زمان ارسال سفارش

ارسال کالا

ارسال کالا

فروشگاه برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با ارسال رایگان خدماتی نوین را جهت خریدی آسان در بستر اینترنت فراهم نموده است

ارسال کالا در تهران به دو روش انجام می گیرد

روش اول: ارسال عادی کالا در تهران ظرف مدت 3 الی 4 روز کاری صورت می پذیرد.

روش دوم: ارسال اکسپرس (تحویل فوری) که پس از گذشت 8 ساعت کاری تحویل داده خواهد شد. این نوع از ارسال فقط در روزهای شنبه تا چهارشنبه از آغاز همان روز کاری تا ساعت 13 همان روز به غیر از ایام تعطیل انجام می گیرد. در ارسال اکسپرس در صورتی که سفارش قبل از ساعت 13 باشد تا ساعت 8 شب همان روز تحویل داده می شود و در غیر این صورت تحویل کالا به اولین روز کاری بعد از سفارش تا قبل از ساعت 12 ظهر موکول می شود.

هزینه ارسال عادی در تهران

 • هزینه ارسال عادی در شهر تهران بر اساس وزن کالا و مقصد تحویل گیرنده می تواند متغیر باشد، چنانچه کاربر ارسال توسط پست را انتخاب نماید، هزینه ارسال بر اساس نرخ نامه مصوب پست جمهوری اسلامی ایران داخل سایت به صورت اتوماتیک محاسبه می گردد.
 • چنانچه ارسال به صورت عادی را انتخاب نماید هزینه ارسال بر اساس نرخ مصوب پیک مجموعه برایتو به صورت اتوماتیک محاسبه می شود.

فروشگاه برایتو جهت ارسال رایگان اقلام خریداری شده توسط شما تمهیداتی را در نظر گرفته که این خدمت ارائه شده بر اساس جمع مبلغ خرید از 100.000 تومان تا 300.000 تومان و بر اساس مقصد تحویل گیرنده متغیر می باشد.

ارسال عادی در تهران

ارسال عادی در تهران

هزینه ارسال اکسپرس در تهران

 • در صورت موجودی کالا در انبار برایتو طی بازه زمانی 8 ساعت اجناس به صورت اکسپرس (ارسال فوری) ارسال می گردد. لازم به ذکر است که تمامی سفارش هایی که به صورت اکسپرس ارسال می شود شامل هزینه می باشد.
 • هزینه ارسال اکسپرس (ارسال فوری) در شهر تهران بر اساس وزن کالا و مقصد تحویل گیرنده می تواند متغیر باشد، هزینه ارسال بر اساس نرخ نامه مصوب پیک (اسنپ یا الوپیک) در همان روز محاسبه شده و توسط مشتری در محل تحویل کالا پرداخت می گردد.

برای سهولت در ثبت سفارش و همچنین ارسال سریع تر کالا، به شما پیشنهاد می کنیم به صورت اینترنتی ثبت سفارش خود را انجام دهید.

ارسال اکسپرس

ارسال اکسپرس

رویه ارسال کالا به شهرستان

ارسال اجناس به شهرستان از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، باربری یا تیپاکس انجام می گیرد و هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد، که هزینه پست به صورت اتوماتیک داخل سایت محاسبه شده، همچنین هزینه باربری و تیپاکس به صورت پس کرایه می باشد که توسط مشتری در مقصد پرداخت می گردد و فقط هزینه تا باربری و تا تیپاکس داخل سایت به صورت اتوماتیک محاسبه می شود که مشتری ملزم به پرداخت آن می باشد.

ارسال اجناس به شهرستان فقط در صورت تسویه کامل به صورت کارت به کارت و یا پرداخت آنلاین در وب سایت برایتو امکان پذیر است.

ارسال به شهرستان

ارسال به شهرستان

هزینه ارسال کالا به شهرستان از طریق باربری یا تیپاکس

 1. هزینه ارسال کالا از درب انبار به باربری یا تیپاکس نسبت به حجم مرسوله و مبلغ نهایی فاکتور متغیر است که تمامی این فرآیندها در فروشگاه برایتو به صورت اتوماتیک محاسبه می گردد.
 2. هزینه محاسبه شده ارسال کالا از درب انبار تا باربری یا تیپاکس به طور کامل به عهده مشتری بوده که قبل از ارسال باید تسویه کامل گردد.
 3. هزینه ارسال کالا از باربری یا تیپاکس تا مقصد به عهده مشتری بوده.
ارسال به شهرستان با پست

ارسال به شهرستان با پست

چند نکنه مهم زمان خرید از فروشگاه اینترنتی برایتو

 • برای سهولت در ثبت سفارش و همچنین ارسال سریع تر کالا، ثبت سفارش خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.
 • در زمان تحویل کالا مشتری موظف به ارائه کارت شناسایی معتبر به نام شخص سفارش دهنده می باشد.
 • به دلیل بروز احتمالی مشکلات و قوانین ساختمان ها، همکاران ما موظف به تحویل کالا دم درب اصلی ساختمان می باشند.
 • ضمناً به هیچ عنوان تسویه مبلغ فاکتور به صورت نقدی صورت نمی گیرد.
 • تحویل اجناس سفارش داده شده توسط شما مشتری گرامی در اماکن عمومی همچون کافی نت، هتل، رستوران و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، قابل استناد و دقیق باشد.
 • فروشگاه برایتو با تمام توان و در صورت امکان کالاهای ارسال شده را بررسی و بعد از اطمینان از سلامت فیزیکی، ترخیص کالا را از انبار انجام می دهد در زمان ارسال و جا به جایی احتمال بروز هرگونه مشکلی وجود دارد بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط سفارش دهنده از مامور ارسال کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود مشتری موظف است کالای دریافتی را به دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند در غیر این صورت کالای تحویل داده شده از طرف فروشگاه برایتو سالم تلقی شده که این موضوع هرگونه حقی را از طرف مشتری بابت پیگیری و مرجوعی کالا سلب می نماید.