم به دلیل فنری بودن این قسمت این امکان وجود دارد که بتوانید با قرار دادن آن در قسمت بالایی خودکار آن را تا قسمتی از سطح که لازم است جهت پوشش دهی به سمت پایین فشار دهید تا با یک اتصال قوی از افتادن خودکار و گم شدن آن جلوگیری نمایید.
استفاده از سنگ مرمر دایره ای شکل با ضخامتی مناسب که به دلیل وزن بالا از لغزش خودکار بر روی میز به سادگی جلوگیری می کند.
همچنین در کف این سنگ به کار رفته پوششی مقوایی به کار برده شده که مانع از ایجاد خط و خش بر روی سطوح می شود.
جهت هر چه شکیل تر شدن این محصول سنگ به کار رفته به وسیله دستگاه های پرداخت صیقل داده می شود تا جهت استفاده بر روی انواع میز کار یا پیشخوان فضایی زیبا و کلاسیک را ایجاد نماید.
در کنار میله فنری شکل پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010 یک فضای استوانه ای شکل با قابلیت فنریت وجود دارد که با پیچ و مهره بر روی سطح سنگی این محصول نصب شده است و امکان قرار دادن خودکار درون آن بعد از استفاده کاربر را به آسانی فراهم می کند.
فنر به کار رفته طولی برابر با 50 سانتی متر دارد که از یک طرف به میله فنری شکل و از طرفی دیگر به یک سری مخروطی، محکم متصل شده است که به دلیل جنسی که دارد پاره نمی شود و می تواند تا مدت های طولانی یک ابزار کاربردی و مناسب بر روی میز کار شما محسوب شود.

مشخصات پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010

پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010 تولیدی شرکت شهاب تحریر دارای ابعادی برابر با 22 × 9 × 9 سانتی متر می باشد که فضای کمی را بر روی میز کار شما اشغال می کند و به شما این امکان را می دهد تا از این محصول در هر جایی که مد نظرتان است به راحتی استفاده نمایید. این نکته حائز اهمیت است که شما امکان متصل کردن این محصول را بر روی انواع سطوح به وسیله چسب دارید که باعث می شود تا از افتادن آن بر روی زمین جلوگیری شود.
این محصول با یک پایه سنگی به وزن 170 گرم دارای وزنی بالا جهت ثابت ماندن در محل مورد نظر می باشد که البته مقوای به کار برده شده در کف آن با ایجاد اصطکاک لازم از سر خوردن و لغزیدن بر روی سطوح جلوگیری می کند.
میله فنری به کار رفته به ارتفاع 21 سانتی متر حدالامکان از برخورد زنجیر بر روی سطوح جلوگیری می کند. این طراحی باعث می شود تا فضای کمتری بر روی میز اشغال شده و مانع از گیر کردن وسایل به زنجیر و آسیب رسیدن به ابزار کار شما شود.
شما می توانید زنجیر را به اندازه مورد نظر دور میله تابانیده و با کوتاه کردن زنجیر به این روش امکان کشیده شدن خودکار توسط کاربر را تا حد امکان کاهش دهید.
به طور کلی این جاخودکاری با استفاده از سنگ و استیل ساخته شده است و به دلیل ماهیتی که دارد چون افراد زیادی با آن در تماس هستند می توانید با مواد ضد عفونی کننده (آب، الکل و صابون) آن را به طور مداوم در دوره هایی مشخص جهت حفظ نکات بهداشتی تمیز نمایید.
این محصول ساخت شرکت شهاب تحریر با سه نوع پایه سنگی، شیشه ای و فلزی تولید می شود که دو نوع اول دارای وزن بالاتری نسبت به پایه فلزی بوده که خود یک مزیت محسوب می شود اما نسبت به ضربات ناگهانی یا افتادن از روی میز از خود ضعف نشان می دهد و امکان شکستن پایه وجود دارد.
سنگ مرمر به کار رفته در این محصول به رنگ سفید شیری با رگه هایی قهوه ای روشن ساخته می شود که کاملاً همخوان با انواع میز ها و محیط های اداری می باشد.

خرید اینترنتی پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010

فروشگاه اینترنتی برایتو خرید پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010 را جهت استفاده در محیط های اداری (اتاق حسابداری)، بانک ها و بیمارستان ها با قیمتی ارزان و مناسب، کیفیتی بالا در ساخت و با خدمات ارسال این فروشگاه به شما پیشنهاد می نماید. لازم به ذکر است که این محصول به طور کامل در کارخانه شهاب تحریر، تولید کننده ملزومات اداری ساخته می شود که به عنوان یک برند ایرانی توانسته است اکثر نیازهای ادارات دولتی و خصوصی را بر آورده کند. این شرکت تمامی محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه با کیفیت، با ایده هایی نوآورانه و قیمت تمام شده پایین می سازد که امکان حمایت از تولید ملی را برای شما عزیزان با خرید محصولاتش با قیمت مناسب و کیفیت بالا فراهم کرده است.

وزن 0.170 kg
ابعاد

9*9*22سانتی متر

وزن

مدل

6010

جنس

کاربرد

پایه نگهدارنده خودکار

نوع بسته بندی

پلاستیکی

نوع

امکان شارژ مجدد

دارد

فروشگاه عرضه کننده

برایتو

کشور سازنده

ایران

ویژگی ها

,

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پایه خودکار زنجیردار سنگی شهاب تحریر مدل 6010”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

  • پیشنهاد می‌کنم
  • خیر ، پیشنهاد نمی‌کنم
  • نظری ندارم
  • نقاط قوت
  • نقاط ضعف