دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC

KW-Trio Stapler 50lc

قیمت : 450,000 تومان

ویژگیهای محصول :
 • نوع : منگنه بزرگ صحافی
 • قابلیت منگنه : 20 الی 210 برگ
 • جنس بدنه : فلزی
 • سوزن مصرفی : 23.6 الی 23.23
 • عرضه کننده : فروشگاه برایتو
هنوز امتیازی دریافت نکرده است.
قیمت : 450,000 تومان

دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC

دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC از نظر ابعاد جزو منگنه های بزرگ و اهرمی محسوب می شود که به دلیل کاربرد صنعتی که دارد از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ساخته شده است. شرکت KW-Trio در سال 1976 میلادی با نام تجاری Pao Shen در آلمان تأسیس شد. این شرکت با بیش از 35 سال سابقه در ساخت ملزومات اداری (دستگاه پانچ، دستگاه منگنه و غیره) توانسته است به عنوان سرآمد ترین تولید کننده در این مبحث در کل دنیا شناخته شود. کمپانی کی دبلیو تلاش می کند همچنان با به روزترین امکانات تبلیغاتی و ابزارهای کارآمد در سرمایه گذاری و هدفمند بتواند محصولاتی با کیفیت بسیار بالا، هماهنگ با نیاز کاربران را در راستای بیشترین بازده محصولات تولید نماید که یکی از این محصولات دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC می باشد که بر پایه دانش، تحقیق و توسعه طراحی و تولید شده است که قابلیت هماهنگ شدن با اکثر نیاز کاربران را در حوزه صحافی دارد. با گسترش استفاده از انواع کاغذ در جهت ثبت اطلاعات مهم که بیشتر مورد استفاده مهندسین، دانشجویان، دانش آموزان، پرونده پزشکی بیماران و امثال آن ها می باشد و امکان مراجعه به آن ها زیاد است باید جهت حفظ و نگهداری صحیح آن ها، متناسب با ارزش و نوع استفاده اقداماتی مهم انجام گیرد. که یکی از این اقدامات درست می تواند استفاده از وسیله ای مانند دستگاه منگنه صحافی جهت بایگانی اسناد و مدارک باشد. جهت منگنه کردن جزوات با تعداد برگ زیاد ما به شما خرید اینترنتی دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC را پیشنهاد می کنیم. معمولاً در اتاق های بایگانی، حسابداری و فروشگاه های فتوکپی می توان این دستگاه منگنه را جهت صحافی های با تعداد بالا مشاهده کرد.

ویژگی های دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC

 • دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC با امکان  مکانیزم تغذیه سریع سوزن، همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم شرکت کی دبلیو سعی می کند تا در زمان طراحی محصولات خود نیاز مشتریان را در نظر گرفته تا بتواند ابزاری کارآمد و در عین حال ساده و ارزان قیمت را تولید کند. به طور کلی کاربرانی که با این نوع از دستگاه منگنه در روز سر و کار دارند می توان در یک نظر حدس زد که سرعت در زمان کار برایشان بسیار مهم است، پس شرکت جهت صرفه جویی در وقت با دیدی کاملاً حرفه ای و صنعتی مخزن دستگاه این منگنه را از قطعاتی کاملاً از جنس استیل ضخیم و ضد زنگ با مقاومت بالا ساخته است که تنها با دو حرکت ساده در کوتاه ترین زمان ممکن امکان شارژ مخزن توسط انواع سوزن منگنه در سایز های مختلف را برای کاربران فراهم می کند.
 • استفاده از قسمت سندان دوار به منظور استفاده از سوزن های مختلف، این قطعه تشکیل شده از یک پایه نگهدارنده، یک میله استوانه ای و یک هدایت کننده سوزن که به وسیله یک فنر فشرده شده است و قابلیت تطبیق با انواع ارتفاع پایه سوزن منگنه را برای شما فراهم می کند (تمامی این مقطعات از جنس استیل ضد زنگ می باشد).
  • شما می توانید با استفاده از دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC، سوزن های مصرفی از شماره 23.6 تا 23.24، از شماره 24.6 تا 24.24 و از 12.6 تا 12.24 را طبق نیاز خود استفاده نمایید (تعداد 27 سایز سوزن منگنه مختلف) که استفاده هر شماره از یک سوزن جهت تعداد مشخصی از کاغذ 80 گرم اختصاص داده شده که در عکس بالا قابل مشاهده است.
  • پایه پلاستیکی به رنگ مشکی تعبیه شده در کف دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC برای جلوگیری از لغزیدن بر روی میز و انواع سطوح صاف و شیب دار که باعث می شود استفاده از آن در مکان های مختلف برای شما امکان پذیر باشد و یکی دیگر از فواید این پوشش پلاستیکی جلوگیری از ایجاد خط و خش روی میز در حین استفاده و دوخت کردن انواع کاغذ و مقوا می باشد.
  • قابلیت زدن منگنه در لبه کاغذ یا کتاب از 7 میلی متر و وسط جزوات یا کتاب تا عمق 7 سانتی متر، این یک ویژگی مهم در زمان طراحی بوده که شرکت کی دبلیو در نظر گرفته که در زمان تهیه و خرید این محصول می تواند یک ویژگی محسوب شود.
  • راهنمای تنظیم ورق با قفل از جنس پلاستیک در راستای عمق دهانه که قابلیت تنظیم نقطه فرود سوزن بر روی کاغذ را از دورترین نقطه 6.5 سانتی متر تا نزدیک ترین نقطه 7 میلی متر برای شما فراهم می کند که به طور کاملاً دقیق هر 7 میلی متر خط کشی شده و راهنمای پلاستیکی در آن نقاط قابلیت قفل شدن و ثابت ماندن را ایجاد می کند.
  • این محصول به طور مشترک ساخت کشور تایوان و چین و تحت لیسانس آلمان می باشد که نشان از کیفت بالا و رعایت کردن تمام استانداردهای لازم در ساخت دارد. کمپانی KW-Trio توانسته است در سال 2015 میلادی با کسب نماد ISO 9001 ثابت کند که محصولات خود را با طراحی کارآمد از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت می سازد.
  • این منگنه بزرگ جهت سهولت در کارکرد و افزایش قدرت دست و انتقال آن به سر سوزن از یک دسته بلند (اهرم فلزی) که پوشیده شده به رنگ مشکی کوره ای می باشد ساخته شده است. این دسته فلزی کاملاً مطابق با ارگونومی دست انسان طراحی و تولید شده است و کف دستان شما را در زمان کار خسته و اذیت نمی کند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در آن وجود دارد برگشتن اتوماتیک دسته بعد از اتمام کار و درآمدن به حالت اولیه خود به وسیله یک فنر می باشد.
  • یک صفحه از جنس استیل ضد زنگ دقیقاً در قسمت نقطه فرود سوزن منگنه وجود دارد که قابلیت چرخش به وسیله یک زائده ای که در کف محصول می باشد را ایجاد می کند. این صفحه ضخیم، دارای 2 فرو رفتگی بر روی خود می باشد که در نگاه اول می توانید تفاوت را در سایز فرورفتگی ها مشاهده کنید. با استفاده از یکی از این قالب ها امکان دوخت کردن تعدادی کاغذ با سوزن شماره 23.6 تا 23.15 را دارید و با قالب دیگر امکان دوخت کردن به وسیله سوزن شماره 23.17 تا 23.24 را دارید.

  مشخصات دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC

  • دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC دارای ابعادی برابر با 9.5 × 24.5 × 30 سانتی متر می باشد که این محصول را در زمره دستگاه منگنه قدرتی قرار داده است. باید توجه داشته باشید که این دستگاه با ابعادی که دارد کاملاً صنعتی بوده و بیشتر مورد استفاده ادارات، بیمارستان ها، مراکز آموزشی مانند مدارس، دانشگاه ها و بانک ها می باشد و در صورت تهیه می بایست جایی مناسب را جهت قرار دادن آن بر روی میز اختصاص دهید.
  • این محصول دارای وزنی برابر با 1800 گرم می باشد که در مقایسه با محصولات مشابه وزنی مناسب است و امکان جا به جایی از یک میز بر روی میزی دیگر را به سادگی برای شما فراهم می کند.
  • همانطور که اشاره شد با تهیه این محصول امکان استفاده از طیف وسیعی از سوزن منگنه در سایزهای مختلف را دارید که در بالا به طور کامل به آن پرداختیم. طبق نیاز می توانید از کوچک ترین نمره تا بزرگ ترین نمره سوزن منگنه را استفاده نمایید که در این صورت قابلیت اتصال 2 تا 20 الی 190 تا 210 برگ کاغذ 80 گرم را برای شما فراهم می کند.
  • استفاده از این محصول در کارهایی با ابعاد بزرگ و صنعتی (مغازه های زیراکس و کپی و اتاق های بایگانی) ایجاب می کند تا با یک بار شارژ کردن مخزن توسط سوزن کاربر بتواند مدت زمان کافی و مشخصی را بدون نیاز به پر کردن مجدد کار کند. این منگنه بزرگ اداری دارای یک خشاب با ظرفیت 100 عدد سوزن (دو ردیف) می باشد که امکان اتلاف وقت را در زمان استفاده به کمترین میزان می رساند.
  • تمام قطعات استفاده شده یا از جنس فولاد بوده که جهت بالا رفتن مقاومت در برابر رطوبت و زنگ زدگی با پوششی ضخیم از رنگ کوره ای (الکترواستاتیک) پوشانیده شده و یا از جنس استیل ضخیم می باشد که می تواند باز هم در مقابل عوامل محیطی مقاوم باشد.

  خرید اینترنتی دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC

  لازم به ذکر است که در فروشگاه اینترنتی برایتو جهت راحتی در خرید لوازم التحریر ارزان و تجهیز دفاتر کار دولتی و خصوصی مانند بیمارستان ها، مدارس و دانشگاه ها، انواع قیمت دستگاه منگنه کی دبلیو با تخفیفات ویژه وجود دارد که می توانید بعد از بررسی و خرید از خدمات ارسال به سراسر کشور همراه با گارانتی ضمانت و سلامت کالا بهره مند شوید. یک جعبه مقوایی دو لایه که تمام مشخصات دستگاه از نظر فنی بر روی آن چاپ شده محافظ مناسبی در زمان حمل و نقل و جا به جایی محسوب می شود. البته به جهت بالا بردن درصد امنیت، دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC داخل یک پلاستیک جهت نفوذ ناپذیری در مقابل رطوبت و گرد و غبار بسته بندی شده و بعد داخل جعبه قرار داده می شود.

وزن 1.8 kg
ابعاد 9.5 × 24.5 × 30 cm
نوع

مدل

50LC

قابلیت منگنه

20 الی 210 برگ

جنس بدنه

فلزی

سوزن مصرفی

23.6 الی 23.23

ظرفیت خشاب سوزن

100 عدد سوزن

رنگ بندی

تک رنگ

نوع بسته بندی

مقوایی

کمک زن

دارد

سوزن کش

ندارد

کشور سازنده

تایوان

فروشگاه عرضه کننده

برایتو

ویژگی ها

عمق دهانه 70 میلی متر
دارای مکانیزم تغذیه سریع سوزن
پایه پلاستیکی جهت جلوگیری از لغزش
راهنمای تنظیم ورق همراه با قفل
سندان دوار از جنس استیل

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه منگنه کی دبلیو تریو مدل 050LC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

 • پیشنهاد می‌کنم
 • خیر ، پیشنهاد نمی‌کنم
 • نظری ندارم
 • نقاط قوت
 • نقاط ضعف