دستگاه پانچ کانکس مدل 480

دستگاه پانچ کانکس مدل 480 به دلیل سایز و ابعاد بسیار مناسبی که دارد می تواند ابزاری بسیار کاربردی و دم دستی محسوب شود. همچنین این موضوع برای شما اهمیت دارد که بعد از جمع آوری و تفکیک اسناد و مدارک مهم جهت بایگانی باید آن ها را سوراخ کرده و داخل کلاسور، انواع پوشه یا زونکن نگهداری نمایید تا در زمان نیاز بتوانید دسترسی راحت تری به آن ها داشته باشید. اگر تعداد برگی که شما در روز جهت بایگانی کردن پانچ می کنید بسیار کم می باشد به شما خرید دستگاه پانچ کانکس مدل 480 (KANEX) را پیشنهاد می کنیم. این محصول ساخت شرکت کانکس تحت لیسانس کشور آلمان در هندوستان تولید می گردد که بسیار با کیفیت و کارآمد است. این محصول به طور کامل از بدنه ای با جنس فلزی مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است که با پوششی از رنگ الکترواستاتیک که می تواند آهن به کار رفته را از عوامل محیطی مانند زنگ زدگی و نفوذ رطوبت محافظت کند پوشانیده شده است. دستگاه پانچ کانکس مدل 480 در رنگ بندی های متنوعی به صورت اداری و فانتزی جهت هر چه هماهنگ تر شدن با انواع سلیقه ها و کاربردها تولید شده و مناسب استفاده بر روی انواع میز اداری و حتی مورد استفاده در منازل است. البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که این دستگاه کوچک بوده و بیشتر افرادی از این محصول استفاده می کنند که با تعداد زیادی اسناد و مدارک در روز جهت بایگانی و پانچ سر و کار ندارند. دستگاه پانچ کانکس مدل 480 به طور کلی از سه قسمت تشکیل شده یک قسمت آن بدنه فلزی که با سطح مقطع مناسبی که دارد می تواند به سادگی این دستگاه را بر روی میز کار شما قرار دهد. قسمت دیگر دسته یا اهرم که از دو طرف به وسیله دو پانچ و دو فنر امکان ایجاد سوراخ با فاصله ای استاندارد از یکدیگر را برای شما به وسیله دو سنبه با کیفیت فراهم می کند. همچنین یک درپوش جهت جمع آوری خرده کاغذ های پانچ شده در کف کار از جنس پلاستیک با ایجاد یک اصطکاک مناسب جهت جلوگیری از لیز خوردن بر روی سطوح صاف استفاده شده است.

دستگاه پانچ کانکس مدل 480

ویژگی های دستگاه پانچ کانکس مدل 480

 • از ویژگی های دستگاه پانچ کانکس مدل 480 داشتن درپوشی پلاستیکی و نیمه شفاف است که جهت جمع آوری خرده کاغذ در کف کار تعبیه شده است که این شفافیت این امکان را برای کاربر به وجود می آورد تا از پر شدن بیش از حد مخزن مطلع شود. این درپوش از یک طرف به گونه ای طراحی شده که جهت هرچه راحت تر جدا کردن آن از بدنه سطح مقطعی را ایجاد کردند که بر روی آن می توانید کلمه Open را مشاهده کنید و تعدادی برجستگی جهت ایجاد اصطکاک بهتر با انگشتان شما برای جداسازی مخزن از کل بدنه قرار داده شده. شما می توانید با اندکی فشار در جهت مخالف این پوشش پلاستیکی را به سادگی با وجود دو شیار که در اطراف آن قرار داده شده جدا نمایید.
 • این محصول روی کاغذ تعداد 2 سوراخ با فاصله استاندارد 80 میلی متر از یکدیگر را ایجاد می کند که قطر هر سوراخ 5.5 میلی متر می باشد و این امکان را برای شما به وجود می آورد که بتوانید بعد از ایجاد تعداد سوراخ های مورد نیاز بر روی اسناد و مدارک خود آن ها را به راحتی با اتصال به قفل های زونکن یا کلاسور بایگانی نمایید.
 • با قابلیت پانچ همزمان 10 برگ کاغذ 80 گرم. اگر به اطلاعات نوشته شده بر روی جعبه این محصول توجه کنید می توانید ببینید که خود کارخانه تولید کننده ضخامت 1.35 میلی متر را جهت ضخامتی از کاغذ که می توانید درون دستگاه قرار دهید در نظر گرفته است. البته بهتر است که جهت هر چه کمتر شدن فشار وارده به درفش ها تعداد کمتری از کاغذ را در هر نوبت سوراخ نمایید. 
 • دستگاه پانچ 480 کانکس با 4 رنگ بندی متنوع (مشکی، سرمه ای، طوسی و قرمز) جهت استفاده در انواع بایگانی های سبک در ادارات، مدارس، دانشگاه ها و بیمارستان ها مناسب می باشد و می تواند با این تنوع رنگی به طور کلی با اکثر ست های اداری خود را تطبیق دهد.
 • با جدا کردن درب مخزن از انتهای دستگاه پانچ دو حفره دایره ای با فاصله ای 8 سانتی متری در کف وجود دارد که هنگام فشردن فک دستگاه و نزدیک کردن زبانه ها به یکدیگر درفش ها اقدام به سوراخ کردن کاغذ نموده و خرده کاغذ باقی مانده را درون مخزن جمع آوری می کند. برای هر چه روان تر کار کردن این درفش ها درون حفره های دستگاه بهتر است که در دوره هایی مشخص با استفاده از روغن این قسمت ها روغن کاری شود تا روان تر عملیات سوراخ کردن را انجام دهد و در طولانی مدت آسیب نبیند.
ویژگی های دستگاه پانچ کانکس مدل 480

مشخصات دستگاه پانچ کانکس مدل 480

 • دستگاه پانچ کانکس مدل 480 دارای ابعادی برابر با 5.5 × 6 × 10.5 سانتی متر می باشد که با در نظر گرفتن این ابعاد استفاده از آن بر روی میز، درون کشو یا داخل مچ دست جهت سوراخ کردن تعدادی کاغذ برای شما به راحتی فراهم است. این نکته حائز اهمیت است که بدانید به دلیل ابعاد مناسبی که این ابزار بایگانی دارد قرار دادن آن درون کشو، روی میز یا حمل داخل کیف به راحتی امکان پذیر است.
 • به طور کلی این محصول دارای وزنی برابر با 150 گرم می باشد پس در حین استفاده اگر عادت به گرفتن دستگاه درون دست دارید، مچ شما را خسته نمی کند و یا این که امکان حمل را برای شما آسان و امکان پذیر می کند.
 • ایجاد دو سوراخ به فاصله استاندارد که برابر با 8 سانتی متر می باشد و سوراخ های ایجاد شده قطری برابر با 5.5 میلی متر دارد، توجه کنید که به طور جهانی تمامی زونکن ها یا کلاسورها دارای قفل هایی جهت نگهداری اسناد و مدارک می باشند که فاصله پایه هر قفل از یکدیگر 8 سانتی متر و ضخامت هر میله نگهدارنده کمتر از 5.5 میلی متر می باشد. دستگاه پانچ کانکس مدل 480 کاملاً محصولی است که منطبق با این استانداردها تولید شده است و این امکان را برای شما فراهم نموده تا بعد از استفاده از آن اسناد و مدارک خود را بتوانید به راحتی داخل انواع محصولات بایگانی ذخیره کنید.
 • استفاده از دو فنر در دو طرف اهرم این محصول باعث می شود تا بعد از هر بار فشردن دستگاه پانچ و ایجاد حفره درون کاغذها خود به خود و به طور کاملاً اتوماتیک اهرم دوباره به حالت اولیه خود بازگردد تا بتوانید به سرعت عمل پانچ را بر روی کاغذهای دیگر انجام دهید.
 • این محصول به طور کامل از بدنه ای تمام فلزی ساخته شده است که دارای ویژگی هایی می باشد، در زمان افتادن از روی میز می توانید باز هم بدون هیچ گونه آسیب دیدگی از آن بارها و بارها استفاده نمایید. فلز به کار رفته دارای ضخامتی برابر با 1 میلی متر می باشد. این ضخامت باعث می شود که بعد از استفاده و عمل پانچ فرم ظاهری و اولیه خود را در طولانی مدت حفظ نماید. جهت محافظت از رطوبت بدنه این دستگاه را با تکنولوژی رنگ الکترواستاتیک در 4 رنگ بندی متنوع می پوشانند که این موضوع باعث ایجاد یک ظاهری شیک و حفظ کیفیت فلز به کار رفته در طولانی مدت می شود.
 • درپوش انتهایی بسیار کاربردی طراحی شده. این درپوش در حفظ نظم در اطراف محیط کاری شما کمک بسیاری می کند به طوری که با جمع آوری خرده کاغذهای ایجاد شده از به هم ریختگی جلوگیری می کند. یک مکانیسم جالب در آن وجود دارد، آن هم استفاده از شیارهایی برجسته، کاملاً در راستای درفش ها که خرده کاغذها را به طور اتوماتیک به وسط مخزن هدایت می کند تا از تجمع تعداد زیادی خرده کاغذ در یک قسمت جلوگیری شود.
 • جهت حفظ کیفیت و بالا بردن طول عمر این محصول 4 پرچ از جنس استیل ضد زنگ با ضخامت بالا، اهرم را به بدنه متصل می کند که یکی از این پرچ ها عمل ثابت نگه داشتن اهرم به بدنه و دیگری جهت هدایت درفش به سمت پایین یا بالا به کار گرفته شده است.
 • لازم به ذکر است که درفش های این دستگاه پانچ کاغذ به هیچ عنوان قابل تعویض نمی باشد و در صورت خرابی می بایست مجدداً یک دستگاه پانچ دیگر را جایگزین نمایید.
 • این محصول درون یک جعبه مقوایی، به وسیله یک بست پلاستیکی که آن را در حالت جمع شده قرار می دهد وجود دارد که این امر جهت استفاده از یک بسته بندی کوچک تر انجام می شود. لازم به ذکر است که یک حفره بر روی جعبه دستگاه پانچ کانکس مدل 480 قرار دارد که امکان مشاهده رنگ محصول را به سادگی برای کاربر در زمان تهیه فراهم می کند.
مشخصات دستگاه پانچ کانکس مدل 480

خرید اینترنتی دستگاه پانچ کانکس مدل 480

فروشگاه برایتو خرید اینترنتی دستگاه پانچ کانکس مدل 480 را با ارزان ترین قیمت، ضمانت اصالت کالا و تضمین سلامت، همراه با خدمات ارسال به سراسر نقاط کشور جهت انجام بایگانی های سبک به شما پیشنهاد می نماید. همچنین برایتو نماینده فروش انواع محصولات کانکس در بازار لوازم التحریر و نوشت افزاربوده که با ارائه بهترین قیمت انواع دستگاه پانچ پیشرو در رفع هر چه بهتر نیاز شما عزیزان در زمینه لوازم اداری می باشد.

خرید اینترنتی دستگاه پانچ کانکس مدل 480
ادامه مطلب