x

کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

Cell Print Paper Pack of 5

بیش از 2 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند

قیمت : 275,000 تومان

ویژگیهای محصول :
 • سایز : A4
 • گرماژ : 80گرم
 • جنس : تحریر
 • تعداد در بسته : 2500 برگ
 • عرضه کننده : فروشگاه برایتو
هنوز امتیازی دریافت نکرده است.
قیمت : 275,000 تومان

کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی سهم زیادی از بازار را در زمینه فروش کاغذ به خود اختصاص داده که این موضوع روز به روز به دلیل قیمت مناسبش در مقایسه با انواع برندهای دیگر رو به افزایش است. البته همانطور که می دانید تنها قیمت نمی تواند معیاری درست برای انتخاب باشد. کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی با وجود قیمت مناسب، دارای کیفیتی بالا و مثال زدنی است به طوری که کاغذی با درجه سفیدی مطلوب، با ضخامت 80 گرم واقعی، مقاوم در برابر کشش و در نهایت پارگی داخل انواع دستگاه پرینتر و فتوکپی. به دلیل استفاده از دستگاه های به روز برش لیزر دارای خط برشی صاف می باشد که موجب می شود محصولی در نهایت منطبق با استانداردهای کیفی روز را در اختیار داشته باشید. کشورمان ایران به دلیل استفاده زیاد از انواع کاغذ در سایزها و گرم های مختلف به یک یا چند تولیدکننده کاغذ که بتواند پاسخگوی نیازهای روز ادارات، موسسات، مدارس، دانشگاه ها و بیمارستان ها باشد نیازمند است که در این راستا کارخانه فام کویر با برند ثبت شده سل پرینت (Cell Print) در سال های اخیر توانسته است بخشی از این نیاز را مرتفع سازد. این شرکت با داشتن پشتکار اقدام به وارد نمودن کاغذهایی با کیفیت به صورت رول از دو کشور مطرح چین و اندونزی نموده است که دارای کاغذهایی با کیفیت، سفیدی مطلوب و ضخامتی استاندارد هستند. شرکت کاغذ سل پرینت یزد با در اختیار داشتن دستگاه های به روز برش لیزر دقیق و بسته بندی به صورت تمام اتوماتیک در گام اول اقدام به برش رول کاغذ و تبدیل به انواع سایز کاغذ در ابعاد A4,A5 و A3 می نماید که بعد از حرکت بر روی ریل ها که پلی ارتباطی بین دستگاه های برش و بسته بندی است به قسمت بسته بندی رسیده و با استفاده از جلدی سلفونی و قابل بازیافت بسته هایی 500 عددی از کاغذ سل پرینت را تولید و در نهایت به صورت یک کارتن شامل 5 بسته کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی جهت استفاده روانه بازار می کند.

کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

 

مشخصات کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

به طور استاندارد وزن یک برگ کاغذ در ابعادی برابر با 1 × 1 متر مربع اندازه گیری می شود که کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی، به معنی آن است که در هر متر مربع، 80 گرم وزن دارد که می تواند ضخامتی قابل قبول، استاندارد و مناسب برای استفاده در انواع دستگاه کپی، پرینتر و فکس محسوب شود. در بازار، کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی را به عنوان یک کاغذ A4 خوب و با کیفیت می شناسند. همانطور که گفتیم این موضوع به این دلیل است که این محصول بیشترین مطابقت را با آب و هوای ایران دارد. و در زمان استفاده داخل دستگاه گیر نمی کند، پاره نمی شود، لول نمی شود و یا به اصطلاح حالت بادبزنی درون هیتر به خود نمی گیرد. این محصول از موادی مانند چوب خام تولید می شود که در مراحل فراوری چوب، خمیری از جنس سلولوز (خمیر کاغذ عاری از کلر با تکنولوژی آلکالین) به دست می آید که باعث می شود محصول نهایی رنگی بسیار متمایل به سفید داشته باشد. معمولاً کاغذ ارزان قیمت به طور کلی نمی تواند از چنین ویژگی هایی برخوردار باشد. هر برگ کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی دارای ابعادی برابر با 21 × 29.7 سانتی متر بوده که آن را به تعداد 500 برگ بر روی یکدیگر به طور منظم و دقیق داخل یک بسته سلفونی قابل بازیافت قرار می دهند. لازم به ذکر است توانسته ایم با همت و پشتکار بخش زیادی از نیاز کشور به کاغذ را با وجود کاغذ سل پرینت یزد و کاغذ سل پرینت اصفهان برطرف کنیم، در این راستا فروشگاه برایتو این محصول ایرانی را که می تواند با اکثر دستگاه های کپی و پرینتر مطابقت داشته باشد و رضایت مشتری را بعد از مصرف چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت جلب کند به سبد اجناس خود اضافه نموده است. این نوید را به شما می دهیم که در این فروشگاه می توانید بهترین قیمت کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی را بیابید و بعد از خرید از استفاده آن داخل انواع دستگاه پرینتر لذت ببرید.

مشخصات کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

ویژگی های کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی دارای کیفیتی مطلوب و قابل رقابت با انواع برندهای خارجی می باشد. این به دلیل آن است که تولیدکنندگان این محصول ایرانی در طول روند تولید استانداردهای لازم را رعایت می کنند. به طور مثال رول کاغذ از مزارع اکالیپتوس در اندونزی بعد از فراوری و تولید وارد کشور می شود که این پروسه تحت نظارت و بررسی دقیق واحد کنترل کیفیت این کارخانه انجام می گیرد. در مرحله بعد سوله های تجهیز شده به دستگاه های برش و بسته بندی تمام اتوماتیک کاغذ می تواند محصولی قابل رقابت را در بازار عرضه کند. از مزیت های دستگاه برش لیزر تمام اتوماتیک این است که به طور خودکار و با قدرت بالا کاغذها را در ابعاد بزرگ بر روی یکدیگر فشرده می کند و بعد با دقت بسیار بالا و میلیمتری کاغذ ها را در ابعاد A4 برش می زند که به دلیل برخوردار بودن از تیغ بسیار تیز و برنده، لبه های کاغذ بسیار صاف، یکدست و بدون پرز برش می خورد. یکی از بزرگترین مشکلات و معایب انواع کاغذ در بازار به دو شکل نمایان می شود که می توان از جمله این مشکلات به تمایل رنگ کاغذ به زردی یا صورتی نام برد که در این باره در قسمت بالا توضیحاتی داده شد و مشکل بعدی داشتن پودر یا پرز کاغذ می باشد که کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی عاری از این مشکلات است و باعث می شود تا زمانی که کاغذ را داخل انواع دستگاه کپی، پرینتر یا فکس قرار می دهید، به دلیل نداشتن پرز کاغذ قسمت هایی که در دستگاه با کاغذ در تماس است مانند غلطک ها، درام، مگنت و غیره تمیز بماند. که این موضوع باعث استهلاک کمتر دستگاه شما در طولانی مدت می شود و در نهایت استفاده از کاغذ Ceel Print دوستدار دستگاه های شما بوده و مقرون به صرفه می باشد.

انواع کاغذ سل پرینت از نظر سایز و بسته بندی

انواع کاغذ سل پرینت از نظر سایز و بسته بندی

به طور معمول همانطور که گفته شد، کارخانه سل پرینت پس از وارد نمودن رول کاغذ از دو کشور اندونزی و چین این محصول را بین دو کارخانه یزد و اصفهان منتقل می کند و پس از عملیات برش و بسته بندی محصول نهایی به دست آمده طبق نیاز و برنامه ریزی های از قبل تأیین شده داخل بازار ارسال می شود. به همین دلیل است که مصرف کنندگان این محصول آن را با دو نام کاغذ سل پرینت یزد و یا کاغذ سل پرینت اصفهان می شناسند که از نظر کیفیت، برش و بسته بندی در یک سطح قرار دارند و از نظر قیمت تمام شده کاغذ، تفاوتی نمی کنند. این محصول با توجه به موارد ذکر شده و استقبال زیاد، خود به خود توانسته است بخش زیادی از نیاز بازار را مرتفع ساخته و جایگاهی مناسب در این زمینه را به دست آورد اما به دلیل حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی بهتر است با کمی تغییر در خرید، سعی کنیم بیشتر از این تولیدات حمایت کنیم. کاغذ سل پرینت در سه سایز کاغذ A3 کارتن 3 عددی، کاغذ A4 کارتن 5 عددی و کاغذ A5 کارتن 10 عددی برش خورده و بسته بندی می شود. کارتن در نظر گرفته شده جهت بسته بندی از ضخامت و مقاومت مناسبی برخوردار است و در ابعادی برابر با 27.5 × 29.7 × 21 سانتی مترو همچنین وزنی برابر با 1300 گرم می باشد و باعث می شود که در زمان حمل و نقل بسته های موجود آسیب نبیند. همچنین یک تسمه پلاستیکی برای جا به جایی راحت تر، دور کارتن پیچیده شده که می تواند به طور مستقیم باعث پلمپ ماندن درب کارتن هم محسوب شود. به طور کلی کارخانه کاغذ سل پرینت توانسته است با رعایت تمام استانداردهای تولید، محصولی با کیفیت و قیمتی قابل رقابت را عرضه نماید.

نکته مهم در زمان استفاده از کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

نکته مهم در زمان استفاده از کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

 • ساختار سلولوزی کاغذ نسبت به نوسانات شدید دمایی حساس است، پس سعی کنید این محصول را به دور از تغییرات ناگهانی دمایی نگهداری نمایید.
 • کاغذ سل پرینت می تواند مقاومتی مناسب در زمان کشش داخل دستگاه از خود نشان دهد و پاره نشود، ولی با وجود قرار گرفتن در معرض رطوبت این مقاومت را از دست می دهد.
 • جلدی از جنس سلفون وجود دارد که عایقی مناسب جهت جلوگیری از ورود رطوبت در داخل بسته بندی می باشد و این امکان را به کاربر می دهد تا بعد از استفاده مقدار باقی مانده از کاغذ را مجدداً داخل بسته بندی قرار دهد تا در مراحل بعدی، کاغذ مرغوبیت و کیفیت خود را از دست ندهد.
 • کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی دوستدار محیط زیست، یک برند ایرانی و یک افتخار ایرانی است که لذت استفاده از آن را برای ما دو چندان می کند.
 • بهتر است بدانید که محصول تولید شده 100 درصد قابلیت بازیافت را دارد.
 • استفاده از مواد اولیه مرغوب، یعنی تولید این کاغذ از درخت های اکالیپتوس با کیفیت که باعث می شود قابلیت انجام پرینت به صورت پشت و رو را بر روی آن داشته باشید بدون آن که کاغذ درون دستگاه گیر کند یا اصطلاحاً لول شود.

بهترین کاغذ برای پرینتر و دستگاه کپی

بهترین کاغذ برای پرینتر و دستگاه کپی

نیاز ما به کاغذ در راستای ثبت اطلاعات مهم که گاه و بیگاه می تواند مورد استفاده ما قرار گیرد روز به روز رو به فزونی است. این امر موجب می شود تا تولیدکنندگان انواع کاغذ تحریر را در سایزهای مختلف و گرماژهای متفاوت تولید و در دسترس مصرف کنندگان این کالای حیاتی قرار دهند. کاغذ یکی از اختراعات مهم بشر در زمینه ثبت اطلاعات و انتقال آن به آیندگان بوده که همواره توانسته است جایگاه استراتژیک خود را با وجود انواع تبلت، کامپیوتر و گوشی حفظ نماید. محققان بر این باور هستند که مطالعه فیزیکی از روی برگ های کاغذ همچنان مؤثرتر از خواندن کتاب های الکترونیکی می باشد و این امر سبب شده تا با وجود کمتر شدن استفاده از کاغذ به صورت کتاب، مجله و غیره باز هم این یار قدیمی مأمنی جهت ثبت آثار ما باقی بماند. با توجه به مطالب ذکر شده در بالا و روشن شدن جایگاه کاغذ هستند کسانی که در بازار به دنبال یافتن بهترین کاغذ برای پرینتر و دستگاه کپی خود می گردند. از این رو با بررسی های صورت گرفته از طرف فروشگاه اینترنتی برایتو و تحقیقات میدانی از مراکز خرید و فروش کاغذ، می توانیم کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی را یکی از پر فروش ترین، معتبرترین، با کیفیت ترین و همانطور ارزان قیمت ترین کاغذ A4 موجود در بازار معرفی کنیم. و این اطمینان را می دهیم که با وجود تولیدکنندگان دلسوز همچنان بتوانیم این محصول را با حفظ کیفیت اولیه در آینده عرضه کنیم.

خرید جزئی و عمده کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

خرید جزئی و عمده کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

عموماً ارگان های بزرگ مانند ادارات، بیمارستان ها، مدارس، بانک ها، دانشگاه ها که در روز باید تعداد زیادی برگ کاغذ را کپی یا پرینت بگیرند، خرید کاغذ A4 را به صورت عمده انجام می دهند. فایده این کار این است که می توانند با قیمت مناسب تری نسبت به خریدهای نسبتاً کم، این کار را انجام دهند تا روی هزینه کردهای خود صرفه جویی کنند. امروزه به دلیل افزایش جمعیت و ادغام شدن چندین مرکز با یکدیگر و تبدیل شدن به یک مرکزی واحد، خرید عمده کاغذ A4 بیشتر به چشم می خورد. البته هنوز هستند کسانی که باید زمینه ای جهت خریدهای جزئی برایشان فراهم باشد و فروشگاه برایتو از این امر غافل نیست. پس کالاهایی با تنوع بالا در سبد محصولات خود قرار داده است تا افراد بتوانند طبق نیاز، خرید خود را انجام دهند. از جمله این محصولات پرفروش کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی می باشد و همانطور که گفتیم به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، کالایی قابل رقابت است. سعی بر آن است که با تخیفف های در نظر گرفته شده بتوانیم بستری مناسب جهت مراجعه برای خرید عمده کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی در راستای مدیریت و کاهش هزینه کردهای مجموعه های بزرگ باشیم. البته در صورت خریدهای بالای 50 کارتن می توانید درصدی جزئی از قیمت درج شده بر روی این محصول را با هماهنگی همکاران ما در قسمت فروش به صورت کد تخفیف دریافت کرده و درون سبد خرید خود اعمال نمایید.

خرید جزئی و عمده کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی

وزن 13 kg
نوع

کاغذ تحریر 80 گرم

سایز

A4

ابعاد

27.5 × 29.7 × 21 سانتی متر

گرماژ

80 گرم

جنس

تحریر

رنگ بندی

سفید

تعداد در بسته

2500 برگ

نوع بسته بندی

کارتن

وزن

13000 گرم

مناسب برای

پرینتر لیزری، جوهرافشان، کپی، فکس

کشور سازنده

اندونزی بسته بندی در ایران

عرضه کننده

فروشگاه برایتو

رنگ
ویژگی ها

, , , , , ,

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

 • پیشنهاد می‌کنم
 • خیر ، پیشنهاد نمی‌کنم
 • نظری ندارم
 • نقاط قوت
 • نقاط ضعف

کاغذ A4 سل پرینت 80 گرمی کارتن 5 عددی
 • 465097
 • 4650971
علاقه مندی ها 0
مقایسه