تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر

Sadaf Magnetic Whiteboard 70 × 100

ویژگیهای محصول :
 • جنس : چوبی با روکش وارداتی
 • کاربرد : اداری، آموزشی
 • مگنت : دارد
 • نوع فریم : آلومینیومی
 • عرضه کننده : فروشگاه برایتو
 • هزینه ارسال : دارد
هنوز امتیازی دریافت نکرده است.
قیمت : 410,000 تومان

تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر

تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر با ابعادی مناسب در شرکت ها، منازل، اتاق کنفرانس ادارات جهت اطلاع رسانی و در مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی به عنوان یک وسیله کمک آموزشی مهم و کارآمد مورد استفاده قرار می گیرد و در این مراکز به دلیل استفاده زیاد در روز از این محصول سعی می شود از بهترین مارک تخته وایت برد موجود در بازار استفاده شود. در مکان هایی که به دلیل فضای کم محیط، جایی برای گذاشتن تخته وایت برد وجود ندارد تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر را روی دیوار نصب می کنند و در اتاق های کنفرانس که کاربر نیاز دارد بعد از نوشتن مطالب مورد نظر تخته را جا به جا کند تا بتواند مطالب را راحت تر به مخاطبین خود انتقال دهد از تخته وایت برد همراه با پایه استفاده می شود. کارخانه تولیدی صدف انواع تخته وایت برد در سایزهای مختلف را به صورت ساده یا با قابلیت آهنربایی با طراحی اختصاصی و منحصر به فرد خود تولید می کند که تخته وایت برد آهنربایی جهت نوشتن با ماژیک وایت برد و چسباندن عکس یا کاغذ به وسیله آهنربا و تخته وایت برد معمولی فقط جهت نوشتن و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می گیرد. این واحد تولیدی در ساخت انواع قاب تخته وایت برد مغناطیسی از مواد اولیه مرغوب (شمش آلومینیوم) استفاده می نماید که بعد از فرم دهی و قالب زنی جهت براده برداری و مقاومت بیشتر این محصول در برابر تاب برداشتن عمل آنادایز را انجام می دهد و با طراحی اختصاصی گوشه های پلاستیکی به صورت تزریقی توانسته یک قاب مقاوم برای تحمل وزن های بالا و یا ضربات ناگهانی به گوشه تابلو تولید کند. همچنین ورق به کار رفته در تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متراز جنس ام دی اف 3 میلی متر می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که صاف و یکدست بوده و بعد از تولید و چسباندن ورق مخصوص تابلو وایت برد کاربر با یک سطح صاف، صیقلی و بدون ناهمواری جهت نگارشی آسان مواجه است که اثرات ماژیک بعد از نوشتن به راحتی از روی آن پاک می شود.

تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر

ویژگی های تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر

 • استفاده از ورق وایت برد کره ای درجه یک با ضخامت 1.5 میلی متر در ساخت تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر که با رنگ مخصوص تابلو وایت برد (دو پوششه) پوشیده شده و باعث می شود جای ماژیک از روی سطح سفید تخته به راحتی پاک شود.
 • این محصول دارای تعداد مشخصی پیچ و رولپلاک جهت نصب راحت آن بر روی دیوار می باشد به گونه ای که در قسمت بالایی دارای 2 قلاب تعبیه شده بر روی فریم آلومینیومی می باشد که این امکان را برای کاربر به وجود می آورد که با اندازه گیری فواصل این دو قلاب از یکدیگر و ایجاد دو سوراخ بر روی دیوار با همان فاصله تخته را بر روی مکان مورد نظر متصل نماید. این نکته لازم به ذکر است که قلاب ها در طول این تابلو قرار گرفته است و در صورت نیاز می توانید با جا به جا کردن قلاب ها این محصول را به صورت عمودی نصب نمایید.
 • جهت سهولت و هر چه کاربردی تر شدن این محصول یک جای ماژیک آلومینیومی با طول و عرضی مناسب و استاندارد بر روی فریم تعبیه شده که این امکان را برای شما به وجود می آورد تا بتوانید تخته پاک کن و تعدادی ماژیک را روی آن قرار داده تا این ابزار به راحتی در هر حال جهت نوشتن و پاک کردن در دسترس شما باشد و از گم شدن مداوم این وسایل جلوگیری شود.
 • تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر از قسمت های مختلفی ساخته شده است یک ورق آلومینیومی، یک کلاف و تعدادی بست که جهت جلوگیری از تاب برداشتن و ایجاد یک ساختار مقاوم در برابر خمیدگی. تولیدی صدف از یک ورق 3 میل از جنس MDF وارداتی با مقاومت بالا استفاده می کند به گونه ای که با متصل کردن ورق بر روی آن محصولی با کیفیت بالا ایجاد می شود.
 • همچنین 2 قلاب از جنس استیل ضد زنگ و مقاوم که در بالای این محصول تعبیه شده باعث راحتی در نصب تابلو روی دیوار یا هر سطح صاف دیگری می شود.
 • برای جلوگیری از افتادن خط و خش در زمان جابه جایی و حمل و نقل روکشی پلاستیکی بر روی سطح ورق تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر وجود دارد. ورق به کار رفته در تمامی این محصولات در سایزهای بسیار بزرگ تر همراه با روکش وارد می شود. تولیدی صدف این ورق ها را در سایزهای مورد نیاز با گیوتین برش می زند این عمل باعث می شود تا مراحل انتهایی مونتاژ پوشش پلاستیکی عمل محافظتی خود را از ورق به خوبی انجام دهد. حتماً بعد از تهیه و خرید این محصول توجه داشته باشید که می بایست این پوشش را قبل از استفاده از روی ورق جدا کنید. به دلیل کیفیت بالا و شفاف بودن این روکش تقریباً قابل مشاهده نمی باشد و در صورت نوشتن با ماژیک بر روی آن خطوط به سادگی پاک نمی شود.
 • تولیدی صدف از یک فریم آلومینیومی با ضخامت 3 سانتی متر جهت ایجاد یک قاب نگهدارنده استفاده می کند که استفاده از آلومینیوم به دلیل وزن پایینی که دارد باعث هر چه سبک تر شدن وزن نهایی این محصول می شود. نوع آلومینیوم به کار رفته جهت ایجاد زهوار از مواد اولیه با کیفیت می باشد و به دلیل ضخامت بالایی که دارد باعث ایجاد مقاومت بیشتر جهت جلوگیری از تاب برداشتن تابلو می شود.
 • اتصال چهار نوار آلومینیومی در اطراف تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر با استفاده از 4 گوشه پلاستیکی تزریقی با طراحی اختصاصی صورت می پذیرد که تولید شده از مواد اولیه با کیفیت و غیر بازیافتی بوده و می تواند کلاف را با استحکامی بالا از گوشه ها به یکدیگر به خوبی متصل نماید که جلوه خاصی را در مجموع به کل کار می دهد. در تست های به عمل آمده از این مفصل پلاستیکی نتایج به دست آمده حاکی از آن است که در صورت بروز هر گونه حادثه (افتادن بر روی زمین) فرم اولیه خود را حفظ می کند. لازم به ذکر است که این گوشه های نگهدارنده پلاستیکی در رنگ بندی های متنوع و زیبا تولید شده و به کار گرفته می شود.
 • تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر قابلیت نصب بر روی پایه تخته وایت برد بزرگ را جهت سهولت در استفاده و جابه جایی بر روی سطوح صاف دارد.
 • شما می توانید انواع تخته پاک کن آهنربایی، انواع آهنربا مخصوص تخته وایت برد و ماژیک وایت برد را به وسیله حلقه مگنتی بر روی سطح ورق تخته وایت برد متصل نمایید. در بعضی از مراکز آموزشی یا ادارات، مطالب تایپ شده بر روی کاغذ (اطلاعیه و عکس) که برای متصل کردن آن ها قصد سوراخ کردن را ندارند به وسیله یک آهنربا بر روی تخته مغناطیسی می چسبانند در این حالت بدون هیچ گونه آسیب به اسناد و مدارک مهم می توانند آن ها را در معرض دید افراد مد نظر قرار دهند.

ویژگی های تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر

مشخصات تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر

 • ورق این تخته، وارداتی از کشور کره بوده که در ساخت آن از پوشش 2 لایه رنگ سفید جهت ماندگاری بالاتر در طولانی مدت استفاده شده است و همچنین سطحی صاف و صیقلی جهت پاک شدن راحت جای ماژیک بر روی تخته، کار را برای شما راحت نموده است.
 • از مشخصات مهم تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر رنگ بسیار سفید و شفاف به کار رفته در سطح صفحه این محصول می باشد که باعث خواناتر شدن نوشته با ماژیک می شود.
 • این تخته وایت برد مغناطیسی به طور کلی ابعادی برابر با 100 × 70 سانتی متر دارد که شامل وزنی برابر با 7000 گرم می باشد که قابلیت حمل آسان را برای کاربر ایجاد می کند.
 • در صورت استفاده صحیح از این تخته 1 سال شامل گارانتی می باشد که توجه به نکاتی در این راستا حائز اهمیت است.

مشخصات تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر

چگونه تخته وایت برد را تمیز کنیم؟

بلافاصله بعد از نگارش آثار به جا مانده از ماژیک را از سطح تخته پاک نموده و از ماندن جای جوهر ماژیک بر روی سطح تخته در طولانی مدت جداً جلوگیری نمایید و جهت طولانی تر شدن عمر آن هر ماه به طور منظم یک بار سطح تخته را با اسپری مخصوص تمیزکننده تخته وایت برد پاک نمایید. همچنین از تخته پاک کن هایی که دارای پدی زبر و غیر نرم می باشند استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد خط و خش بر روی ورق تخته وایت برد می شود که از کیفیت اولیه آن می کاهد و باعث می شود رد جوهر در درزهای به وجود آمده باقی بماند. معمولاً تخته پاک کن نمدی پیشنهاد ما جهت پاک کردن صحیح می باشد. استفاده از موادی غیر استاندارد مانند الکل، تینر، استون و بنزین جهت پاک کردن سطح تخته می تواند آسیب های جدی را در حین استفاده به وجود آورد. لازم به ذکر است به هیچ وجه از ماژیک غیر وایت برد (ماژیک مارکر یا پرمننت) بر روی سطح ورق تخته جهت نوشتن استفاده نکنید و نکته آخر استفاده نکردن از تخته پاک کن های کثیف و اشباع شده با جوهر می باشد.

تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر

خرید اینترنتی تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر

فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر برایتو با فراهم کردن بستر خرید لوازم کمک آموزشی به صورت آنلاین و با قیمتی ارزان، خرید  تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر را به شما پیشنهاد می کند. این تخته با قابلیت اتصال بر روی انواع پایه و اتصال به دیوار گزینه مناسبی جهت استفاده در مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها، مدارس، آموزشگاه ها، ادارات، اتاق های کنفرانس و غیره می باشد و با وجود استفاده از ورق وارداتی کره ای، فریم آلومینیومی با ضخامت بالا، وزن سبک، یک سال گارانتی، قیمتی ارزان و ابعادی مناسب می تواند یک انتخاب خوب و درست محسوب شود.

خرید اینترنتی تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر

وزن 7 kg
ابعاد

100 × 70 سانتی متر

جنس

چوبی با روکش وارداتی

ضخامت

3 سانتی متر

کاربرد

اداری، آموزشی

مدل

صدف

وزن

7000 گرم

گارانتی

1 سال

مگنت

دارد

قابلیت نصب روی دیوار

دارد

قلاب جهت نصب

دارد

نوع فریم

آلومینیومی

جای ماژیک آلومینیومی

دارد

اقلام همراه

پیچ و رولپلاک

کشور سازنده

ایران

عرضه کننده

فروشگاه برایتو

هزینه ارسال

دارد

رنگ
ویژگی ها

قابلیت استفاده در طولانی مدت
ورق وارداتی کره ای با رنگ الکترواستاتیک
بست پلاستیکی مقاوم در چهارگوش فریم

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تخته وایت برد مغناطیس صدف سایز 100 × 70 سانتی متر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

 • پیشنهاد می‌کنم
 • خیر ، پیشنهاد نمی‌کنم
 • نظری ندارم
 • نقاط قوت
 • نقاط ضعف