جای کاغذ یادداشت طلقی 10 × 10 سانتی متر

کارمندان ادارات جهت یادداشت برداری مطالب مهم روزمره که در لحظه اتفاق میفتد و باید جهت یادآوری، آن مطلب را روی کاغذی بنویسند می توانند از کاغذ یادداشت 10 در 10 استفاده نمایند. جهت نگهداری این کاغذ از جا کاغذ یادداشت رومیزی استفاده می شود. در ساخت جای کاغذ یادداشت پلاستیکی از طلقی شفاف، بی رنگ، با ضخامت بالا، از مواد استاندارد و غیر بازیافتی استفاده شده است. لبه هایی پرداخت شده جهت جلوگیری از خراشیده شدن پوست دست و 4 پایه از جنس پلکسی که باعث ایجاد فاصله ای مناسب با میز کار و زیبایی این محصول شده است. همچنین یک لبه باز جهت برداشتن راحت تر کاغذ تعبیه شده. جای برگه یادداشت رومیزی با رنگ شفاف را می توان به عنوان جای کاغذ یادداشت تبلیغاتی با چاپ متنی جهت هدیه دادن یا تبلیغات در راستای معرفی یک کسب و کار استفاده کرد. جای کاغذی یادداشت کریستال مناسب جهت ست کردن با انواع جای سوزن کریستالی، پایه تقویم کریستالی، جاقلمی کریستال و پایه چسب کریستال.

ویژگی های جا یادداشتی طلقی

  • استند کاغذ یادداشت طلقی با وزن 100 گرم در ابعاد 10.5 × 10.5 سانتی متر ساخته شده.
  • این جا کاغذی اداری با قابلیت نگهداری 300 برگ کاغذ با ابعاد کاغذ یادداشت 10 × 10.
  • تعبیه شیاری بر روی بدنه پلاستیکی جا یادداشتی رومیزی جهت دسترسی راحت تر به کاغذ درون آن.
  • این جای کاغذی یادداشت کریستالی دارای رنگ شفاف جهت هماهنگ کردن با انواع ست رومیزی اداری ارزان.

خرید اینترنتی جای کاغذی یادداشت کریستالی

فروشگاه آنلاین لوازم تحریر برایتو خرید جای کاغذ یادداشت ارزان پلاستیکی را با بالاترین کیفیت جهت تکمیل ست رومیزی کارمندی و نظم بخشیدن به میز کاری شما، پیشنهاد می نماید. همچنین شما می توانید با مشاهده قیمت جای کاغذ یادداشت با مدل های متنوع محصول مورد نظر خود را در سایت جست و جو کرده و از خدمات ارسال رایگان و تخفیف دار این فروشگاه بهره مند شوید.

انواع جای برگ یادداشت اداری

جای کاغذ یادداشت پلاستیکی، جای کاغذ یادداشت طلقی، جا کاغذی یادداشت فلزی، جای کاغذ یادداشت تبلیغاتی، جای کاغذی یادداشت چوبی و جای کاغذی یادداشت چرمی.

ادامه مطلب