زمان ارسال سفارش

ارسال کالا
ارسال کالا

فروشگاه برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با ارسال رایگان خدماتی نوین را جهت خریدی آسان در بستر اینترنت فراهم نموده است

ارسال کالا در شهر تهران به 4 روش انجام می گیرد

روش اول: ارسال عادی طی 3 الی 5 روز کاری

در این روش به طور اتوماتیک بر اساس متغیرهایی از جمله (وزن، ابعاد، مسافت و جمع کل مبلغ فاکتور) هزینه ارسال محاسبه می شود و در زمان خرید اجناس به صورت یک فاکتور واحد به طور کامل پرداخت می گردد.

روش دوم: ارسال سریع طی 1 الی 3 روز کاری

در این نوع ارسال شما می توانید طی تمام ساعات شبانه روز اجناس خود را بر روی سایت ثبت نمایید. ساعت کاری فروشگاه از ساعت 8:30 صبح الی 6 بعد از ظهر می باشد. همکاران ما در قسمت ارسال خود را موظف می دانند که اجناس خریداری شده توسط مشتری را طی بازه زمانی 1 الی 3 روز کاری ارسال نمایند.در صورت انتخاب این نوع از روش ارسال اجناس خریداری شده پس از بسته بندی از طریق اسنپ، الوپیک، تپسی یا پیک مجموعه به آدرس مقصد ارسال می گردد. لازم به ذکر است که پرداخت هزینه ارسال سریع در مقصد توسط خریدار به پیک پرداخت می گردد.

روش سوم: ارسال از طریق پست طی 3 الی 5 روز کاری

در این روش به طور اتوماتیک بر اساس متغیرهایی از جمله (وزن، ابعاد و مسافت) هزینه ارسال محاسبه می شود و در زمان خرید اجناس به صورت یک فاکتور واحد به طور کامل پرداخت می گردد. لازم به ذکر است که انتخاب ارسال توسط پست مزیت هایی از جمله: بسته بندی استاندارد، بیمه جهت مفقودی اجناس و ارسال پیامک در چند مرحله و مطلع کردن مشتری از وضعیت بسته را دارد.

روش چهارم: ارسال رایگان طی 3 الی 7 روز کاری

طبق قوانین و مقررات سایت برایتو تمامی سفارشاتی که جمع کل مبلغ فاکتور آن ها به بیش از 800.000 تومان و در مناطق مرکزی تهران به طور مثال محدوده های: میدان آزادی، میدان جمهوری، میدان انقلاب، میدان فروسی، میدان هفت تیر، میدان فاطمی، مطهری، بهشتی، میرداماد، میدان امام خمینی، شوش، مولوی، میدان بریانک، میدان بهارستان و غیره باشند گزینه ارسال رایگان برایشان فعال می شود و امکان انتخاب آن را دارند. لازم به ذکر است که اجناسی همچون انواع کاغذ و مقوا، انواع تخته وایت برد، تخته گچی، تابلو اعلانات، پایه بردها و بوم و پایه بوم نقاشی به دلیل ابعاد و وزن بالا شامل این نوع از ارسال نمی شود.

ارسال عادی در تهران
ارسال عادی در تهران

برای سهولت در ثبت سفارش و همچنین ارسال سریع تر کالا، به شما پیشنهاد می کنیم به صورت اینترنتی ثبت سفارش خود را انجام دهید.

ارسال اکسپرس
ارسال اکسپرس

ارسال کالا به شهرستان به 3 روش انجام می گیرد

روش اول: ارسال توسط پست طی 3 الی 7 روز کاری

در این روش به طور اتوماتیک بر اساس متغیرهایی از جمله (وزن، ابعاد و مسافت) هزینه ارسال محاسبه می شود و در زمان خرید اجناس به صورت یک فاکتور واحد به طور کامل پرداخت می گردد. لازم به ذکر است که انتخاب ارسال توسط پست مزیت هایی از جمله: بسته بندی استاندارد، بیمه جهت مفقودی اجناس و ارسال پیامک در چند مرحله و مطلع کردن مشتری از وضعیت بسته را دارد.

روش دوم: ارسال توسط باربری طی 3 الی 7 روز کاری

در این روش جهت حمل اجناس از انبار فروشگاه برایتو تا باربری به طور اتوماتیک هزینه ای محاسبه می گردد که متغیرهایی از جمله (وزن و ابعاد) در آن تاثیرگذار هستند و در زمان خرید اجناس به صورت یک فاکتور واحد به طور کامل داخل سایت پرداخت می گردد. لازم به ذکر است که پرداخت هزینه ارسال اجناس از باربری تا مقصد بر عهده مشتری بوده (پس کرایه) که موظف به پرداخت آن در زمان تحویل گرفتن کالا می باشد.

روش سوم: ارسال توسط تیپاکس طی 3 الی 7 روز کاری

در این روش جهت بسته بندی و حمل اجناس از انبار فروشگاه برایتو تا تیپاکس مبلغی ثابت به جمع مبلغ فاکتور شما افزوده شده و در زمان خرید اجناس به صورت یک فاکتور واحد به طور کامل داخل سایت پرداخت می گردد. لازم به ذکر است که پرداخت هزینه ارسال اجناس از تیپاکس تا مقصد بر عهده مشتری بوده (پس کرایه) که موظف به پرداخت آن در زمان تحویل گرفتن کالا می باشد.

ارسال اجناس به شهرستان فقط در صورت تسویه کامل به صورت کارت به کارت و یا پرداخت آنلاین در وب سایت برایتو امکان پذیر است.

ارسال به شهرستان
ارسال به شهرستان

توصیه برایتو جهت بهترین نوع انتخاب نحوه ارسال اجناس: ارسال توسط پست مزیت هایی از جمله بسته بندی استاندارد، بیمه جهت مفقودی اجناس و ارسال پیامک در چند مرحله و مطلع کردن مشتری از وضعیت بسته را دارد.

ارسال به شهرستان با پست
ارسال به شهرستان با پست

چند نکته مهم زمان خرید از فروشگاه اینترنتی برایتو

  • برای سهولت در ثبت سفارش و همچنین ارسال سریع تر کالا، ثبت سفارش خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.
  • در زمان تحویل کالا مشتری موظف به ارائه کارت شناسایی معتبر به نام شخص سفارش دهنده می باشد.
  • به دلیل بروز احتمالی مشکلات و قوانین ساختمان ها، همکاران ما موظف به تحویل کالا دم درب اصلی ساختمان می باشند.
  • به هیچ عنوان تسویه مبلغ فاکتور به صورت نقدی صورت نمی گیرد.
  • تحویل اجناس سفارش داده شده توسط شما مشتری گرامی در اماکن عمومی همچون کافی نت، هتل، رستوران و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، قابل استناد و دقیق باشد.
  • فروشگاه برایتو با تمام توان و در صورت امکان کالاهای ارسال شده را بررسی و بعد از اطمینان از سلامت فیزیکی، ترخیص کالا را از انبار انجام می دهد در زمان ارسال و جا به جایی احتمال بروز هرگونه مشکلی وجود دارد بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط سفارش دهنده از مامور ارسال کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود. مشتری موظف است کالای دریافتی را به دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. در غیر این صورت کالای تحویل داده شده از طرف فروشگاه برایتو سالم تلقی شده که این موضوع هرگونه حقی را از طرف مشتری بابت پیگیری و مرجوعی کالا سلب می نماید.