سوالات متداول

بله، شما می توانید با انتخاب گزینه “دریافت سفارش با مراجعه حضوری” به آدرس انبار فروشگاه مراجعه کنید و اجناس خود را تحویل بگیرید. لطفاً جهت اطمینان از پردازش کامل سفارش، قبل از مراجعه به انبار روز و ساعت حضور خود را با پشتیبانی سفارشات هماهنگ کنید.

تهران، خیابان مصطفی خمینی، بعد از چهارراه سیروس، کوچه غفاری (حمام سرپولک)، بعد از کوچه ناظر
بعد از ثبت سفارش خود در سایت جهت هماهنگی ساعت و روز دریافت بسته با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.
09223473151 آقای غلامی (مسئول ارسال سفارشات)

مخصوص سفارشات شهر تهران
در صورتی که هر یک از نحوه های ارسال را انتخاب کرده باشید طبق زمان بندی از قبل مشخص شده بسته را در مقصد دریافت می کنید. چنانچه در زمان اعلامی هنوز بسته را دریافت نکرده اید می توانید با در اختیار داشتن شناسه سفارشی که بعد از خرید از سایت دریافت نموده اید به طور مثال “12345#” با شماره ثابت مجموعه (داخلی 102) تماس گرفته و پیگیری نمایید.


مخصوص سفارشات شهرستان
در صورتی که جهت تحویل بسته گزینه هایی همچون پست و تیپاکس را انتخاب کرده اید، باید کد رهگیری که در قسمت سفارش ها داخل پنل کاربری در صفحه سفارش مورد نظر درج شده را بردارید و به فوتر سایت قسمت “پیگیری مرسولات پستی” یا “پیگیری مرسولات تیپاکس” مراجعه و در کادر جستجو شرکت حمل و نقل مورد نظر وارد نمایید تا از آخرین وضعیت بسته خود مطلع شوید.
در صورت انتخاب ارسال توسط باربری عکس بیجک داخل واتس اپ “شماره ای که داخل سایت ثبت کرده اید” ارسال می شود که از همین طریق می توانید پیگیری وضعیت بسته خود را از باربری مورد نظر داشته باشید.

ارسال سریع 1 الی 3 روز کاری: اجناس طی 1 الی 3 روز کاری (در بازه زمانی 8:30 صبح الی 9 شب) ارسال می گردد. پرداخت هزینه ارسال در مقصد توسط مشتری می باشد. “مخصوص شهر تهران”

ارسال عادی: اجناس طی 3 الی 5 روز کاری (در بازه زمانی 8:30 صبح الی 9 شب) ارسال می گردد. “مخصوص شهر تهران”

ارسال توسط پست پیشتاز: اجناس طی 1 الی 2 روز کاری از انبار برایتو تحویل اداره پست می شود و پس از طی این فرآیند، 2 الی 4 روز بعد بسته به مقصد شما می رسد. “مخصوص استان تهران و شهرستان ها”

ارسال توسط باربری: اجناس طی 1 الی 2 روز کاری از انبار برایتو تحویل باربری می شود و پس از طی این فرآیند، 2 الی 4 روز بعد بسته به مقصد شما می رسد. “مخصوص شهرستان ها به جز شهرستان های استان تهران و استان البرز”

ارسال توسط تیپاکس: اجناس طی 1 الی 2 روز کاری از انبار برایتو تحویل تیپاکس می شود و پس از طی این فرآیند، 2 الی 4 روز بعد بسته به مقصد شما می رسد. “مخصوص تمامی شهرستان ها به جز شهر تهران”

هزینه ارسال اجناس طبق متغیرهایی از جمله: وزن، ابعاد، مسافت و جمع کل مبلغ فاکتور به صورت اتوماتیک و بعد از پر کردن تمام مشخصات ارسال توسط شما، محاسبه می گردد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید به زمان ارسال سفارش مراجعه نمایید. لطفاً در پر کردن فیلدهای خالی در قسمت مشخصات آدرس دقت لازم را به عمل آورید. همانطور که گفته شد محاسبه هزینه ارسال به متغیرهای زیادی بستگی دارد و برایتو خود را موظف می داند که سفارشات را فقط به آدرسی که مشتری ثبت نموده است ارسال نماید.

خیر، شما می توانید بعد از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ آن، از قسمت سفارشات داخل پنل کاربری، فاکتور خود را دریافت نمایید. دقت کنید که این فاکتور ساده می باشد و به هیچ عنوان رسمی تلقی نمی شود.

سفارشاتی که جمع کل مبلغ فاکتور آن ها به بیش از 800.000 تومان می رسد و در مناطق مرکزی تهران به طور مثال محدوده های: میدان آزادی، میدان جمهوری، میدان انقلاب، میدان فروسی، میدان هفت تیر، میدان فاطمی، مطهری، بهشتی، میرداماد، میدان امام خمینی، شوش، مولوی، میدان بریانک، میدان بهارستان و غیره باشند، گزینه ارسال رایگان برایشان فعال می شود و امکان انتخاب آن را دارند. لازم به ذکر است که اجناسی همچون انواع کاغذ و مقوا، انواع تخته وایت برد، تخته گچی، تابلو اعلانات، پایه بردها و بوم و پایه بوم نقاشی به دلیل ابعاد و وزن بالا شامل این نوع از ارسال نمی شود.

خیر، ارائه این خدمت به دلیل بروز پاره ای از مشکلات در گذشته غیر فعال می باشد. دریافت سفارشات فقط در صورت تسویه کامل امکان پذیر است.

خیر، برایتو یک فروشگاه اینترنتی می باشد و امکان فروش فیزیکی را ندارد. داخل انبار بسیاری از اجناس در بسته بندی های کارتن و به صورت عمده وجود دارد. این نوع از چیدمان در انبارداری به هیچ عنوان نمی تواند برطرف کننده نیاز یک مشتری حضوری باشد.

می بایست اجناس از قلم افتاده را مجدداً خرید نمایید و در قسمت توضیحات با درج شناسه سفارش قبلی، فاکتور جدید را به فاکتور قبلی پیوست نمایید. همچنین در قسمت حمل و نقل گزینه “دریافت سفارش با مراجعه حضوری” را انتخاب نمایید.

در بسیاری از موارد بله، اما به دلیل تنوع بالای اجناس و ترافیک بالا در قسمت پردازش سفارشات این امکان وجود دارد که برخی از ارسالی ها به روزهای کاری بعد موکول شود. توجه داشته باشید که با انتخاب گزینه ارسال سریع تعهد فروشگاه جهت تحویل در بازه زمانی 1 الی 3 روز کاری می باشد.

همکاران ما شبانه روز در تلاش اند تا بتوانند با توجه به تنوع بالا در اجناس، قیمت ها را به روز نگه دارند. پس شما با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت نمایید. احتمال دارد در برخی از محصولات با نوسانات قیمتی مواجه شویم که همکاران ما در اسرع وقت این موضوع را با شما در میان می گذارند.

بله، در صورتی که جمع مبلغ کل سفارش شما به عدد 200.000 تومان برسد یک کد تخفیف با سقف 30.000 تومان در سبد خرید شما فعال می شود. همچنین بعد از خرید اول یک کد تخفیف با سقف 50.000 تومان جهت خرید بعدی در بسته شما قرار داده می شود. لازم به ذکر است می توانید با ثبت نظر برای هر محصول مبلغ 500 تومان و با خرید هر محصول و جمع آوری امتیازات به دست آمده از تخفیفات پلکانی فروشگاه ما بهره مند شوید. جهت اطلاعات بیشتر و دریافت انواع کد تخفیف به قسمت تخفیفات مراجعه نمایید.

فروشگاه موظف است اجناس خریداری شده را عیناً با همان مشخصات برای شما ارسال نماید. در غیر این صورت امکان مرجوعی کالا برای شما تا هفت روز فراهم است. توجه داشته باشید امکان مرجوعی اجناس با حفظ همان شرایط اولیه (عدم استفاده، سلامت فیزیکی و بسته بندی سالم محصول) امکان پذیر است.

 

خیر، به دلیل تنوع بالا در محصولات بسیاری از آن ها پس از سفارش گذاری تهیه و آماده ارسال می شود، پس در خرید خود دقت لازم را داشته باشید.

 

برایتو خود را موظف می داند تا با بسته بندی استاندارد اجناس سفارش داده شده را به آدرس مقصد مشتری ارسال نماید. اما بروز برخی از مشکلات در حمل و نقل بسته اجتناب ناپذیر است. در قسمت حمل و نقل گزینه ای به عنوان “دریافت سفارش با مراجعه حضوری” قرار دارد، شما می توانید با انتخاب آن و مراجعه حضوری بعد از خرید، با اطمینان از سلامت محصولات، سفارش خود را تحویل بگیرید. پس برایتو هیچ مسئولیتی در قبال آسیب های احتمالی بر اثر حمل و نقل از مبدأ انبار فروشگاه تا مقصد مشتری را ندارد.

بله، مشتری گرامی شما امکان کنسل نمودن خرید خود را تا 7 روز پس از ثبت سفارش دارید.

 

طرح و رنگ این محصولات به صورت کاملاً تصادفی در بسته شما قرار داده می شود. شما می توانید در قسمت توضیحات سفارش خود، رنگ و طرح محصول مورد نظر خود را درخواست نمایید. در صورت امکان طرح و رنگ آن محصول به همان شکل یا نزدیک به آن ارسال می گردد.

 

خیر، در این صورت حتماً در اسرع وقت با همکاران ما در قسمت پشتیبانی برایتو (داخلی 101) تماس بگیرید تا تغییر آدرس مقصد شما، از مرکز پشتیبانی اصلاح گردد. لازم به ذکر است که تغییر آدرس در پروفایل شخصی شما هیچ تغییری در آدرس ثبت شده فاکتورهای قبل ایجاد نمی کند. این نوع از تغییر باعث اصلاح آدرس مقصد شما در سفارش های بعدی می شود.

آدرس زیر فقط جهت مرجوع بسته توسط پست می باشد.
تهران، خیابان امام خمینی، خیابان کمالی، خیابان مرتضوی، خیابان کیوان، پلاک 28
کد پستی: 1319995155
شماره تلفن جهت هماهنگی: 09361100947