تماس با ما

ساعت کاری فروشگاه برایتو

فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر برایتو از روزهای شنبه الی 5 شنبه از ساعت 8:30 الی 19 با داشتن کادری مجرب آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

آرامش و اطمینان در خرید اینترنتی

∴ با خیالی آسوده از برایتو خرید کنید ∴♦ فروشگاه ما دارای تمامی نماد های اطمینان لازم از جمله «نماد اعتماد الکترونیکی» و «نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال» می باشد.

♦ دارای درگاه امن پرداخت پی پینگ (PayPing) که از آغاز تا پایان یک پرداخت امن و موفق را تجربه می کنید. پی پینگ به‌عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی ایران، با ارائه‌ی درگاه پرداخت امن، روزانه میزبان چندین هزار تراکنش در شبکه بانکی کشور می باشد.

راه های ارتباطی با ما

شماره تلفن: 55700740-021


شماره تلفن: 55179124-021


شماره موبایل: 09361100947


آدرس اینستاگرام: instagram.com/beraitomarket


آدرس تلگرام: t.me/beraito


آدرس ایمیل: تنها ایمیل معتبر فروشگاه برایتو info[at]beraito.com می باشد، که از طریق آن شما می توانید با ما در ارتباط باشید.

تماس با فروشگاه برایتو
تماس با فروشگاه برایتو

راهنمای داخلی خطوط فروشگاه

∴ داخلی شماره 1← جهت ارتباط تلفنی شما با همکاران ما در واحد فروش


∴ داخلی شماره 3← جهت پیگیری سفارش های ثبت شده


زمینه فعالیت فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر برایتو

فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری است، محصولات ما مناسب جهت استفاده در مدارس، پیش دبستانی، مهد کودک و ادارات می باشد. که این خدمت را با ارسال رایگان طبق قوانین و مقررات سایت جهت خریدی آسان در بستر اینترنت به صورت آنلاین برای شما فراهم نموده است. فروشگاه برایتو دارای تمامی نماد های اطمینان جهت خریدی امن برای شما عزیزان می باشد، از جمله دارای (نماد اعتماد الکترونیکی «یک ستاره» و «نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال» می باشد).

انبار مرکزی
انبار مرکزی

روزهایی که فروشگاه برایتو هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد

فروشگاه برایتو طبق تقویم جمهوری اسلامی ایران در روزهای تعطیل آماده گرفتن سفارش ها به صورت آنلاین می باشد، شما می توانید داخل وب سایت رسمی فروشگاه به آدرس www.beraito.com سفارش های خود را ثبت و نهایی نمایید، تا در اولین روز کاری بعد از تعطیلات سفارش ها توسط همکاران ما پردازش گردد. لازم به ذکر است که فروشگاه برایتو در روزهای تعطیل هیچ گونه خدماتی از بابت ارسال اجناس ارائه نمی دهد.

آدرس فروشگاه برایتو

آدرس دفتر مرکزی (جهت ارسال بسته های پستی): تهران، خیابان نواب جنوب، خیابان محبوب مجاز غربی، خیابان خوش، کوچه صادقی، پلاک 19، واحد 9
کدپستی: 1353739843

آدرس انبار مرکزی (جهت دریافت سفارشات به صورت حضوری): تهران، خیابان مصطفی خمینی، بعد از چهارراه سیروس، کوچه غفاری، بعد از بن بست ناظر، انبار فروشگاه برایتو

تماس با ما
تماس با ما

ارتباط با فروشگاه برایتو در شبکه های اجتماعی

آدرس اینستاگرام: instagram.com/beraitomarket


آدرس تلگرام: t.me/beraito


آدرس ایمیل: تنها ایمیل معتبر فروشگاه برایتو info[at]beraito.com می باشد، که از طریق آن شما می توانید با ما در ارتباط باشید.


شماره تلگرام: 09361100947