استامپ پد پاک شونده نانو

از وقتی که دولت ها متوجه فرق بین اثر انگشت هر فرد با فردی دیگری شدند اختراع وسیله ای که بتواند باعث ثبت این تفاوت بر روی کاغذ شود حس می شد که این امر باعث اختراع استامپ گشت و بعد از اختراع آن استفاده از این محصول در بیشتر ادارات دولتی رواج پیدا کرد. در آن زمان کاربران بعد از استفاده از استامپ معمولی مجبور به پاک کردن جوهر باقی مانده بر روی انگشتان دست بودند که این کار بسیار سخت بود و تا چند روز اثر جوهر بر روی انگشتان باقی می ماند. ولی امروزه با اختراع جوهر نانو این امکان وجود دارد که بعد از زدن اثر انگشت بر روی کاغذ، جوهر به جای مانده بر روی انگشت دست را با کمی فشردن و مالیدن دو انگشت به یکدیگر پاک کنیم. با تولید جوهر نانو و به کار بردن آن در انواع پد استامپ به سرعت استفاده از آن در ادارات، ارگان های دولتی، بیمارستان ها و مدارس شکل گرفت. با خرید اینترنتی استامپ نانو با قیمت مناسب یک محصول کارآمد روی میز کارتان را در اختیار داشته باشید.

ویژگی های استامپ اثر انگشت نانو

  • استفاده از پلاستیک غیر بازیافتی در ساخت استامپ نانو باعث جلوگیری از شکستن در اثر ضربه های ناگهانی می شود.
  • درب این استامپ به شما این امکان را می دهد تا زمانی که در طولانی مدت استفاده ای از این محصول ندارید درب آن را بسته و مانع از خشک شدن جوهر استامپ شوید.
  • استفاده از تکنولوژی نانو در ساخت جوهر به کار رفته که باعث استفاده تا 10 برابر بیشتر نسبت به استامپ معمولی و باعث ایجاد اثری دقیق و خوانا بر روی کاغذ می شود.
  • جوهر نانو بعد از خشک شدن سریع بر روی انگشتان دست تبدیل به پودر می شود که با کمی مالیدن انگشتان دست به سرعت پاک می شود.
  • با استفاده از جوهر نانو می توانید به سادگی پد استامپ اثر انگشت نانو را چندین بار شارژ نمایید.
  • پد به کار رفته در استامپ نانو دارای خصوصیاتی است که باعث می شود جوهر به کار رفته با وجود باز ماندن درب به سادگی خشک نشود.

انواع استامپ نانو یا استامپ پاک شونده

استامپ نانو ترودات مدل 9094، استامپ نانو پروانه، استامپ نانو کوروش، استامپ انگشتی نانو و استامپ نانو ایرانی

ادامه مطلب