شیوه های پرداخت

فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر و لوازم اداری با ارسال رایگان خدماتی نوین را جهت خریدی آسان در بستر اینترنت فراهم نموده است. شما می توانید تمامی نیاز های نوشت افزاری، لوازم و تحریر و ملزومات اداری جهت استفاده در مدارس، مهد کودک ها و ادارات را در سایت ما جستجو و خریداری نمایید.

 

آرامش و اطمینان در خرید اینترنتی

 

∴ با خیالی آسوده از برایتو خرید کنید ∴♦ فروشگاه ما دارای تمامی نماد های اطمینان لازم از جمله «نماد اعتماد الکترونیکی» و «نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال» می باشد.

♦ دارای درگاه امن پرداخت پی پینگ (PayPing) که از آغاز تا پایان یک پرداخت امن و موفق را تجربه می کنید. پی پینگ به‌عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی ایران، با ارائه‌ی درگاه پرداخت امن، روزانه میزبان چندین هزار تراکنش در شبکه بانکی کشور می باشد.

 

 

شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت

پرداخت به صورت اینترنتی

کاربر محترم شما می توانید پس از انتخاب کالا و افزودن آن به سبد خرید با انتخاب گزینه پرداخت به صورت اینترنتی و با همراه داشتن اطلاعات کارت بانکی هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای شما محسوب می شود. پس از پرداخت مبلغ سفارش به صورت آنلاین متن پیامکی مبنی بر (سپاس از خرید شما کد پیگیری 5 رقمی) به شماره همراهی که قبلاً در قسمت ثبت نام وارد نموده اید ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش به همکاران ما نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله بسته بندی و ارسال می شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران خواهد شد.

نحوه پرداخت به صورت اینترنتی

شماره 16 رقمی روی کارت عابر

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کارت که لازم است آن را قبلاً فعال نموده باشید

cvv2 (یک کد 3 یا 4 رقمی است که روی کارت بانکی درج می شود)

تاریخ انقضاء کارت بانکی

مبلغ فاکتور خود را به صورت آنلاین داخل درگاه سایت پرداخت نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید. لازم به ذکر است ارسال کالا به آدرس ثبت شده توسط شما در سایت انجام می گیرد، همچنین ارائه کارت شناسایی معتبر به نام شخص سفارش دهنده زمان تحویل کالا الزامی است.

نحوه پرداخت به صورت اینترنتی

نحوه پرداخت به صورت اینترنتی

پرداخت از طریق کارت به کارت

توجه داشته باشید که تنها شماره کارت معتبر فروشگاه اینترنتی برایتو که می توانید مبلغ فاکتور خود را تسویه نمایید این شماره کارت می باشد.

شماره کارت: 6218  4946  9975  6037

به نام: سید شهاب الدین آذرنیاکان

نام بانک: بانک ملی

لازم به ذکر است واریز وجه به شماره کارتی دیگر و توجه نکردن به این موضوع به منزله تسویه فاکتور نمی باشد و عواقب پیش آمده پس از آن بر عهده خود مشتری است. در روش پرداخت از طریق کارت به کارت قبل از خروج جنس از انبار مبلغ کل فاکتور باید تسویه گردد.

کارت به کارت

کارت به کارت

توجه:

  • برای سهولت در ثبت سفارش و همچنین ارسال سریع تر کالا، ثبت سفارش خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.
  • در زمان تحویل کالا مشتری موظف به ارائه کارت شناسایی معتبر به نام شخص سفارش دهنده می باشد.
  • به دلیل بروز احتمالی مشکلات و قوانین ساختمان ها، همکاران ما موظف به تحویل کالا دم درب اصلی ساختمان می باشند.
  • ضمناً به هیچ عنوان تسویه مبلغ فاکتور به صورت نقدی صورت نمی گیرد.
  • تحویل اجناس سفارش داده شده توسط شما مشتری گرامی در اماکن عمومی همچون کافی نت، هتل، رستوران و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، قابل استناد و دقیق باشد.
  • فروشگاه برایتو با تمام توان و در صورت امکان کالاهای ارسال شده را بررسی و بعد از اطمینان از سلامت فیزیکی، ترخیص کالا را از انبار انجام می دهد در زمان ارسال و جا به جایی احتمال بروز هرگونه مشکلی وجود دارد بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط سفارش دهنده از مامور ارسال کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود مشتری موظف است کالای دریافتی را به دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند در غیر این صورت کالای تحویل داده شده از طرف فروشگاه برایتو سالم تلقی شده که این موضوع هرگونه حقی را از طرف مشتری بابت پیگیری و مرجوعی کالا سلب می نماید.