ست رومیزی تک آذران تحریرات کد 362

ست رومیزی یکپارچه و کارآمد آذران مدل 362 جهت جمع و جور کردن و نظم بخشیدن به نوشت افزار روی میز کارتان که می توانید طبق نیاز از خانه های به هم پیوسته و جادار این ارگانایزر اداری رومیزی استفاده نمایید. شرکت آذران تحریرات محصولی به نام ست لوازم اداری رومیزی کد 362 را جهت استفاده بر روی انواع میز اداری کوچک و شلوغ که امکان گم شدن وسایل رومیزی زیاد است، طراحی و تولید نموده است. این ست یکپارچه دارای جای تقویم رومیزی، جای چسب نواری 2 سانت، جای کاغذ یادداشت، جایی جهت قرار دادن سوزن ته گرد یا پونز، خانه ای دیگر برای نگهداری گیره کاغذ یا کلیپس کاغذ، محلی جهت گذاشتن یک دفتر تلفن یا دفترچه یادداشت کوچک، قسمتی درب دار که امکان قرار دادن مهر یا اشیاء مهم که می خواهیم در جلوی دید همگان نباشد و 11 عدد حفره جهت گذاشتن انواع خودکار یا مداد می باشد. ست رومیزی اداری پلاستیکی آذران با ابعاد 17.5 × 52 سانتی متر و وزن 400 گرم در دو رنگ مشکی و کرم به دلیل پیوستگی تمامی اقلام مصرفی لوازم اداری فضای کمی را روی میز اشغال کرده و در زمان نیاز به هر وسیله ای به راحتی می توانید آن را یافته و به سرعت به کار خود ادامه دهید.

تاریخچه شرکت آذران تحریرات

شرکت آذران تحریرات از سال 1352 با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و روز دنیا پیشرو در صنعت، تولیداتی از جنس پلاستیک از مواد (ABS) که مخفف Acrylonitrile-Butadiene-Styrene (اکریلونیتریل بوتادین استایرن) می باشد، را می سازد. انتظاراتی که از محصولات پلاستیکی این شرکت می رود، مقاومت بالا در برابر ضربات ناگهانی، فشار، رطوبت و حرارت است. کارخانه آذران تحریرات توانسته است گامی مهم در صنعت وابسته به محصولات پلاستیکی در کشور عزیزمان ایران بردارد.

فروش اینترنتی ست رومیزی اداری

فروشگاه برایتو مرکز فروش ست رومیزی اداری، انواع مجموعه لوازم اداری رومیزی متنوع را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت به صورت فروش عمده و جزیی جهت استفاده بر روی میز مدیران، کارمندان ادارات، منشی پزشکان، دانش آموزان، مدارس و دانشگاه ها پیشنهاد می نماید.

ادامه مطلب